Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod mr_kaktus 01 Feb 2010 21:08

chlpo otazka...kde si nasiel na party pokri NL2 SH stoly?? je ked som to pozeral tak som nasiel len FR.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 01 Feb 2010 21:26

Ok, budem sa snazit teda vynechavat taketo ruky.
Napadla mi otazka, ci sa da hrat nejaka takato ruka v 3-4way pote pri 80-100bb. Myslim tym ruky ako A3s a pod.

@mr_kaktus
ruku som kopiroval z HM a napisalo mi to defaultne ako party poker asi.

Edit: Proky, tu ruku som hral proti tebe?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod Chlpo1989 01 Feb 2010 22:52

Full Tilt Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $1.82
Hero (BB): $2.00
UTG: $4.02
MP: $2.00
CO: $2.24
BTN: $2.00

CO - ziadne extra ready, nevidel som ho dostat sa na showdown, asi 40 ruk

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with Q :club: A :diamond:
2 folds, CO raises to $0.06, 2 folds, Hero raises to $0.18, CO calls $0.12

Flop: ($0.37) 9 :diamond: Q :spade: T :spade: (2 players)
Hero bets $0.28, CO raises to $0.74, Hero calls $0.46
Moze tu raisovat SD,FD overcards popripade QQ,TT?

Turn: ($1.85) K :club: (2 players)
Hero ?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod mr_kaktus 01 Feb 2010 23:06

Chlpo1989 napísal:Ok, budem sa snazit teda vynechavat taketo ruky.
Napadla mi otazka, ci sa da hrat nejaka takato ruka v 3-4way pote pri 80-100bb. Myslim tym ruky ako A3s a pod.

@mr_kaktus
ruku som kopiroval z HM a napisalo mi to defaultne ako party poker asi.

Edit: Proky, tu ruku som hral proti tebe?


co sa tyka range, ktory hrat zo SB v 3 - 4 way pote, mne to vychadza na 22-JJ (s tym ze ratam ze QQ+ samozrejme 3betujeme), pri loose UTG openerovi by som hral ATs, ATo zriedkavejsie - zaviselo by dost od stola, AJo, AJs, a mozno AQo ak by som sa rozhodol ho ne3betovat. tazko sa to posudzuje takto vakuovo ale Ax ruky, s ktorymi by som calloval, by som pri co aj len trochu dobrych podmienkach sqeezoval :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod mr_kaktus 01 Feb 2010 23:16

Chlpo1989 napísal:Full Tilt Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $1.82
Hero (BB): $2.00
UTG: $4.02
MP: $2.00
CO: $2.24
BTN: $2.00

CO - ziadne extra ready, nevidel som ho dostat sa na showdown, asi 40 ruk

Pre Flop: ($0.03) Hero is BB with Q :club: A :diamond:
2 folds, CO raises to $0.06, 2 folds, Hero raises to $0.18, CO calls $0.12

Flop: ($0.37) 9 :diamond: Q :spade: T :spade: (2 players)
Hero bets $0.28, CO raises to $0.74, Hero calls $0.46
Moze tu raisovat SD,FD overcards popripade QQ,TT?

Turn: ($1.85) K :club: (2 players)
Hero ?


staty CO?

inac minule som videl podobnu hru na jednom videu z DC. tam mal dokonca typek "len" QK cize ani TPTK inac aj board bol velmi podobny - drawy. typek tam hovoril ze 3betnute poty sa hraju viac ako HU a tym padom TPTK aj na drawy boarde je nuts a treba to tlacit do AI. cize u mna na flope 3 bet AI na maximalizovanie FE (ktoru uz teda ale nejak velku necakam, ale tu clovek nikdy nevie co takemu typkovi skrsne v hlave) a zaroven aby sme poriadne chargli naked FD alebo naked SD ak sa nahodou rozhodne callovat. ak nas ma tak nas ma ale ako default play by to myslim malo byt ziskove.

as played c/f turn, c/f aj blank river resp. call nejakeho minigaybetu aka 1/7 potu a aj to nie ako bluffcatcher ale len pre info ze co takto hra :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 01 Feb 2010 23:40

mr_kaktus napísal:inac minule som videl podobnu hru na jednom videu z DC. tam mal dokonca typek "len" QK cize ani TPTK inac aj board bol velmi podobny - drawy. typek tam hovoril ze 3betnute poty sa hraju viac ako HU a tym padom TPTK aj na drawy boarde je nuts a treba to tlacit do AI.


Heh, toto su presne tie pravidla, co koncia katastrofalne. Ano, v 3bet pote vie byt TPTK nuts, ale proti regovi a na vyssich stakes. Ked pozeras na video z NL600, kde je stol plny regov, tak je to jedna vec a ked hras NL2 proti neznamemu, tak je to vec druha.

Zober si equity kalkulacku a daj mu tam range, ktory odhadujes a uvidis vysledok. Nema zmysel pytat sa NAS na neznameho...

A ten 3bet OOP je maly.

EDIT: Co sa tyka samotnej tej poucky, tak v tomto pripade je push IMO lepsi ako call, ale kazdopadne je to high variance spot, lebo superov range ma nehoraznu equity. V tomto poste som chcel poukazat na vseobecne poucky a nebezpecenstvo ich aplikovania hlava-nehlava.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod mr_kaktus 01 Feb 2010 23:45

bolo to NL50 :) a bola to seria turning the corner kde sa typek zameriava na micro stakes a potom small stakes :) tak som to bral ako celkom usefull :)

edit: sice ma laka pozerat midstakes a highstakes videa ale cakam ze sa ovela viac uzitocnejsich veci naucim z Micro a small stakes takze sa snazim postupovat malymi krokmi :)
Naposledy upravil mr_kaktus dňa 01 Feb 2010 23:47, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 01 Feb 2010 23:46

mr_kaktus napísal:bolo to NL50 :) a bola to seria turning the corner kde sa typek zameriava na micro stakes a potom small stakes :) tak som to bral ako celkom usefull :)


Ak to prezentoval ako vseobecne pravidlo bez ohladu na supera, tak to vymaz a nepozeraj, IMO :). Su hraci, pri ktorych je taky pristup tragickou chybou a pri pushovani na tom stracas. Ak to coach nevie spomenut, vymazat! ;)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod mr_kaktus 01 Feb 2010 23:48

dzejkej napísal:
mr_kaktus napísal:bolo to NL50 :) a bola to seria turning the corner kde sa typek zameriava na micro stakes a potom small stakes :) tak som to bral ako celkom usefull :)


Ak to prezentoval ako vseobecne pravidlo bez ohladu na supera, tak to vymaz a nepozeraj, IMO :). Su hraci, pri ktorych je taky pristup tragickou chybou a pri pushovani na tom stracas. Ak to coach nevie spomenut, vymazat! ;)


viem ze super tam bol nejaka random fish :) tak ale teraz si ma normalne zmiatol :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Nízkorozpočtový Chlpo1989 Blog

Odoslaťod dzejkej 01 Feb 2010 23:53

mr_kaktus napísal:viem ze super tam bol nejaka random fish :) tak ale teraz si ma normalne zmiatol :)


Problem moze byt, ze pan coach je regular na vyssich stakes a snazi sa robit nieco na lowstakes proti fishkam ako keby tam mal rega ... Ale to video si nepamatam, su to tak 2 roky, co som ho videl IMO :-).

No tak snad ked mas 50/15/0.5 fishku, ktora Ti raisne a callne 3bet prakticky s celym raisovacim range, tak ak Ta reraisuje na flope, zvycajne je zle, lebo jej range je nakloneny viac made rukam a menej draw, ktore ma vo zvyku callovat. Taktiez ak tam mas weak-tight rega, co sa boji semibluffovat (a ze ich je), tak ten tiez par + draw skor calluje ako tlaci do AI. Ak tam mas nejakeho solidnejsieho hraca, to uz je vec ina. Ak je tam aggro fishka, tak je to fistpump situacia.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!