7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 18 Jan 2010 10:38

yegon napísal:ked budes mat za sebou 7castla ktory ti foldne 92% a s esami ta len dorovna a necha trafit trips tak si golden :)


Yegonescu pekna hyperbola ale je to samozrejme kravina, ked niekto zacne raisovat to co ty navrhujes a hram s nim casto tak si to vsimnem a zacnem volat OOP viac, to sa neboj 8-)

A pokial ide o tie stealy, ano suhlasim na fakt vysokych stakes (100+) kde uz je 8 regov jedna fish sa ta hra meni tymto smerom, i.e. viac sa raisuje PF (aspon predpokladam) a hraci viac zapasia o mensie poty early.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Jan 2010 10:58

Horsey7 napísal:
A_Rimmer napísal:Tiez si myslim, ze to naozaj nebude maximum. Ja som odohral cca 500ks 9man $10+1 SNGciek a zopar $20+2. Mal som ROI 27% na tych 10$, cca 18% na tych $20, ale tych bolo velmi malo.


500 sng nema absolutne vypovednu hodnotu, ja som mal po 500sng ROI 40% a to to vobec neviem hrat..5000 uz imo ukaze trend :)


Presne tak. Zo vzorkou do 1000sngo kludne zahybe 5 "nespravodlivych" bubble finishov.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 11:16

Horsey7 napísal:
A_Rimmer napísal:Tiez si myslim, ze to naozaj nebude maximum. Ja som odohral cca 500ks 9man $10+1 SNGciek a zopar $20+2. Mal som ROI 27% na tych 10$, cca 18% na tych $20, ale tych bolo velmi malo.


500 sng nema absolutne vypovednu hodnotu, ja som mal po 500sng ROI 40% a to to vobec neviem hrat..5000 uz imo ukaze trend :)


myslim ze to neboli turba, alebo si to mylim s niekym inym?

na nonturba je to uz celkom slusna vzorka, urcite nie dostatocna ale trend by uz mal byt vidiet
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Proky 18 Jan 2010 15:04

yegon napísal:
Horsey7 napísal:
A_Rimmer napísal:Tiez si myslim, ze to naozaj nebude maximum. Ja som odohral cca 500ks 9man $10+1 SNGciek a zopar $20+2. Mal som ROI 27% na tych 10$, cca 18% na tych $20, ale tych bolo velmi malo.


500 sng nema absolutne vypovednu hodnotu, ja som mal po 500sng ROI 40% a to to vobec neviem hrat..5000 uz imo ukaze trend :)


myslim ze to neboli turba, alebo si to mylim s niekym inym?

na nonturba je to uz celkom slusna vzorka, urcite nie dostatocna ale trend by uz mal byt vidiet


takze ja som uz v pazi...

Obrázok

:vyprask:
Obrázok používateľa
Proky
 
Príspevky: 575
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 13 krát/16 krát
Karma: 9

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod cercerBTSSK 18 Jan 2010 19:44

dzejkej napísal:By ma este zaujimalo, preco si uprednostnil raise pred callom? Ti dalsi hraci su regovia?

1) board je seriozne dry a nemusis si svoju ruku nejak chranit a ani nie je vela scarekariet zastavujucich jej betovanie
2) ak callnes, reprezentujes slabsi range a moze valuebetovat viac ruk na dalsich streetoch a tie, s ktorymi sa stackne na flope nemaju zrovna problem stacknut sa dalej - moze tam betovat aj horsie Qx ruky ako bonus (KQ, QJs a netusim co este tam moze mat :) )
3) raisovat na takom dry boarde 4way je sooo strong, ze aj Tvoje AA patri (resp. by malo) k spodku Tvojej stackovacej sa range
4) dalsi dvaja hraci, dalsia mozna value - ak su fishky a calluju vela, tak /dance .. a ak fishy nie su, stale maju aky-taky calling range a ked check/raisnu, tak si usetril :)

Mne predsalen pripada ten call lepsi, ale necham sa opravit :).



Nesuvisi ci su ostatni regovia, spravne je zahrat 3bet
Marketka ci ako sa vola to zahrala spravne
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 19:55

cercerBTSSK napísal:Nesuvisi ci su ostatni regovia, spravne je zahrat 3bet


JK myslel na flope
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod cercerBTSSK 18 Jan 2010 20:02

yegon napísal:
cercerBTSSK napísal:Nesuvisi ci su ostatni regovia, spravne je zahrat 3bet


JK myslel na flope



uhmm...
ak si dobre pamatam, tak v hre boli este dalsi 2 hraci ?
ak hram viacero stolov naraz - napr.9+, vzdy 3-4 reraisnem, nie je cas na somariny,
a za dalsie bolo to na zaciatku asi druhy level, ak to boli regulari, budu hrat tight, tam sa neriskuje
nerozmyslal by som vobec nad slow play, ale vyhnat izh z hry a zistit co ma Marketka
Praveze neskor by som skor hral slowplay, ak uz su blindy 400+, tam maju regulari vacsiu range
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 18 Jan 2010 21:40

Uz som asi 3x napisal ze to nikdy nerobim, hral som po mesiaci trosku mi preskocilo...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod dzejkej 19 Jan 2010 01:22

cercerBTSSK napísal:ak hram viacero stolov naraz - napr.9+, vzdy 3-4 reraisnem, nie je cas na somariny,
a za dalsie bolo to na zaciatku asi druhy level, ak to boli regulari, budu hrat tight, tam sa neriskuje
nerozmyslal by som vobec nad slow play, ale vyhnat izh z hry a zistit co ma Marketka
Praveze neskor by som skor hral slowplay, ak uz su blindy 400+, tam maju regulari vacsiu range


Nejak mi:

1) "nie je cas na somariny"
2) "tam sa neriskuje"
3) "vyhnat ich z hry"
4) "zistit co ma Marketka"

ani jeden nepride ak dovod na raise. Predsalen si myslim, ze tie dovody pre call su trosku informativnejsie.

Velka zahada je pre mna bod 4) - to znamena co pocas hry? Raisneme, aby sme "zistili" a potom ..? Cakas, ze 3betne nieco horsie na flope alebo snad cakas, ze foldne lepsie, pripadne si myslis, ze v takom spote tam callne s horsimi rukami nehorazne z nej dostaneme value?

cercerBTSSK napísal:Praveze neskor by som skor hral slowplay, ak uz su blindy 400+, tam maju regulari vacsiu range


Regulari maju vacsiu range, cim je ich stack vzhladom na blindy mensi?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 25 Jan 2010 22:55

Hmm potrebujem pomoc, pred cca 3 tyzdami mi odisiel disk, a kedze som zabudol zalohovat od zaciatku oktobra prisiel som o neskutocny objem pre mna dolezitych dat :wall:

No a kedze po 2 tyzdnoch profici vyhlasili ze je to nezachranitelne, snazim sa co sa da zrekonstruovat.

Vie mi niekto zistit aky bol BI na side eventoch CSPT BA (t.j. v sobotu a nedelu)?

Dakujem.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!