2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod admin 13 Feb 2010 02:55

Diskusia k článku: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom Peter Karall

Day 1b si nakoniec zahralo 106 hráčov, medzi ktorými nechýbali napríklad "Blizzy", "7Castle", či Marek "policajt" Blažko, ktorý uskutčnil druhý pokus prebojovať sa do Day 2. Zaujímavosťou je fakt, že niektorí hráči pretiali zo štrtkovej noci cash game až do popoludňajších piatkových hodín (cca 15:30), a tak im veľa času na odpočinok pred štartom main eventu nezostalo. Sám na sebe som sa presvedčil, že to nebolo najlepšie riešenie a v čase písania tejto "reportáže" som nespal už 63 hodín, tak mi prosím odpustite myšlienkové pochody hodné boxera po 12 kolách v ringu. Nebolo ani veľa času behať medzi tables, keďže sám som bol účastníkom main eventu. No to čo som zinkasoval na cash game sa na turnaji stratilo.... Azda najväčšia ujma sa i stala hneď v druhom leveli keď sme sa do hry limpli 4. Ja konkrétne so 7-7 a po flope 5-6-6 sa môj oponent rozhodol do potu 800 betnúť 1,500. Všetci foldli a na rade bol môj call. Po turne 6 prišiel blezkurýchly allin môjho súpera (cca 10,000), na ktorý som po krátkom premýšlaní reagoval dorovnaním. Nasledoal showdown. Karty na ruke súpera ma potešili, držal 5-J. No river v podobe ďalšieho J-cka už taký príjemný nebol.... Počiatočny stack bol 15,000 no po tejto hande som mal už len 5,000. A "shorstackovanie" sa somnou nieslo až do vypadnutie v 6 leveli, kedy som raisol s early position 8-8 na 1,500, hráč na middle position dorovnal, a BB re-raisol na 5,000,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod 2xjimbim 13 Feb 2010 14:50

tak to si nezahral nic moc pali :)))...pri cashi sa netreba kamaratit s jimom :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
2xjimbim
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod Ceasears 13 Feb 2010 18:08

Cavte vsetci.Neviete nahodou niekto kde by sa dal najst nejaky stream,alebo online komentare z finaloveho dna?
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod cercerBTSSK 13 Feb 2010 23:58

Ach jaj - co som komu urobil...
cely cas som bol nad priem.stackom a az ked ma presadili (poslednych 34 hracov) tak sa to stalo
mal som cca 85 tis. - blindy 2000, 4000, ante 500. Hrac po mojej lavici all in - mal cca 60 tis, ja KK call. Chipleader stola (nieco cez 200 tis) call.
flop 774. ja all in poslednych cca 25 tis, chipleader call.
Takze shovedown - hrac co siel all ina mal bohuzial 77 :wall: , chipleader JJ, nic dalej nedoslo, takze som mohol mat 230 tis, ale ostal som na cca 45 tis.
O asi 6 hier na to som dostal znova KK. v pote cez 10 tis, hrac utg all in - mal 59 tis rovnych, ja all in. Chipleader call. Zase traja v hre zase mam KK a zase sa mozem vyhrou dostat medzi top 5. Dnes mi to vsak nebolo sudene a dealer to sice zdramatizoval, ale na konci sa nieslo salou moje do p..i.
Showdown: ja KK, chipleader na stole to uz bol sa mi zda Ferkan - QQ, chlapi co siel all in prvy AK zalud.
Flop nic zaujimave ale 2 zalude. Turn blank, river 2 zalud - flush. :wall:
Ked sa to spocitalo - chlapik s flushom mal o 100 chipov viac ako ja - a isiel som pozerat biatlon. Aspon ze Kuzminova mala zlato.
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod yegon 14 Feb 2010 00:03

no smola - naco tie turnaje vobec hravame?

ako je na tom 7castle?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod cercerBTSSK 14 Feb 2010 00:13

yegon napísal:no smola - naco tie turnaje vobec hravame?

ako je na tom 7castle?


neviem, uz som doma a hram PS par turnajov...som odtial celkom dost rychlo odisiel, lebo som vedel ze mozno stiham biatlon
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod cercerBTSSK 14 Feb 2010 00:20

yegon napísal:no smola - naco tie turnaje vobec hravame?

ako je na tom 7castle?


ale sa mi zda ze este hral - sice ho nepoznam, ale.. :D preco nie...
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod Palo42 14 Feb 2010 04:02

ked praskla bubble mal 120k,avg.bol 130k.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod ferkan 14 Feb 2010 09:52

nakoniec som to neprezil ani ja do finaloveho dna... Vypadol som 14ty kedy som BvB pushoval s 10BB A8o, BB si nasiel KJs a neustal som to :( Erik je natom velmi dobre, je chipleadrom, ma vyse 600k pri avrg 240k takze hadam to vyhra :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: 2. Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v pokri: chipleaderom

Odoslaťod MiroJ 14 Feb 2010 09:57

Dnes tam znova idem a docela by ma zaujimalo, ktory hrac je 7castle,... ak este hra.

Trosku sa pochvalim, ach to hladenie ega...
-vybojoval som side event, aj ked to bol viacmenej sitn go o 22 ludoch, tak som rad za split 3way podla chipov ja ako chipleader.

Uvod som hral ako trubka, ale na finalovom som sa dostal do hry potom ako som prefoldoval cely jeden level.
Potreboval som nabrat nejaku value pre moje ruky.
MiroJ
 
Príspevky: 13
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!