LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Mewrick 14 Jan 2010 02:29

To je husty.To by takych 180k ruk na NL10 mohlo stacit nie??? ;)
Mewrick
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ferkan 27 Jan 2010 13:42

Moja osobna skusenost s touto hernou z poslednych tyzdnov :bad:
Chcel som sa presvedcit na vlastnej kozi ako je to vlastne s "urovnou" hracov na tejto herni tak som sa rozhodol ze si tam shipnem nejake drobne. Max bonus bol pri vklade $400 takze tolko som aj dal, ze reku skusim sa tam hrajkat nejake nl50 pre odreagovanie :)
Depozit presiel bez problemov. Po spusteni par stolov, zvyknuty na PS komfort ma mierne naplo ale prekusol som to. S hrozou som zistil, ze tam nieje ziadna moznost zapnut preferred seat a pokial mam zapnuty HM tak pri viacerych stoloch pokial nahodou nesedim vsade rovnako mam stats rozhadzane. To ze 6max stoly vyzerali ako 9max len tam mohlo sediet len 6 ludi bolo tiez docela neesteticke ale sak nevadi - podstatne su $$$ :) Trosku som pobrowsoval a nasiel (tusim to bolo aj tu na PP) nejaky pacmod ci jak sa to volalo, vdaka ktoremu sa hranie stalo velice prijemne. Konecne som vsade sedel rovnako, a stats sa ukazovali spravne. Hned sa cloveku lepsie hra. Potom to vsak prislo, dalsi den som sa uz nalogovat nemohol a prisiel mejl ze mam im zaslat nejake dokumenty - klasika scan obciansky, karty a nejaky ucet a oni mi do 3 dni ucet reotvoria. Zhodou nahod som mal vsetky dokumenty pripravene lebo som ich posielal kratko predtym na inu hernu (kde mi obratom hned poslali mejl ze vsetko je OK a dakuju). Od LA vsak odpoved neprichadzala. Prebehlo 5dni, tyzden, 10 dni - nic len tma :) Ten ich online (vecne offline) support som nikdy neodchytil. Az sa mi to raz cirou nahodou v nejaku nekrestansku hodinu podarilo. Teta co sa so mnou rozpravala mi pripadala ako nejaka masina co ma nacvicenych 5 odpovedi. Nakoniec som z nej vypacil ze maju teraz toho vela, ale ze to coskoro bude spracovane. Ja ze OK, ale som sa jej snazil vysvetlit ze na clearnutie toho bonusu je len nejaka casova perioda a ze ja vdaka tomuto stracam cas a mozno ho neclearnem a ze ci sa to bude nejak riesit predlzenim lehoty. Takuto otazku uz jej mozog spracovat nedokazal a stale mi davala nejake odveci odpovedi z ktorych bolo jasne ze nema sajnu co sa jej pytam :) Cas plynul dalej a po nejakych 15 dnoch mi dosiel taky neprijemny mail ze moj vklad do herne mi bol vrateny, ucet permanentne zablokovany a ze ak sa pokusim otvorit si nejaky dalsi ucet v ich sieti tak to budu pravne riesit :Rose:
wtf ? Odpisal som im ze co sa stalo a oni len ze moj vklad mi bol vrateny, zopakovali vyhrazku aby som si uz neotvaral ucet, pekne podakovali a s best regards sa rozlucili. Bol som docela vytoceny, ziadne vysvetlenie nist. Doklady co som im posielal boli 100%ne v poriadku (ako som pisal ina herna ich prijala uplne bez problemov). Opat sa mi raz podarilo odchytit online support. Vysvetlil som jej situaciu a chcel sa spytat na dovody preco toto spravili ? Ona mi odpovedala ze moj ucet bol zablokovany :) Ja ze super, to som fakt nevedel, tak som sa jej doraznejsie opytal ze PRECO ??? Asi na nejaky treti krat sa mi podarilo z nej vypacit ze ona k tomuto nema co povedat, ze nemoze mi povedat dovody a ze sa s tymto mam obratit mejlom na support. To je ten support ktory mi odpisal po tom zablokovani nic-nevysvetlujucu odpoved. Ok, tak som im napisal este raz, vsetko popisal, a ze nech teda mi uvedu dovody. Odvtedy ziadna reply neprisla :lol2:

Za tento príspevok od ferkan poďakovali :
spax
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Horsey7 27 Jan 2010 14:06

tak to je krute..imo taketo veci vzdy zavisia od konkretneho blbecka co dostane tvoj request
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod palo1973 27 Jan 2010 14:12

-ferkan toto si mi spominal uz v blave v decembri,inak zaujimave,ze mne podobne problemy nerobili a X hracov odtialto tam spokojne rybarci,tusim tuke niekdy davno mal s nimi nejaku debatu,ale nie az taketo problemy
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ferkan 27 Jan 2010 14:16

jj a vies kedy si bol v BA, odvtedy uz zopar piatkov preslo. Vtedy som mal este nadej ze sa to vyriesi a dodnes nic a uz som to aj vzdal :) aj tak je to uz premnozene nasimi regmi :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 27 Jan 2010 14:52

Ja mam preffered seat a HEM v poriadku. Mam to nastavene, ze sa ten stol natoci, aby som bol dole v strede a HEM po spracovani prvej HH so mnou uz spravne staty natoci a nie je problem.

Mat tie 6max stoly takto je IMO vyhoda, i ked to posobi zvlastne. Casto si totiz mozes sadnut na miesto blizko fishky, ktore by na normal 6max stole neexistovalo a bol by medzi vami nejaky reg naviac :).

Zaujimave problemy s tym supportom. Sice rychle odpovedi nemavaju, ale napr. ked som bol nasraty, ze ma odpojilo pri velkom pote s nuts, tak mi poslali buy-in :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Miham 30 Jan 2010 13:14

No ja momentalne zazivam podobne nervy pri "Cashoute". Prvykrat ked som vyberal, tak bez problemov vsetko islo. Potom som dal vybrat dalsie peniaze koncom minuleho roka a dlho sa nic nedialo, asi dva tyzdne som tam mal napisane "In Process". Tak som im napisal, ze kde je chyba a chceli po mne overit ucet (tvrdili, ze mi poslali mail, ale mne ziadny nedosiel), ze nech im poslem dokumenty. Tak som im poslal a ziadna odpoved. Pisal som im tam asi 10krat, ze kde to viazne a stale mi len hovorili, ze nech pockam teda 48 hodin, ale nikdy sa nic za ten cas nestalo, ziadny mail nedosiel a ucet neovereny, cize nemozem cashoutnut. Potom som im posielal opat tie dokumenty, ale nikdy mi nedosla ziadna odpoved. Dokopy som im to tam posielal 3krat. Neska o jednej mi mali volat, ale teda zatial len marne cakam na telefonat. Tak dufam, ze potom sa to nejako vyriesi a ze teda nedopadnem jak tuto kolega vyssie, pretoze tam mam dost penazi. :( :evil:
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod spax 30 Jan 2010 13:24

uff. na LA jsem se zaregistroval kvuli opt, dokonce mi po mesici od nich prisel postou dopis s nejakymi promo akcemi (lol). Ted jsem se nejak rozhodoval, ze nekde clearnu bonus a LA vypadalo celkem fajn, uz uz jsem depozitoval, ale dostal jsem lepsi nabidku nekam jinam. jsem teda rad, ze jsem nedepozitnul jako ferkan, protoze nevim, co bych pak delal s nervama. ale dik za info!
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 30 Jan 2010 13:33

Nestrasit. Ja chcem vyberat coskoro.

Viem, ze w4x bojoval s tymi dokumentami ako o zivot a nakoniec im poslal vsetko mozne aj nemozne a overili to.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Miham 30 Jan 2010 13:59

Nooo ono by nebol problem poposielat vsetko (pri Netelleri som si uzil tiez svoje), ale ked jednoducho so mnou nekomunikuju a vzdy ked im napisem na chat mi nakoniec povedia, ze nech pockam dalsich 48 hodin. Uz som z toho ale pekne na nervy :w4444x:
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!