Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 28 Dec 2009 01:12

Chlpo1989 napísal:Predsa len ak budem raisovat TT z UTG nejaky typan si povie ze J3s tiez nie je zla ruka a ak ho trafi J tak sa ho nezbavis ani na A high boarde.


1) Na AJx sa nechces s TT moc zbavovat ruk, ktore drzi calling station :).
2) Prave z tohoto dovodu je raise dobry - ked trafi s J3 svoj par Jcok a ide az na river, tak taktiez ide casto na riveri, ked ma nizsie PP alebo trafi so svojimi rukami horsi par. Preto chces raisovat TT for value, KJ a AJ for value - ak mas pri stole takychto borcov.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod obivano 28 Dec 2009 02:58

Setminer detected?
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 28 Dec 2009 09:23

w8 w8 w8....ja som pisal, ze:
- TT limp/callujem z EP pokial je velmi aggro stol tzn. ze nechcem aby bol za mnou raiser a caller a ja budem OOP proti dvom aggro donkom s TT
- z early position na NL2 otvarat 22, neviem... (tohto sa vlastne tyka cela diskusia)
- z BTN a CO otvaram vzdy vsetky pary
Dufam, ze sme sa pochopili a nerozpravali sme sa o niecom inom :D Teda, vy o vsetkych paroch na vsetkych poziciach a ja len o mikro paroch z EP (vratane TT pri aggro stole) :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Horsey7 28 Dec 2009 09:58

Chlpo1989 napísal:w8 w8 w8....ja som pisal, ze:
- TT limp/callujem z EP pokial je velmi aggro stol tzn. ze nechcem aby bol za mnou raiser a caller a ja budem OOP proti dvom aggro donkom s TT
- z early position na NL2 otvarat 22, neviem... (tohto sa vlastne tyka cela diskusia)
- z BTN a CO otvaram vzdy vsetky pary
Dufam, ze sme sa pochopili a nerozpravali sme sa o niecom inom :D Teda, vy o vsetkych paroch na vsetkych poziciach a ja len o mikro paroch z EP (vratane TT pri aggro stole) :D


a ked limpcallnes tak akoze nebudes OOP s TT? :) dopadnes tak isto ale nebudes mat iniciativu a vyhody s nou spojene

ak sa ti nehraju dobre z EP nizke pary 22-66 povedzme, tak to radsej folduj..mas to to iste ako ked mas na blindoch 22 a jedneho raisora bez limperov..ak call OOP nevies na tychto stakes hrat ziskovo, tak fold je lepsi

btw. limpovat TT z ktorejkolvek pozicie je zakazane a zevraj sa za to uz zacne davat ban
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod LOCAT3R 28 Dec 2009 10:27

Chlpo1989 napísal:- z early position na NL2 otvarat 22, neviem... (tohto sa vlastne tyka cela diskusia)

22 je tak na hrane,pretoze proti 75% vpip fishke si slighty ale underdog kedze mozes ocakvat,ze vacsina fishiek bude hrat fit or fold postflop tak aj otvaranie 22 z utg je ziskove.
A je jedno ci sa citis v otvarani nizkych PP comfortable alebo nie,pretoze dolezita je EV a nie comfort
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod emjayko 28 Dec 2009 13:06

dzejkej napísal:No mne naozaj nemusis vysvetlovat hru proti fishkam. Ja hram na LuckyAce + som v poslednom obdobi hral NL5 a NL10 kvoli kamaratovi :-D.

:shock: pod akym nickom nech sa ti zdaleka vyhnem? :D inak dzejkej taka prosbicka uz ked hras NL10 nechcelo by sa ti k tomu nachvilocku zapnut camtasiu? :) Myslim ze je tu strasne vela microstakerov ktory by to ocenili (dufam ze mozem hovorit vo vasom mene)... budeme to brat ako vianocny darcek od nasho profesora... ale ak nemas cas tak v pohodicke to bol len taky navrh :poklona:
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 28 Dec 2009 13:44

emjayko napísal:inak dzejkej taka prosbicka uz ked hras NL10 nechcelo by sa ti k tomu nachvilocku zapnut camtasiu? :) Myslim ze je tu strasne vela microstakerov ktory by to ocenili (dufam ze mozem hovorit vo vasom mene)... budeme to brat ako vianocny darcek od nasho profesora


Pravdupovediac sa mi s tym momentalne nechce serinkat a na notase by to ani nezvladlo odpovedat na moje akcie a zaroven nahravat.

Kludne Ty a ini vzdelavania-chtivi zapnite camtasiu a nahrajte svoju session. Review od clenov PP.sk vasej hry pomoze podstatne viac ako sledovanie hry niekoho ineho ;). Uplne idealne uz zorganizujte tu uNL PP.sk session, niekto to nahrajte na camtasiu a vsetci dodajte svoje hand histories a to bude potom parada :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod emjayko 28 Dec 2009 15:56

dzejkej napísal:Pravdupovediac sa mi s tym momentalne nechce serinkat a na notase by to ani nezvladlo odpovedat na moje akcie a zaroven nahravat.
Kludne Ty a ini vzdelavania-chtivi zapnite camtasiu a nahrajte svoju session. Review od clenov PP.sk vasej hry pomoze podstatne viac ako sledovanie hry niekoho ineho ;). Uplne idealne uz zorganizujte tu uNL PP.sk session, niekto to nahrajte na camtasiu a vsetci dodajte svoje hand histories a to bude potom parada :).

okey teda idem sa pokusit dat chalanov nejako dokopy hadam sa nam to podari
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 28 Dec 2009 19:14

Ok chalani, tak ja to teda skusim tak ako hovorite ale pokial ma tu bude stat viac ako 3BI (co i len nahodou alebo bad beatom :D ) tak dostanete vsetci :vyprask: :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod obivano 28 Dec 2009 19:49

Heeej tez si cem zahrat :)
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!