7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod APminer 25 Jan 2010 23:00

7castle napísal:Hmm potrebujem pomoc, pred cca 3 tyzdami mi odisiel disk, a kedze som zabudol zalohovat od zaciatku oktobra prisiel som o neskutocny objem pre mna dolezitych dat :wall:

No a kedze po 2 tyzdnoch profici vyhlasili ze je to nezachranitelne, snazim sa co sa da zrekonstruovat.

Vie mi niekto zistit aky bol BI na side eventoch CSPT BA (t.j. v sobotu a nedelu)?

Dakujem.


sobota 200€
nedele 120€
pokud si dobre pamatuji ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod w4444x 26 Jan 2010 00:24

7castle napísal:Hmm potrebujem pomoc, pred cca 3 tyzdami mi odisiel disk, a kedze som zabudol zalohovat od zaciatku oktobra prisiel som o neskutocny objem pre mna dolezitych dat :wall:

No a kedze po 2 tyzdnoch profici vyhlasili ze je to nezachranitelne, snazim sa co sa da zrekonstruovat.

Vie mi niekto zistit aky bol BI na side eventoch CSPT BA (t.j. v sobotu a nedelu)?

Dakujem.


by som chcel vidiet data pre teba NEdolezite :) su take ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod keso26 26 Jan 2010 11:20

7castle napísal:No a kedze po 2 tyzdnoch profici vyhlasili ze je to nezachranitelne, snazim sa co sa da zrekonstruovat.

..co to bolo za profikov a co Ti povedali k rozsahu a sposobu poskodenia disku ?..pretoze su firmy, ktore vedia z disku vytiahnut aj 100% dat, pokial nie su poskodene platnicky. Cize aj v pripadoch, kedy odide elektronika, poskodia sa hlavy a pod., kedy nie je mozne vytiahnut data recovery softwareom.

Jednou z takych firiem je napr.: http://www.zachrana-dat.sk/sk/zachrana- ... trana.html
tu je cennik: http://www.zachrana-dat.sk/sk/zachrana- ... ennik.html

a este nejaka citacia s ich FAQ :)

Aká je vaša úspešnosť?
S obľubou našu úspešnosť vyjadrujeme slovami "pokiaľ dáta na médiu sú, zachránime ich." Naša úspešnosť vo väčšine realizovaných prípadov dosahuje viac ako 99 % a v drvivej väčšine z nich sa nám podarí získať dáta späť kompletné, teda 100 %.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 26 Jan 2010 13:16

Diky keso, idem im to odniest, ja som mal referenciu na inych ze su vyborni, pozerali na to 2 tyzdne a usudili ze sa to neda (resp. ak sa da moze to trvat mesiace a nebude to cost-effective), tak uvidime co povedia tito.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 27 Jan 2010 23:12

Hmm 4. session tento rok, opat po tyzdnovej pauze, a opat novy negativny rekord :evil:

Velka sranda tato variacia ked hram tie 60tky 8-)
Prílohy
7castle_270110.png
7castle_270110.png (20.19 ) Zobrazená 2431 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 27 Jan 2010 23:27

pocul si rozhovor so spacegravym na mediocrepokerradio?

som sa zabavil celkom na tom ze high stakes regovia maju 0% roi a ziju zo supernova elite
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 27 Jan 2010 23:38

Nepocul, hod link, nemam sice vobec cas ale mozno si najdem ;)

No a co si si myslel? Mat pozitivny ROI nad 100BI je na hranici mozneho, akurat pri 100vkach mas RB aspon $4 na turnaj, takze pohodka.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 28 Jan 2010 00:25

Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod beinn 28 Jan 2010 17:36

keso26 napísal:
7castle napísal:No a kedze po 2 tyzdnoch profici vyhlasili ze je to nezachranitelne, snazim sa co sa da zrekonstruovat.

..co to bolo za profikov a co Ti povedali k rozsahu a sposobu poskodenia disku ?..pretoze su firmy, ktore vedia z disku vytiahnut aj 100% dat, pokial nie su poskodene platnicky. Cize aj v pripadoch, kedy odide elektronika, poskodia sa hlavy a pod., kedy nie je mozne vytiahnut data recovery softwareom.

Jednou z takych firiem je napr.: http://www.zachrana-dat.sk/sk/zachrana- ... trana.html
tu je cennik: http://www.zachrana-dat.sk/sk/zachrana- ... ennik.html

a este nejaka citacia s ich FAQ :)

Aká je vaša úspešnosť?
S obľubou našu úspešnosť vyjadrujeme slovami "pokiaľ dáta na médiu sú, zachránime ich." Naša úspešnosť vo väčšine realizovaných prípadov dosahuje viac ako 99 % a v drvivej väčšine z nich sa nám podarí získať dáta späť kompletné, teda 100 %.


Ja som im tiez poslal moj poskodeny HD a tiez mi tvrdili, ze na 99 percent to zaxrania...po 2 mesiacox mi prisla stroha odpoved v maily, ze data sa nedaju zaxranit. Pytal som sa ci to nejde ani ciastocne...odpovedi som sa nedockal doteraz...za dlasie 2 weeky my poslali HD naspat...samozrejme mi neposlali case-ku, v ktorej som im to posielal spolu s kablom...za dlasi mesiac mi dorazila case-ka...samozrejme bez kablu...na ten cakam doteraz..

takze fakt su to profici :o :Bravo:
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 28 Jan 2010 20:20

Cez vikend sa stahujeme (hoci este stale tak provizorne), takze uz v januari nehram.

Hral som len 5 sessions, z toho 3 boli rekordne negativne (horsie ako najhorsia 2009), takze celkom fun. Na 60tkach som na 111 turnajoch $1500 pod EV ;) Kazdopadne moj prvy losing month ever.

V februari snad stihnem aspon 15 sessions a v marci to planujem rozbalit naplno.
Prílohy
7castle_januar.png
7castle_januar.png (24.2 ) Zobrazená 3413 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!