lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 05 Feb 2010 22:40

lol HU je tazka sranda, hram si s regom 2 stoly, robim si z neho trhaci kalendar a on ma potom uluckuje v 2 handach a utecie

lol.jpg
lol.jpg (78.96 ) Zobrazená 7412 krát


nestazujem sa, viem ze to beatujem len mi pride zaujimave ze na NL100HU som lifetime asi 20BI below aiEV a heater v nedohladne :)

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
riki69
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 06 Feb 2010 00:28

Gran Canaria poker/trip report

Let do Las Palmas na Gran Canariu trvá z Viedne s jedným prestupom vo Švajčiarsku len 5 hodín, čomu som sa pre nekompatibilitu mojich dlhých nôh s priestorom na sedenie vo väčšine lietadiel veľmi potešil. V Zurrichu pri vystupovaní z lietadla som začul slovenskú vravu a keď som sa obzrel koho nevidím – peknú tetu, ktorú som si pamätal už z EMOP turnajov v Barcelone, na Malte a v Ljubljane – starala sa tam o blaho hráčov herne c4a.com - nosila im free drinky počas turnaja a tak. V živote by ma nenapadlo že je Slovenka – bol som z toho v takom šoku, že som ani nemusel zbierať odvahu, aby som sa s ňou pustil do reči. Vykľula sa z nej scestovaná modelka Eva (http://www.evaslovic.com) veľmi sympatická a inteligentná baba. Ak niekto plánujete hrať kvalifikácie na EMOP turnaje odporúčam c4a.com – oproti iným Entraction herniam majú výhodu double buble guarantee (dostanete buyin do ďalšieho EMOP turnaja ak skončíte na posledných 2 miestach pred money), free drinky počas turnaja (aj alkoholické) no a vďaka Eve majú najlepší servis široko ďaleko navyše v ľudskej reči.

Na Kanárskych ostrovoch bolo oproti -17°C ktoré boli doma keď som odchádzal príjemných 22°C a pekné počasie. Hotel Santa Catalina, v ktorom sme bývali je najstarším hotelom na ostrove, pýši sa 5-timi hviezdičkami a faktom, že v ňom počas návštev ostrova pobýva kráľovská rodina. V hoteli som zažil veľa zaujímavých vecí:

- zviedol som ľúty boj s asi 7cm veľkým švábom (vyšiel som z neho víťazne) – Španieli majú asi iné kritériá pre získanie 5 hviezdičiek než zvyšok sveta
- na izbe som našiel old-style trezor ako z filmu
- po tom čo som si zabuchol kľúče na izbe mi dvere otvárala chyžná ako v dobrom špionážnom thrilleri
- viedol som niekoľko zaujímavých rozhovorov s chyžnou, keď sme ani jeden nerozumeli tomu čo hovorí ten druhý, ale vždy sme sa nejako dohodli a ja som väčšinou za to dostal malú čokoládku

Obrázok

Hneď druhý deň som sa vybral do surferskej školy – myslel som, že tak švihnutý som len ja ale hodinu som mal spolu s jedným Nemcom a dvoma Poľkami. Počasie nebolo bohviečo ale neoprén je super vec do chladnej vody. Surfovanie nie je jednoduché - pár hodín trvalo kým som pochopil ako chytiť vlnu a podarilo sa mi pár krát dobre odviezť ležiac na doske na bruchu.

Problém bol s pokusmi vstať – dosť mi vadilo že som tlsté a neohybné prasa, takže dať prednú nohu dostatočne dopredu pomedzi ruky opierajúce sa o dosku bol problém. Časom som tiež zistil, že ak netrafím nohy aspoň zhruba doprostred dosky a nie vľavo alebo vpravo, tak sa z pochopiteľných príčin hneď prevrátim. Nuž ale 2 pokusy o postavenie môžeme snáď po prižmúrení oboch očí považovať za semi-úspešné i keď 0,5 sekundy a 1 sekunda na doske sú dosť vzdialené od toho čo profíci predvádzajú v TV.

Tieto dva dni pokusov surfovať mi ale priniesli nový rešpekt pred morom – voda je neuveriteľne silný živel, viem si už ľahko predstaviť, že nie je problém sa utopiť i pomerne blízko brehu. Prúdy boli chvíľami také silné, že som mal problém chodiť i keď som bol vo vode len po kolená. Dostať sa 30m od pobrežia niekedy trvalo 10 a viac minút a keď ma zmangľovala 3metrová vlna, ktorá ma proste strhla z dosky, na ktorej som ležal a ešte mi ju aj oplieskala o hlavu, tak som si povedal „OK – you win“.

Kvôli množstvu zranení utŕžených počas 2-dňového snaženia som ďalší tréning predbežne vzdal a venoval pokru.

Do Turnaja som nastúpil v dni 1A – hralo sa v kasíne priamo v hoteli – prostredie bolo veľmi pekné a hralo sa príjemne, bohužiaľ pokračoval môj EMOP dry run keď mi absolútne nechodili karty a neviem či som za celý deň vyhral nejaký väčší pot. Neodohral som žiadnu významnú ruku, hra sa dostala maximálne po flop, kde som buď c-betom zobral pot alebo som bol raisnutý a nič som nemal, takže som mal easy fold. Snaha o niečo kreatívne nebola možná, keďže som na flopoch so špekulatívnymi rukami netriafal ani len beackdoor draws a na nejaké častejšie floatovanie s undercards v multiway potoch som ešte herne nedorástol. Stack som si síce udržoval na rovnakej úrovni ale blindy ma neúprosne dobiehali, takže som bol nútený pushovať somariny, čo mi našťastie prechádzalo a až okolo 1:00 v noci – tesne pred koncom dňa som si nabehol po pushi s KQo UTG s 7-8BB stackom do KK a zázrak sa neudial.

Obrázok

Pokus o registráciu do 440EUR side eventu nevyšiel, z kapacitných dôvodov bol obmedzený na 40 hráčov a ja som sa prihlásil neskoro. Odohral som ale aspoň 220EUR side event, v ktorom bola sympatická rýchla štruktúra blindov, takže som nemal problém vyletieť v druhom leveli, keď som sa dostal s 30BB stackom na flope do allinu s pair+flushdraw proti TPTK a i keď mi na turn môj flush dorazil na riveri trafil súper vyšší.

Tým pádom som mal kopec voľného času na cestovanie po ostrove a to som aj naplno využil.

Na juhu ostrova som sa dlho prechádzal po dunách na pláži v Maspalomas. Rozmýšľal som i o prevezení sa na ťave, čo tam ponúkali, ale keď som tie ťavy videl prišlo mi ich ľúto ako tam boli priviazané s náhubkami na papuliach a nechcel som im ešte pridávať ďalšie bremeno. Vybral som sa teda do dún peši – po pár desiatkach metrov som narazil na prvého (a verte, že ani zďaleka nie na posledného) nudistu. Neskôr som sa dozvedel že táto oblasť je vyslovene nudistom vyhradená. Ako už býva u nudistov nepekným zvykom išlo v drvivej väčšine o chlapov – škaredých – tučných - 70+ ročných - zošúverených. Ak sem pôjdete tak duny vidieť treba, ale duševne sa pripravte na najhoršie.

Obrázok
Obrázok

Veľmi sa mi páčila blízka dedinka Puerto de Mogán s krásnym prístavom, uličkami obrastenými kvetmi a fotogenickým pobrežím. Šiel som sem cielene pretože práve toto je prístav, v ktorom kotví žltá ponorka a vydáva sa z neho na cestu do 20m hĺbky pomedzi kŕdle rýb k dvom potopeným lodným vrakom. Cesta ponorkou bola zábavná, k vrakom sme boli neuveriteľne blízko – priam na dosah ruky a dokonca sme zažili simulovanú minikolíziu, keď sme chvíľu narážali do dna za výkrikov kapitána ponorky.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Cesta ďalej za Puerto de Mogán bola plná serpentín – bola ako stvorená do filmu o James Bondovi presne pre pasáž kde agent zistí, že mu niekto vypustil brzdovú kvapalinu. Uprostred ostrova Gran Canaria sú vysoké hory, z ktorých zbiehajú hrebene k pobrežiam ostrova ako hviezdica a vytvárajú tak hlboké údolia zvané barrancos. Na severe sú tieto údolia prepojené tunelmi ale tu v zastrčených častiach sa cesta šplhala zákrutami na hrebene a opäť dolu. Na tejto ceste ma zastihol západ slnka ktorý okolité kopce zaujímavo zafarbil.

Obrázok
Obrázok

Sever ostrova je obývaný hustejšie – väčšina obyvateľstva žije v hlavnom meste Las Palmas kde bol aj náš hotel. Mesto som si obzrel z poschodového turistického autobusu a potom som sa prešiel historickou štvrťou La Vegueta, ktorá bola naozaj plná zaujímavých budov, trhov a múzeí. Prešiel som i ďalšie mestečká a dediny na severe – zaujímavý bol kostol v Arucas, ktorý bol úplne iný než ostatné kostoly, ktoré som na ostrove videl.

Obrázok
Obrázok

Borci na pláži robili z piesku neuveriteľné veci – tento hrad bol jednou z nich – bol vysoký asi 1,5m

Obrázok


Večer som bol pozrieť fontánu striekajúcu a meniacu farby podľa rytmu hrajúcej hudby – nebolo to Las Vegas ale bol to pekný pohľad.

Obrázok


Navštívil som i Cenobio de Valeron – veľkú jaskyňu na útese, v ktorej si pôvodní neolitickí obyvatelia (pred príchodom španielov) vysekali kamennými nástrojmi do mäkkej skaly priestory na uskladnenie potravín

Obrázok

Predposledný deň som mal naplánovanú cestu na najkrajšiu pláž ostrova – Playa de Gui Gui, ktorá sa nachádza na západnom pobreží ale je prístupná len po vode alebo pešou 3-4 hodinovou túrou. Cesta autom do mesta La Aldea bola neskutočná – 25km po úzkej ceste, na jednej strane útes 200m kolmo nahor - na druhej strane 200m kolmo nadol k oceánu a od pádu človeka delili len zvodidlá. Navyše pršalo a z útesu padali slušne veľké kamene priamo na cestu. Verte mi, že stretnúť sa v zákrute s autobusom nebola zábava. Pri konci cesty je vybudovaná vyhliadková terasa El Balcón, z ktorej sa dajú spraviť pekné fotky pobrežia a je odtiaľ naozaj impozantný výhľad.

Obrázok

Po príchode do La Aldey som videl, že na Gui Gui sa kvôli zlému počasiu nedostanem – našťastie som tam narazil na botanickú záhradu Cactualdea zameranú na kaktusy. Bolo sa naozaj na čo pozerať, porobil som tam kopec fotiek a nakoniec mi ani nebolo tak ľúto, že som sa nedostal na pláž.

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Aloe Vera tu rastie ako u nás burina
Obrázok

V prístave potom došlo k zaujímavému incidentu s domorodcom, ktorý sa so mnou pustil do reči – opäť spôsobom pre španielov typickým – po španielsky. Zopár vecí sa mi podarilo dekódovať a keď ma volal, že mi niečo ukáže tak som šiel s ním v duchu bratstva a priateľstva medzi ľuďmi. Keď ma ale zaviedol do nejakej prázdnej vykachličkovanej miestnosti tesne pri pobreží a stále som nevedel čo odo mňa chce, tak mi už pomaly nebolo všetko jedno ale hovorím si, že snáď úchylák by si vybral jednoduchšiu obeť a nie 2metrového 120kilového chlapa – no ale predsa len som sa pomaly začal ťahať preč a podarilo sa mi s domorodcom rozísť bez konfliktu – dodnes však neviem čo vlastne chcel.

Dovolenku na Gran Canarii môžem len odporučiť – nie je to ďaleko, teplota je príjemná po celý rok – hlavne pre ľudí obľubujúcich turistiku, ktorej sa tam dá užiť hojne – kopce sú krásne a príroda iná než u nás.

No a na záver ešte zopár abstraktnejších fotiek
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 14:
APminer, Drobec37, hegides, Horsey7, igy94, Ivo, mr_kaktus, Renegade, Riddlah, romko61, speksSVK, tomm, trikoza, TuKE
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 07 Feb 2010 01:11

moj ty more ja som strasna opica, par dni hram dobre a potom vsetko odhadzem v kratkych zachvatoch tiltu po bad beatoch

dnes som myslim zbytocne odcalloval minimalne 3BI

rozhodili ma tri hry ktore sa udiali kratko po sebe a to prehra potu s AA do QQ aipf 150BB deep, 4b push s ATo do typka ktory 3betoval 61% - otocil AK a vyhral obv, a allin proti typkovi ktoreho som c/r s KT na T high flope, on dorovnal s T3 a turn mu priniesol druhy par

normalne by som to asi rozdychal ale nasledovalo to po dlhej rade coolerov v ktorych som uz 3BI pustil legitimnym sposobom no a po tychto hrach som proste prestal vsetkemu verit, nech dosla akakolvek draw dorovnaval som a podobne

ku koncu session som sa ukludnil a uhral som par BI naspat ale s tym tiltom budem musiet nieco urobit

tu je graf z dneska
2010-02-06.jpg
2010-02-06.jpg (72.79 ) Zobrazená 6775 krát


a tu je pre srandu kralikov EV graf mojej HU hry za tento rok - LOL
hu.jpg
hu.jpg (86.86 ) Zobrazená 6747 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 07 Feb 2010 01:38

:fish:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 10 Feb 2010 20:26

boze existuje nieco viac tiltujuce nez HU SNGcka?

hram to pomerne agresivne v short fazach, napriek tomu sa pri tych handach s ktorymi ma ludia calluju citim ako nit. Nech pushujem cokolvek skoro vzdy ked ma callnu som ahead

potom to cloveka strasne serie ked nedokaze pobit ludi ktori dorovnavaju s 14BB stackom OOP pf raisy s J6s a podobne

uz to zachadza tak daleko ze si s nimi v chate nadavame LOL :)

monkey tilt
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod vlade 10 Feb 2010 22:21

yegon napísal:uz to zachadza tak daleko ze si s nimi v chate nadavame LOL :)


:lol2: toto poznam, tiez sa obcas utrhnem v chate pri HU SNG, celkom sranda
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod speksSVK 11 Feb 2010 19:18

no myslim ze s tym tiltom po par brutalnych prehrach mame viacery problem:D..vcera sa na mne troska herna vyblaznila ked som prehral 2 x AI poty full house vs 4 of kind (vzdy na river mu to doslo), potom najvyssi flush vs full house (pre zmenu tiez na river) AA vs TT a podobne preflop all iny kt. som prehral ani nepocitam...uz som zacal aj ja nadavat luckerom:D..za den - 6 BI...super..dnes som uz polku napravil..len stale nechapem taketo huste dni ked herna si z cloveka robí doslova p*cu a on si chudak vytrha polku vlasov:D
a dodavam este ..ze dnes ked som to vsetko dobehehol som prehral 80$ pot AA vs KK....samozrejme K na river..zabilo ma to uz uplne..ta herna ma ma rada
Naposledy upravil speksSVK dňa 11 Feb 2010 21:48, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 11 Feb 2010 19:31

-moja herna je good,ked bustnem nemozem uz chatovat

-vcera po 5tich hodinach hry som repsuhol KK za asi 20 BB a typek po dlhom rozmyslani call s QTs a dostal rr flush....... :evil:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Feb 2010 07:02

MS SR 2010 - Day 1:

Chytil som vynikajuci stol plny agresivnych hracov overplayujucich svoje handy, bohuzial nic nechodilo tak som sa postupne slusne odhadzal. Najvacsia prehra zo zaciatku bola nasledujuca handa.

25/50 15k stacks - w4444x opens UTG+2 na 125, ja call s A :diamond: J :diamond: na CO, blindy call. SB bol absolutne neodpojitelny hrac a BB maniak.
Flop A83r – SB donkbets small (200-300), BB call, w4x fold ja call.
Turn 2, blindy check - ja bet 700, obaja call.
River 2 a akcia je nasledovna BB checkuje out of turn a SB sa stazuje ze este necheckol – nato SB betuje 1000 a BB dorovnava.

Rozmyslam nad tym a hovorim si BB asi nema Ax ale skor nejaky mensi par, SB moze byt weak ale ak ma Ax tak nefoldne, na druhej strane ma nereraisne s horsim Ax, len s postupkou alebo fullhousom – s holou dvojkou by sa asi az na river nedostal ani on. Rozhodol som sa teda raisnut na 3k, bohuzial SB ma po chvilke reraisuje na 7k, takze foldujem

Par chipov som odhodil v hande s AQ na J23AQ boarde ked mlady hrac limp/calloval pf s JJ, nastastie to hral pomaly na flope a na riveri uz boli na stole 4 :heart:, takze ma to stalo len jeden bet na turne. Spadol som az na 5500 chipov na zaciatku 75/150 levelu.

Double up handa: 75/150 ja 5500 stack, maniak limp UTG+1, za nim 2x limp ja na BB nachadzam K :heart: Q :heart: a raisujem na 850 – vsetcia call LOL.
Flop K :club: T :club: 4 :diamond: a ja betujem do 3400 potu svojich zvysnych 4700 chipov (zdalo sa mi, ze to vyzera najmenej doveryhodne a mohlo by to vyniest call aj od Jx). Maniak instacall s QJo a za nim foldy. Udrzal som a bol opat stack.

Dalsi skoro double up ked som raisol JJ UTG a BB ma poslal allin s 33 + zopar mensich potov mi priniesli zhruba 30k stack. Par chipov som odhodil ked maniak limp 150 UTG+1, za nim 2 limpy, ja na SB complete so 78o
flop A82, vsetcia check.
Turn 7 ja betujem 500, sb call, maniak call
river 5 - Kedze na turne bol aj FD, ktory neprisiel a boli tam aj straight draws, z ktorych niektore prisli ale vacsina nie tak checkujem s umyslom check/call. SB bet 1000, maniak raise na 2000. Trosku som sa zavrtel a call, predsa len maniak uz ukazal river raise bluff predtym a to dokonca v situacii ked super donho tlacil 3 barrelly a bol to huge 20k+ pot. Na moje prekvapenie SB tiez call. SS mal 72 pre horsi 2pair a maniak ukazal 69 straight.

Potom ma presadili na druhy stol kde mi zacali chodit karty, nieco som pokradol, nieco som potriafal a vysplhal som sa na zhruba 40k stack

UTG mlady chalan (cca 40BB stack) limp 400, ja na BTN limp 6 :club: 8 :club:, SB complete a BB check.
Flop K :club: 4 :club: J :diamond:. UTG bet 500 a ja si hovorim, ze Kx by UTG nelimpoval, takze jedine co mi robi problem je 44 mozno sem tam tricky KK. Ak limpol AA tak z raisu na flope asi radost mat nebude. Vacsinou ale bluffuje rozhodol som sa teda semibluffnut a raisol som na 2200. Added bonus je, ze blindy budu mat problem dorovnat aj s Kx hlavne preto lebo voci nim som bol skoro 100BB deep a ak maju Kx tak kicker nebude bohvieco lebo inak by raisli pf. Navyse vyfoldujem dominujuce draws hlavne QT, nedajboze vyssi FD a urcite dost hands, ktore ma biju ako Jx 88 a podobne s ktorymi by inak tak maly bet mozno dorovnali. SB fold, BB som videl, ze sa kruti a tazko trpi - nakoniec foldol a UTG ma dorovnava – v tej chvili ma to dost prekvapilo, cakal som skoro vzdy fold - odhadoval som ho na nieco ako QT, mozno nejake Kx alebo set a zacal som rozmyslat ci zamyslany barrell na turne bude ziskovy
nastastie A :club: na turne moju dilemu vyriesilo, takze betujem 5500, on raise allin na cca 13k, ja snap a on otaca prekvapujuce KJo. BB dostava zachvat lebo foldol JcXc na flope teda pair+vyssi FD.
Musim uznat, ze v tejto hande som mal kopec stastia lebo sa mi podarilo vyfoldovat vyssie FD na flope (co bol z jeho strany ale spravny fold imo – akurat sa obavam, ze nie vela live hracov by to dokazalo zahodit) ale hlavne, ze UTG sa rozhodol slowplaynut flop, lebo moj plan na flope bol raise/fold.

Okrem tohto som na novom stole vyhral QQ overpair do OESD allin na flope, takze som mal dostatok chipov na agresivnejsiu hru a mohol som zacat kradnut blindy co velmi dobre vychadzalo a ludia mi foldovali aj pred flopom a tiez na cbety. Ak som mal nieco ako druhy par nechali ma checkdownovat az do SD a vacsinou ukazali horsie, takze idealne podmienky.

Uz s takouto aktivnou image sa vyskytla zaujimava situacia – vsetcia fold a ja na SB nachadzam 4 :spade: 6 :spade:, na BB mlady agresivny hrac – dost loose pred flopom. Nechcel som raisovat v tak obv spote a hrat OOP velky pot, takze len complete na 800
flop K4Tr ja check, on bet 1200 ja call
Turn T ma celkom potesil, lebo v jeho value range ostala viacmenej len Kx s cim by ma ale asi raisoval pf a velmi nepravdepodobne trips. Ja check, super check.
River Q bola jedna z tych lepsich kariet hlavne preto, ze ak mal nieco ako QJ/Q9 tak checkne behind a jeho betting range budu vacsinou blufy alebo Kx/Tx/9J handy ktore vsetky su velmi malo pravdepodobne – jeho range po turne je stale any 2 cards, cize ruk, s ktorymi pre vyhru potrebuje bluffnut ma strasne vela a jeho value range je oproti tomu velmi uzka. Navyse po mojom checku betuje dost vela – ak si spravne spominam 3600 co este odklana jeho range od Kx smerom k uber monstrom, takze snappcallujem, super otaca 92s a kruti hlavou ked ukazujem svoje 46.

Po tejto hre som sa dostal asi na 90k v chipoch.

Proti tomu istemu superovi 400/800 blindy mame okolo 80BB effective raisujem K :heart: 5 :heart: na SB on dorovnava na BB.
Flop 3 :club: 4 :club: 6 :spade: – neprijemny board ale mam equity a veci ako QT by som ho mal dokazat prinutit foldnut cbetom. Betujem 3500 (s planom foldnt na raise) on call.
Turn Q :spade: – tu som musel velmi tuho rozmyslat – v pote mame okolo 13k a turn je slusna scarecard, problem je v tom, ze jeho range je plna ruk ako FD/SD+pair ktore mi na turne nefoldne, cize turn bet bude ziskovy len ak betnem aj river, co pri nasich stackoch by znamenalo riskovat asi 70% mojho stacku – povedal som si teda, ze nemusim vyhrat kazdy pot (pussy) a check/foldol som. Zvadzalo ma check/callnut lebo som neocakaval ze pair+SD alebo pair+FD bude betovat, cize jeho handa ked betne je casto bluff – jediny problem bol, ze mohol bluffovat s Ahigh teda lepsou rukou nez mam ja takze som to musel foldnut. Nad touto rukou stale rozmyslam – myslim ze ten 3barrell (ak nepride club na river) tam bude hodne ziskovy – na druhej strane sme mali herocall history so superom a mozno by mi to chcel oplatit

Po hande mi povedal ze mal A :club: 5 :club: teda OESD + FD cize presne handu ktoru by som na riveri dokazal v pohode vytlacit. Inak myslim ze z jeho strany mal prist raise na flope i ked v pozicii sa to da hrat aj tak ako hral on ale z turn barrellu by asi nadseny nebol - skoda, ze som na to nemal gule

Ku koncu dna som prehral este zopar mensich potov a allin proti shortovi s JJ proti jeho A3 a den som skoncil na 71300 chipoch.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod emjayko 13 Feb 2010 11:54

yegon napísal:Uz s takouto aktivnou image sa vyskytla zaujimava situacia – vsetcia fold a ja na SB nachadzam 4 :spade: 6 :spade:, na BB mlady agresivny hrac – dost loose pred flopom. Nechcel som raisovat v tak obv spote a hrat OOP velky pot, takze len complete na 800
flop K4Tr ja check, on bet 1200 ja call
Turn T ma celkom potesil, lebo v jeho value range ostala viacmenej len Kx s cim by ma ale asi raisoval pf a velmi nepravdepodobne trips. Ja check, super check.
River Q bola jedna z tych lepsich kariet hlavne preto, ze ak mal nieco ako QJ/Q9 tak checkne behind a jeho betting range budu vacsinou blufy alebo Kx/Tx/9J handy ktore vsetky su velmi malo pravdepodobne – jeho range po turne je stale any 2 cards, cize ruk, s ktorymi pre vyhru potrebuje bluffnut ma strasne vela a jeho value range je oproti tomu velmi uzka. Navyse po mojom checku betuje dost vela – ak si spravne spominam 3600 co este odklana jeho range od Kx smerom k uber monstrom, takze snappcallujem, super otaca 92s a kruti hlavou ked ukazujem svoje 46.

klobuk dole nadherna handa velmi pekny call... toto su ruky ktore by moj fishy style vzivote nenapadlo takto zahrat..
kazdopadne :gl: do dalsieho dna a na ft nech su aspon dvaja zastupcovia pp.sk :)
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!