LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Mewrick 01 Feb 2010 18:32

Citam tu zaujimave informacie.Pred hodinou som si chcel depositnut first deposit do tejto herne,ale stastie mi asi nepraje,lebo z nejakeho pre mna a zda sa, ze aj pre support zahadneho dovodu im nefunguje prevod cez Moneybookers.Kedze som sa to snazil niekolkokrat tak mam v historii 6 prevodov do herne,ale bez uspechu :lol2: Na moju odpoved v com je problem som dostal odpoved ci nemam kreditku a nech vyuzijem inu metodu.Samozrejme, teraz budem kvoli herne preposielat peniaze na bankovy ucet, aby som si ich tam zase mohol vlozit.No len po tychto informaciach ma aj presla chut na insta bonus 100$ a dalsiu moznost clearovania.A teray mozem ist hladat alternativu kam ist hrat. :(
Mewrick
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod mino_o 01 Feb 2010 20:47

-Moju otazku pokladam tu, kedze som nejak nenasiel threat o Pacmode (aj ked viem ze tu niekde je)

-Aky sposobom ste to platili?
-Z moznosti ktore tam su mi nejak ani jedna nevyhovuje, napisal som mail ci to nejde prevodom hotovosti na LA herni pripadne ake su tie "other" moznosti.
-Ale rad si vypocujem odskusany postup, ktory sa ku keyu dostanem (som hrozne nedovercivy k .ru ludom^^ )
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 01 Feb 2010 22:18

Kliknes hore na "Hľadať", napises "pacmod" a odkliknes - po chvilke mas tu spravnu temu :).

Ja som platil prostrednictvom MoneyBookers. Napisal som mu email, on mi poslal svoju MB email adresu, poslal som bubaky a obratom mi zaslal kluc. Nemam ziadne zle skusenosti. Ak mas nejake preferovane typy platieb, tak mu napis mail a dohodnete sa.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rocky 02 Feb 2010 00:06

Pani nestraste ma ja som sa registroval a vkladal do tejto herne asi pred tyzdnom normalne cez maneybookers vsetko islo v pohode chvilu som hral , na druhy den som chcel zapnut a mal som tam ban.Pisal som si s nejakym typkom cez ten live chat a hovoril mi ze im staci poslat kopiu obcianskeho, dnes som im ho poslal dufam ze s tim nebudu problemy...
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod spax 02 Feb 2010 01:14

LOL, WTF?!

Dear Matej Chmelo,

This is Russell M from the Operations Department at Cassava (Gibraltar) Ltd. Cassava (Gibraltar) Ltd operates LuckyAcePoker.com. We previously contacted you requesting that you verify your identity as registered with us.
Unfortunately we have received no reply, and so your account has been closed for the time being.

Please do one of the following so we can lift any restrictions in place on your account:

(1) Deposit into your LuckyAcePoker.com account via credit card or e-wallet (e.g. NETELLER or Moneybookers) so we can cross-verify your information. Please inform us once you have done so.
(2) Use a digital camera or scanner to email us clear images of the following documents:


Takze 1) na LA jsem nikdy nedepozitoval, vsechny penize, ktere jsem tam mel byly poskytnuty pres player transfer a pak nasledne rozmnozeny /tzn. neprisel jsem o 1st deposit bonus/ - dneska mi prislo toto, peclive jsem projel a nechal prohledat email, nikdy jsem ale nedostal zpravu o tom, ze by po me chteli doklady. WTF tato herna?! Je to jen tah, jak me donutit depositnout?
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 02 Feb 2010 08:33

Sa niekto z VIP regularov stazoval, ze sa uroven herne zlepsuje, tak si dalo LuckyAce za ciel najblizsie mesiace tu uroven znizit takymto sposobom? :)

No ja idem prave withdrawovat, tak som rovno nasiel v zalozke Tools moznost uploadovat dokumenty - som tam rovno par veci nahadzal in advance :-D .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Miham 02 Feb 2010 13:15

Len aby si sa dockal aj nejakej odpovede od nich :) ja som tie dokumenty posielal 3krat a nic. Teraz uz je zevraj moja ziadost presunuta na nejaky iny "department" a mam pockat 48 hodin na odpoved. Tak opat len cakam. Hrozne...
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod mino_o 05 Feb 2010 14:14

TAk moja skusenost. Najprv som mal trocha obavy potom co som tu cital. Dal som maly cashout kvoli nakupu softwaru a nejakeho hw na hranie. Po 48hod ked som mal stale nevybaveny cashout, som skusil kontaktovat support. Najprv sa mi 2x nik neozval, co ale bola moja chyba lebo som to asi nechal kratko "zvonit" do tretice som to nechal dlhsie a voala Diana ci jak sa volala sa ma spytala na prve 2 pismenka mojho hesla.. klasika.
No po objasneni situacie, povedala ze sa na moj cashout pozrela a ze to nejak obnovila. Stym ze by som si mal uploadnut nejake ID co odomna aj ziadali v nejakom maily(dostal som nejaky taky od cassova ci jak sa ta spolocnost volala, ale neveril som im ze to je priamo herna a nie nejaky scam) tak som povedal ze teda to uploadnem. Dnes idem uploadnut naskenovany obciansky a cashout uz je Paid, takze aj bez ID atd to preslo.
Hadam to nebude teda take zle ako tu pisete a len je to pomalsie. Samozrejme mi ale po cashoute zapli DOOMSWITCH hajzli a prehral som tak 5+ allinov, ked typek riverol jeden zo svojich 2-4outov a ktomu nejake setupy a straight vs betterstraight. Dufam ze kedze to bol len prvy cashout tak to zapli len na chvilku aby ma upozornili, ze toto sa nerobi :)
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 05 Feb 2010 14:22

Neblbni, 2 dni cashout nikdy netrva a nie je dovod pisat na support. Im ak to trva 3 pracovne dni, tak mali nehorazne pracovitu naladu :-D.

Ja som vyberal 31.1. a prisli mi 4.2. Doklady som im poslal este predtym ako si o ne vobec poziadali a nebol problem :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Miham 05 Feb 2010 14:33

No co mne teraz robia uz neni normalne. Teraz po mne chcu pas a kopiu z banky ze som na LAP posielal peniaze. Pas nemam (respektive ho mam uz neplatny) a banku mam mBank, tak pochybujem ze mi to uznaju, kedze si to vytlacim sam. Pisal som im, ale teda zatial ziadna odozva.
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!