Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 31 Jan 2010 11:46

MiskoKvo napísal:
martinique39 napísal:to ze obhajcovia online nevedia o statistike nic je jasne z toho ze vobec neprotestovali proti uvedenym bludom co mali byt pradepodobnosti v pokri.


hmm ak vysvetlis fakt ze su regularovia ako 7castle,barin22,pimpindonks,napr ja,kennl ktory maju 2 rocne historie viac nez 30k turnajov a ich ciara zisku ma nemeny tvar a ide hore? ...

btw ja som obhajca online pokru a mam skusku zo statistiky na vysokej skole tak ma prosimta neurazaj

ked toto nevies pochopit ja som len rad ..si freemoney v pokri a ja som len rad ze existuju "myslitelia" ako ty ..pretoze mi tvoja blbost dava chleba pred usta



co mam vysvetlit? ved to vobec neodporuje nicomu z toho co som kedy napisal.... presne o tom je tato debata ... desiatky ludi pisu veci ktore nesuvisia s temou a tvaria sa ze to nevieme vysvetlit :) to boli aj tie tabulky z vyhrami AA, KK atd :)

pamatam si na skusku zo statisktiky a aj to ze ju nakoniec dali skoro kazdemu, lebo tomu naozaj rozumelo tak 5% ludi :)

ale ak mas skusku zo statistiky tak by si mozno vedel spocitat aspon to ako casto sa stretne farba a trojica. a ako casto sa to stava online.

"tvoja blbost " a toto malo byt co? nadavanie cez net? to uz je fakt velke hrdinstvo.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 31 Jan 2010 14:50

martinique39 napísal:zhrniem to co som sa snazil vysvetlit (niektore svoje predchadzajuce nazory som aj zmenil alebo upravil).

ak herne podvadzaju tak to robia hlavne pri turnajoch a z dvoch dovodov. aby bola hra zaujimava a aby hraci rychlo vypadavali a znova sa do turnajov prihlasovali. da sa to robit iba stretom dvoch a viac silnych ruk naraz.


toto ma rovnaku vypovednu hodnotu ako keby som napisal, ze si paranoidny idiot - mam ten pocit, ale nemam to ako dokazat, takze si to mozem len mysliet (nemusi to by ale pravda)

martinique39 napísal:statisticky je velmi mala pravdepodobnost stretu postupky a full house, alebo farba a 3... v online turnajoch sa to stava ale velmi casto.


ako moze niekto, kto sa hrdi skuskou zo statistiky napisat "v online turnajoch sa to stava ale velmi casto"? nebud srab a doloz aspon jedno tvoje tvrdenie, alebo nazor faktami

martinique39 napísal:dokazat by to vedel niekto kto ma dost velke HH a rozumie statistike a hlavne mal na to chut. ale ak niekto uvidi v 100 rukach v turnaji min. 5 krat stret farby a fullhouse na to ziadnu chut nema :)


zaujimave, ze ignorujes ked ti niekto tieto data poskytne a stale opakujes, ze vlastne taketo data potrebujes aby si dokazal tvoje tvrdenia

martinique39 napísal:to ze obhajcovia online nevedia o statistike nic je jasne z toho ze vobec neprotestovali proti uvedenym bludom co mali byt pradepodobnosti v pokri.


na 40 stranach tohoto threadu sa snazi x ludi poukazat na trhliny v tvojich nazoroch a ty napises, ze nikto neprotestoval :) bud si slepy, alebo totalny ignorant

martinique39 napísal:nikto netvrdi ze sa online nema hrat, len si treba uvedomit ze online a live su v podstate dve uplne ine hry.


nebud srab a zacni konecne odpovedat na otazky - preco su live a online 2 uplne odlisne hry?

Za tento príspevok od Horsey7 poďakovali :
MiskoKvo
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod marjan556 31 Jan 2010 15:14

nebud srab a zacni konecne odpovedat na otazky - preco su live a online 2 uplne odlisne hry?


pretoze live je tazsie bustnut roll ked hras proti 40 rocnym rozvedenym degeneratom co si odskocili od ovocnickov zahrat poker a nie proti ludom co maju aspon zakladnu predstavu o game theory :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod somNula 31 Jan 2010 15:23

... :omg:
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod mr_kaktus 31 Jan 2010 15:28

marjan556 napísal:
nebud srab a zacni konecne odpovedat na otazky - preco su live a online 2 uplne odlisne hry?


pretoze live je tazsie bustnut roll ked hras proti 40 rocnym rozvedenym degeneratom co si odskocili od ovocnickov zahrat poker a nie proti ludom co maju aspon zakladnu predstavu o game theory :)


+10000 :ROFL:
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod trikoza 31 Jan 2010 15:44

suhlasim s tukem ze uz to prestava byt sranda a "vyjadrenia" pana martiniqua vazne ohrozuju nase zdravie a sposobuju bolenie hlavy


LOCK imo
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 31 Jan 2010 18:39

"srab" "idiot" dalsie nadavky od zakomplexovanych "hracov", myslim ze sa nikto nemoze cudovat, ze nebudem odpovedat na ludi co sa nedokazu ani len troska ovladat.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod dzejkej 31 Jan 2010 18:49

No nejak zbytocne sa to zostruje. Tie invektivy by bolo nabuduce vhodne vynechat a ak tema niekoho rozculuje, ze ma problem sa ovladat, tak nech ju necita, ked sa nevie spravat na urovni.

Ked niekto pride so zaujimavymi zisteniami, ktore mozu diskusiu posunut, tak nech mi napise sukromnu spravu. Inak sa radsej venujte niecomu inemu a vychladnite.

:gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!