Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 7castle 20 Jan 2010 21:19

HELIAN napísal: Ano pocujete dobre, na miliardy!


Ako pocuvam tak pocuvam, nic nepocujem.

Maximalne tak citam.

Bludy co si napisal. :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 20 Jan 2010 21:23

7castle : Mas vobec sajnu kolko urobia rakes toho polmiliona hracov ktori hraju denne na FULL TILTE, PSTARS?

myslis ze sa jedna o nejake smiesne milioniky usd mesacne? :lol2:
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 20 Jan 2010 21:26

HELIAN napísal:7castle : Mas vobec sajnu kolko urobia rakes toho polmiliona hracov ktori hraju denne na FULL TILTE, PSTARS?

myslis ze sa jedna o nejake smiesne milioniky usd mesacne? :lol2:

Ty si nejaky internista Full Tiltu ked to tak ovladas? Spocitat si to dokaze kazdy menej vzdelany clovek...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 20 Jan 2010 21:29

7castle: Na fulltilte sa odohravaju vsetky najvyssie High stakes heads up vyzvy, otacaju sa tam najvacsie sumy a tie najdrahsie ruky na svete, preto ho spominam. S tymi stastikamy suhlasim. Su tam anomalie, ale nik ich nedokaze. Na full tilte som odohral uz 100K ruk, tak viem o com pisem.
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 20 Jan 2010 21:48

HELIAN napísal:Su tam anomalie, ale nik ich nedokaze.

Tym, ze vies, ze su tam tak vies ktore su to tak si ich dokazal nie??
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 20 Jan 2010 21:55

HELIAN napísal:7castle: Na fulltilte sa odohravaju vsetky najvyssie High stakes heads up vyzvy, otacaju sa tam najvacsie sumy a tie najdrahsie ruky na svete, preto ho spominam. S tymi stastikamy suhlasim. Su tam anomalie, ale nik ich nedokaze. Na full tilte som odohral uz 100K ruk, tak viem o com pisem.



-urob dobry skutok a daj sem databazu,aby sme vsetci videli tie "anomalie" a radsej tam nehrali
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 21 Jan 2010 05:13

Ok Yegon (a ostatní klaňajúci sa online božstvu), začínam ťa mať mierne v zuboch. Keďže sa stále tváriš, že nevieš o čom píšem, tak ti to napíšem tvojou rečou a snáď to konečne pochopíš. Keďže vy majstri sveta v pokri máte také obrovské databázy, tak by ma fakt zaujímalo niekoľko štatistík.

Ak niekto urobí nasledovné štatistiky a dokáže to naozaj číslami, tak možno online pokru silno pomôže alebo ho prípadne uplne pochová:

1. Ako často chodia silné karty (top 20-30 hand). Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
2. Ako často sa dostávajú silné karty do konfrontácie. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
3. Ako často príde bad beat runner, runner. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
4. Ako často prehrá shortstack proti silnému stacku s lepšou rukou. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
5. Ako často prehrá shortstack s oveľa lepšou rukou tesne pred peniazmi so silným stackom. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
6. Ako často chodia rovnaké karty hneď za sebou len v iných odtieňoch farby. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.

Tieto porovnania samostatne pre CG, MTT atď.

TOTO je to o čom píšem a nie o tom koľkokrát vyhrá AA proti 33 a podobne. OK? To ma nezaujíma.

A ešte niečo. Ak by bol človek maximálny matematický a štatistický génius, tak by bolo veľmi zaujímavé zistiť, či by nedokázal vytvoriť nejaký program, ktorý by dokázal na zaklade určitých anomálii (ak sa naozaj vyskytujú) štatistikách danej herne upozorňovať, v určitých situáciach na riziko prehry alebo prípadne na obrovskú možnosť víťazstva v danej hre.

Inak vôbec by ma neprekvapilo, ak tieto anomálie naozaj existujú, že niekto niečo také už vytvoril :D Herne samozrejme priebežne svoj softvér updatujú, tak na uváženie teraz okrem toho zostáva, že aký časový úsek z danej HH brať, pretože ak herne počas updatovania softvéru zmenili aj určité anomálie, tak možno štatistický výsledok nebude presný alebo presnejšie povedané správny. Tých ALE je samozrejme oveľa viac. Ak sa niekto rozhodne tento rozsiahly prieskum vykonať, tak budem rád nápomocný s mojími nápadmi. Bude potrebná dostatočne veľká vzorka HH a aj od dostatočne veľkého počtu hráčov danej herne.

Teraz ma nemôžete obviniť, že som nedal konštruktívne otázky. Škoda, že ja naozaj nemám čas daný prieskum vytvoriť. Je to podľa mňa naozaj zaujímavý nápad a snáď sa niekomu zapáči. Bola by potom sranda si pozrieť výsledky. Najväčšia sranda by bola, keby naozaj daný prieskum objavil obrovské anomálie v niektorej herni. By ma zaujímalo ako by na daný prieskum herňa reagovala a či by za určitý (pravdepodobne dosť veľký) finančný obnos nebola ochotná prieskum pochovať :D
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 21 Jan 2010 05:33

Ešte ma napadla jedna vec a týmto tu rozpútam už pravdepodobne úplnú vojnu :D Pred nedávnom tu zaznel názor, že online hrajú oveľa lepší hráči. Skoro mi očí vypadli. Môj názor je opačný. "Yegonovými slovami" (krásne to znie :D) určite je možné dokázať, že online je percentuálne oveľa väčší počet zlých hráčov ako live :D Robím si samozrejme srandu, ale môj jednoznačný názor (ktorý mám doložený iba pozorovaním :D) je, že zlých hráčov nájde človek všade (najviac na freeroloch :D), ale online je ich poďla mňa viac :D Podľa mňa preto lebo live sa určité percento zlých hráčov aspoň snaží hrať trošku lepšie, pretože sa nedá hneď zapnúť ďaĺší turnaj, ale čaká ich cesta domov :D
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Komedia 21 Jan 2010 06:41

exit to čo si tu napisal by ti zabralo tak neskutočne vela času :wall: Možno keby si robil cely zivot Dolye Brunson databazu, tak niečo z toho upletieš :D ale obžalovaní (online hraci ktori tvrdia ze je to save) nepotrebuju nič dokazovať...ty OBVINUJES tak aj ty dokáž :) ak nedokážeš nesúď a ak je to tvoj nazor nehadaj sa o niečom co nieje prakticky dokazatelne :Rose:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod marjan556 21 Jan 2010 08:26

[x] bustnuty luckboxnuty roll z nejakeho live MTT online
[x] paranoia
[ ] dovod preco by herna vytvarala "anomalie"
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!