Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod 3Sammy 16 Dec 2009 19:17

prečítal som si ten začiatok, ale je tu toho strašne vela..ako sa Ti darí? kolko si "spravil" z tých 50USD????
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 21 Dec 2009 19:16

Hrac je priemerna fish hra okolo 30/10. Mame spolu asi 40 ruk.

Full Tilt Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 435542
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $2.00
UTG: $3.06
CO: $0.87
BTN: $1.58
Hero (SB): $2.05

Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with T :spade: Q :spade:
2 folds, BTN raises to $0.06, Hero calls $0.05, 1 fold
Nie som si isty, ci ho 3betovat OOP alebo zvolit call, pretoze na BTN moze byt jeho range velmi siroka ale naopak PF raisuje iba 10% ruk cize tam mozem najst kludne monster handy.

Flop: ($0.14) Q :diamond: 4 :club: 6 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN bets $0.04, Hero raises to $0.12, BTN calls $0.08
Checkujem s tym , ze necham cBetnut povodneho raisera s tym, ze ak betne tak ho raisnem.

Turn: ($0.38) 7 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $0.10, Hero calls $0.10
Teraz sa tu snazim dostat lacno na showdown pretoze moja ruka ma urcitu value.

River: ($0.58) 9 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $0.58, Hero requests TIME, Hero ???
Pokial betuje cely pot, myslim si ze tu casto budem stat proti monster hande?!

Je moje zmyslanie aspon trosku fit???
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 21 Dec 2009 20:19

Full Tilt Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 435586
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $2.48
UTG: $2.00
Hero (MP): $2.03
CO: $3.50
BTN: $2.73
SB: $1.98

Hrac BTN je uply nit hra nieco okolo 9/9.

Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with A :spade: A :diamond:
1 fold, Hero raises to $0.08, CO calls $0.08, BTN calls $0.08, 2 folds

Flop: ($0.27) Q :heart: Q :diamond: K :diamond: (3 players)
Hero bets $0.15, CO folds, BTN calls $0.15
Je toto vhodny flop na cBet???

Turn: ($0.57) 4 :heart: (2 players)
Hero bets $0.25, BTN calls $0.25
Davam menej ako polovicu potu, pretoze potom co calloval mohol slwplayovat Q a nechcem checkovat aby mi tam netreskol cely pot.

River: ($1.07) A :club: (2 players)
Hero bets $1
Potom co som trafil full house betujem cely pot. Mohol som dat kludne aj nieco okolo 1.3??
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod tomisumi 21 Dec 2009 21:57

h2 sa mi zda v pohode
k h1 odomna tolko ze na turne by som dal raise na okolo 0,20

Ano, viem ze som uplne mimo, ale co uz...vyvedte ma z omylu
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 21 Dec 2009 23:12

tomisumi napísal:h2 sa mi zda v pohode
k h1 odomna tolko ze na turne by som dal raise na okolo 0,20

Ano, viem ze som uplne mimo, ale co uz...vyvedte ma z omylu

Nie si upne mimo, je to tvoj nazor. A presne toto potrebujem, vediet ako to hraju ini, preco a z akych dovodov robia to co robia. :) Takze sa hned sam neukrizuj :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod tucniak 22 Dec 2009 01:08

Chlpo1989 napísal:
Je moje zmyslanie aspon trosku fit???


[b]Pre Flop:
($0.03) Hero is SB with T :spade: Q :spade:
2 folds, BTN raises to $0.06, Hero calls $0.05, 1 fold
Nie som si isty, ci ho 3betovat OOP alebo zvolit call, pretoze na BTN moze byt jeho range velmi siroka ale naopak PF raisuje iba 10% ruk cize tam mozem najst kludne monster handy.


neuviedol si nejake ready ci je loose na 3bety pf-hrat oop velky pot s TQs asi nechces, on raisuje celkovo 10% a ak hra 30/10 asi nebude uberregular ktory to ma balancovane podla pozicie-10 percent je dost ale neviem, ci tuzis 3betovat.
neuviedol si ani jeho postflop tendencie-ci vela cbetuje, ci sa necha lahko striast z potu, ak narazi na odpor, ci vela 2nd brluje, skratka ci sa ti bude hrat nepohodlne OOP ruka kde aj ked trafis TP nie si uberhappy zrejme atd.
mozny je aj fold pf imo ak tam uz nie je hrac na ktoreho cakas (nejaka dalsia fish) na multiway pot, nakolko si tusim SB a absolutne OOP-nevidim teraz ruku ale tusim:)

Chlpo1989 napísal:[b]Flop: ($0.14) Q :diamond: 4 :club: 6 :heart: [color=#336633](2 players)
Hero checks, BTN bets $0.04, Hero raises to $0.12, BTN calls $0.08
Checkujem s tym , ze necham cBetnut povodneho raisera s tym, ze ak betne tak ho raisnem.


moja prva otazka pri pohade na suchy dost nekoordinovany board je-preco chces raisovat TP? otacat to na bluff lebo chces aby zlozil cbet?chces value od horsich ruk?vzhladom na jeho pf range z akych ruk?napis si na papier/do notepadu co ta tam zavola a je horsie, co ta zavola a je lepsie, co ta pripadne raisne(lepsie/horsie)???

ale hlavne to nedava zmysel s

Chlpo1989 napísal:[b]Turn: ($0.38) 7 :club: [color=#336633](2 players)
Hero checks, BTN bets $0.10, Hero calls $0.10
Teraz sa tu snazim dostat lacno na showdown pretoze moja ruka ma urcitu value.


na flope tvoja ruka nemala value?alebo mala monster value proti hyperhappycallujucemu superovi s megawide range?co akoze zmenil ten turn v tomto svetle???
trosku mam pocit ze neplanujes velmi multistreet

Chlpo1989 napísal:
[b]River:
($0.58) 9 :club: [color=#336633](2 players)

Hero checks, BTN bets $0.58, Hero requests TIME, Hero ???
Pokial betuje cely pot, myslim si ze tu casto budem stat proti monster hande?!


vytvoris z mne nie celkom znameho dovodu velky pot na flope OOP s mid rukou a nasledne sa to cele snazis hrat pasivne a lacno.uprimne neviem ako casto tu mozes byt dobry ale ak je to taka semi pasivna fishka ktora cosi obcas aj raisne, ak ti calla c/r flop a betuje do teba 2x tak dost casto dobry asi ani nebudes-vid uvaha o folde pf v uvode-hitol si a?




a nakoniec doplnok-superovi po 40 rukach by som az take relevantne range nedaval a 30/10 vela neznamena-preto ide skor o to ostatne co si zatial od neho videl..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 22 Dec 2009 11:54

tucniak napísal:
1.neuviedol si nejake ready ci je loose na 3bety ....2.ale neviem, ci tuzis 3betovat....
3.neuviedol si ani jeho postflop tendencie.....4.ci vela cbetuje, ci sa necha lahko striast z potu, ak narazi na odpor, ci vela 2nd brluje)


1. Hram naraz 4 stoly takze az tak velmi jednotlivych hracov nestiham vnimat. Pokial sa dostanu na showdown a je tam nejaka crazy ruka tak si spravim k nim poznamku. U tohto som nemal ziadnu, ale hral som s nim par hier a na agresivitu foldoval.
2. To som napisal aj ja, ze som si nie velmi isty ci to bude spravny move OOP aj ked mozno na 3Bet by zlozil.
3. Ako som napisal, nestiham natolko vnimat konkretnych hracov a vacsinou si pamätam iba niektorych ktory "vynikaju" medzi ostatnymi a snazim sa hrat iba s nimi. Ale vseobecne sa da povedat, ze takmer vsetci hraci su pasive, skusia to na jednej street a potom koncia.
4. cBetuje mozno jednu street a pokial netrafi vzdava sa potu. Opat len co mam skusenosti s takymito hracmi.



tucniak napísal:napis si na papier/do notepadu co ta tam zavola a je horsie, co ta zavola a je lepsie, co ta pripadne raisne(lepsie/horsie)???


call s horsim - kludne to mozu byt ruky ako AK,AJ,KJ a pod. dalej ruky typu Q9,Q8,Q7...vsetky pary okrem 66,44,QQ
dalej JT,J9,J8,TT,T9,T8....
call s lepsim - AQ,KQ,QJ,
raise - AA,KK,QQ,66,44



tucniak napísal:na flope tvoja ruka nemala value?alebo mala monster value proti hyperhappycallujucemu superovi s megawide range?co akoze zmenil ten turn v tomto svetle???

Samozrejme, ze na flope mala value, len som si stale nebol isty na com som. Turn nezmenil konkretne nic len som bol zaskoceny jeho liniou. Raise PF, bet/call flop a turn opät bet. Takze tu som to mohol foldnut, ale chcel som sa dostat co najlacnejsie na river a pozriet s cim takto hral.



tucniak napísal:uprimne neviem ako casto tu mozes byt dobry ale ak je to taka semi pasivna fishka ktora cosi obcas aj raisne, ak ti calla c/r flop a betuje do teba 2x tak dost casto dobry asi ani nebudes-vid uvaha o folde pf v uvode-hitol si a?

Vedel som, ze nie som lepsi len ma zaujimalo s cim to takto hral. Samozrejme nasledoval fold.



tucniak napísal:a nakoniec doplnok-superovi po 40 rukach by som az take relevantne range nedaval a 30/10 vela neznamena-preto ide skor o to ostatne co si zatial od neho videl..

No a tu je ten problem o ktorom som hovoril, ze nestiham sledovat konkretnetnych hracov :/

Tucniak dik za koment postavil si tuto handu do ineho svetla (pre mna :D )
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod tucniak 22 Dec 2009 12:06

len som si stale nebol isty na com som


takze raise 'for information'?lebo to je dost velmi zly dovod na raise

call s horsim - kludne to mozu byt ruky ako AK,AJ,KJ a pod. dalej ruky typu Q9,Q8,Q7...vsetky pary okrem 66,44,QQ
dalej JT,J9,J8,TT,T9,T8....


tak tu si to rozoberme-nevieme aky je to hrac ale semirozumny vobec nemusi cbetovat weak TP ako Q7-Q8-Q9 nakolko to ma SD value a on z toho nepotrebuje byt odpaleny c/raisom-aj ked toto sa skor tyka drawy boardov, podla man to nemusi cbetovat

taktiez nevidim dovod preco by tvoj C/r calloval s rukou ako JT/J9/J8 T9 T8???
pride mi to ako idealizacia range-stale si myslim ze na tak DRY boarde ked ti calluje c/r tak ma silnu value ruku, nakolko draws tam je malinko ak vyhodime par GS.
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 22 Dec 2009 12:27

tucniak napísal:





taktiez nevidim dovod preco by tvoj C/r calloval s rukou ako JT/J9/J8 T9 T8???
pride mi to ako idealizacia range-stale si myslim ze na tak DRY boarde ked ti calluje c/r tak ma silnu value ruku, nakolko draws tam je malinko ak vyhodime par GS.

uz sa mi viac krat stalo, ze som videl podobne ruky ako by bolo napr tu to T9, takze vobec by ma to neprekvapilo keby to tu raz niekto otoci, ale pravda je taka, ze aj ja si myslim, ze to bola monster handa...

Teraz otazka na teba, ako by si to hral ty alebo aka by bola najlepsia linia ?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 22 Dec 2009 12:32

Podla mna je ten check/raise naozaj zly. TPMK na suchom boarde naozaj nie je vhodna ruka na check/raise proti neznamemu. Nemas tam value z draws, nemas tam value z toho, ze da Teba na draw a bude Ta callovat light.

QT v tomto spote je jednoznacne ruka, ktora vie ziskat value na 2 streetoch:
1) check/call flop a check/call turn - bluffcatchujes jeho 2 barrely
2) check/call flop a check turne, ak checkne behind, tak bet river - ma slabsiu SD value, ktoru si chranil cbetom alebo air
3) check flop a ak checkne, tak betujes turn a pripadne river - vacsinou slabsi SD value

Svoju ruku musis planovat na viacerych streetoch. Je nezmysel, aby si check/raisol flop na sposob "jesss, top pair" a potom na turne si bol "och, on pokracuje, ja chcem lacny showdown". To nedava zmysel. Ak necakas, ze Ti check/raise callne s vela horsimi rukami (co nespravi) a nasledne sa na turne uz strachujes, tak to v prvom rade neraisuj.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!