Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 22 Dec 2009 12:36

Chlpo1989 napísal:uz sa mi viac krat stalo, ze som videl podobne ruky ako by bolo napr tu to T9, takze vobec by ma to neprekvapilo keby to tu raz niekto otoci, ale pravda je taka, ze aj ja si myslim, ze to bola monster handa...


No a mne sa viackrat stalo, ze ma hrac calldownoval 3 streety s Ahi. To ale neznamena, ze ak sa mi to stalo, tak to mam ocakavat od kazdeho. Aby si pocital s takymto niecim, tak musis mat extra silne ready a nemozes s tym len tak pocitat, lebo sa Ti to hodi ako obhajoba.

Ano, ty si to zahral tak, ze tam po flope ma vacsinou silnejsiu ruku. Vsetky slabe veci ho donutis foldnut a silnejsie mu nechas .. potom nebud prekvapeny, ze vacsinou je tam silna ruka, ked si sa postaral, aby tam slabe ruky nemal ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 22 Dec 2009 12:37

Ok, je pravda, ze som si to takto neuvedomoval. Bolo to tak ako si napisal, trafil som TP ale ked pokracoval tak som sa zlakol. Chalani dik za posty cenim si to. A ako vidim mal by som vela vela studovat :) Teraz to vyzera ako banalny spot (ked mi to niekto vysvetlil) a ja som z toho spravil mega ruku :D
Este raz dakujem
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 22 Dec 2009 12:45

dzejkej napísal:


Ano, ty si to zahral tak, ze tam po flope ma vacsinou silnejsiu ruku. Vsetky slabe veci ho donutis foldnut a silnejsie mu nechas .. potom nebud prekvapeny, ze vacsinou je tam silna ruka, ked si sa postaral, aby tam slabe ruky nemal ;).

tak aspon som vytiahol info... :)


dzejkej napísal:lebo sa Ti to hodi ako obhajoba

a praveze som sa tym nechcel obhajovat, len som pisal, ze ako som to videl ja v danej situacii a ze uz som take ruky videl viackrat
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod tucniak 22 Dec 2009 12:49

uz som ti pisal ze info nie je dovod preco raisujeme NIKDY a ked si 6 x precitas co ti napisal JK pochopis preco-nechal si mu len silnu cast range-to nie je tvojim cielom, tvojim cielom je zarabat a zisk-a teda zrovna v tomto spote potrebujes ohybat jeho range tak , aby bola siroka a mal tam aj slabe ruky/air ktory bude bluffovat a nie len monstre..
svojim c/r si dosiahol prave tamten efekt.co z toho ze to vies ked to nikdy nevyhras?:)..stracas bb's..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 22 Dec 2009 12:50

Chlpo1989 napísal:
dzejkej napísal:Ano, ty si to zahral tak, ze tam po flope ma vacsinou silnejsiu ruku. Vsetky slabe veci ho donutis foldnut a silnejsie mu nechas .. potom nebud prekvapeny, ze vacsinou je tam silna ruka, ked si sa postaral, aby tam slabe ruky nemal ;).

tak aspon som vytiahol info... :)


Taketo nieco opovaz pisat :vyprask: ! Raisovat s tym, ze ak foldne, tak je to ok a ak callne, tak ma lepsiu ruku je hlupost. To si rob s airom, ak si myslis, ze cbetuje vela, no raise vela zlozi. Minat na taketo nieco TP ruku je skoda. Raise for info je uzasny TV pojem, ale zly primarny dovod.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 22 Dec 2009 12:58

Ak sa chces zlepsovat, tak vela citaj, premyslaj a menej plytvaj energiou na obhajovanie ako "aspon som vytiahol info" alebo "videl som tam callnut hracov aj xyz". To nie je dobry dovod a ak prave taketo argumenty z hry odstranis, len Ti to prospeje.

Taky ten "nebolo to az tak zle" alebo "nebola to katastrofa IMO" styl mame v inych blogoch a nie je to fit. Tvojim cielom je naucit sa analyzovat, planovat a vybrat najziskovejsiu liniu s danymi vedomostami o hracovi. Kazda ina je neoptimalna a nema zmysel riesit, ci je zla, velmi zla alebo uplne najhorsia - nikto Ta neznamkuje :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 22 Dec 2009 13:06

dzejkej napísal:

Taketo nieco opovaz pisat :vyprask: ! Raisovat s tym, ze ak foldne, tak je to ok a ak callne, tak ma lepsiu ruku je hlupost. To si rob s airom, ak si myslis, ze cbetuje vela, no raise vela zlozi. Minat na taketo nieco TP ruku je skoda. Raise for info je uzasny TV pojem, ale zly primarny dovod.

Ok poucim sa :angel:
"Raise for info je uzasny TV pojem" a ze odkial to mam ?!

tucniak napísal:tvojim cielom je zarabat a zisk...
svojim c/r si dosiahol prave tamten efekt.co z toho ze to vies ked to nikdy nevyhras?:)..stracas bb's..

pravda...budem musiet pri danej hande viac rozmyslat, skusim znizit pocet stolov mozno nebudem vytvarat taketo situacie :)

dzejkej napísal:Ak sa chces zlepsovat, tak vela citaj, premyslaj a menej plytvaj energiou na obhajovanie ako "aspon som vytiahol info" alebo "videl som tam callnut hracov aj xyz". To nie je dobry dovod a ak prave taketo argumenty z hry odstranis, len Ti to prospeje.

Je to z mojej strany taky alibizmus

dzejkej napísal:Taky ten "nebolo to az tak zle" alebo "nebola to katastrofa IMO" styl mame v inych blogoch a nie je to fit. Tvojim cielom je naucit sa analyzovat, planovat a vybrat najziskovejsiu liniu s danymi vedomostami o hracovi. Kazda ina je neoptimalna a nema zmysel riesit, ci je zla, velmi zla alebo uplne najhorsia - nikto Ta neznamkuje :).

Zoberiem si to k srdcu a budem sa snazit viac premyslat o hre :) Lebo v poslednej dobe sa mi stava, ze uz hram tak mechanicky :/
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod tucniak 22 Dec 2009 13:08

alibizmu a ega sa zbav prosim-tiez tu mame v blogoch takych a hlupo a nelogicky obhajovat neobhajitelne len aby si obhajoval vobec neprospeje tvojej hre-akurat tomu egu-nic v zlom ofc ale chces byt lepsi a lepsi nie?to snad vsetci...
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 22 Dec 2009 13:23

Chlpo1989 napísal:Zoberiem si to k srdcu a budem sa snazit viac premyslat o hre :) Lebo v poslednej dobe sa mi stava, ze uz hram tak mechanicky :/


Mudro :). Je dobre znizit pocet stolov na uroven, kedy stihas premyslat. Kedze hras na Full Tilt-e, tak tam mas aj luxus s nazvom timebank, cize 4 stoly by mali byt v pohode. Ak mas cas na premyslanie, ale nepremyslas, tak skus spravne dychat ;). Myslim, ze s tym prisiel Tommy Angelo. Pred akymkolvek kliknutim pekne pauznes, nadychnes sa a pozries sa na danu situaciu. Vyhnes sa tak autoklikaniu, ked mozno este ta sekunda naviac by Ti priniesla nejaku lepsiu liniu :). Veci ako 27o fold UTG pri plnom stole moc predychavat samozrejme nemusis :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 22 Dec 2009 13:29

tucniak napísal:alibizmu a ega sa zbav prosim-tiez tu mame v blogoch takych a hlupo a nelogicky obhajovat neobhajitelne len aby si obhajoval vobec neprospeje tvojej hre-akurat tomu egu-nic v zlom ofc ale chces byt lepsi a lepsi nie?to snad vsetci...

ako nepovedal som ze som nejaky egoista :D len ze to moje obhajovanie bolo take alibisticke...ze som sa vyhovaral na vsetko len nie na mna :) a jasne ze sa chcem pomaly zlepsovat, inak by som sem nepastoval svoje ruky a asi by som sa sem vobec neregistroval. U mna si mozete byt isti, ze to tu myslim v tom najlepsom duchu :)

dzejkej napísal:

Mudro :). Je dobre znizit pocet stolov na uroven, kedy stihas premyslat. Kedze hras na Full Tilt-e, tak tam mas aj luxus s nazvom timebank, cize 4 stoly by mali byt v pohode. Ak mas cas na premyslanie, ale nepremyslas, tak skus spravne dychat ;). Myslim, ze s tym prisiel Tommy Angelo. Pred akymkolvek kliknutim pekne pauznes, nadychnes sa a pozries sa na danu situaciu. Vyhnes sa tak autoklikaniu, ked mozno este ta sekunda naviac by Ti priniesla nejaku lepsiu liniu :). Veci ako 27o fold UTG pri plnom stole moc predychavat samozrejme nemusis :-D.

No tak to vyskusam mozno to bude fungovat :) A timebank vyuzivam pomerne casto. Dobra to vec :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!