trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 15 Feb 2010 16:03

Ak ti to nieco pomoze, tak nasledovne staty pouzivam v HUDe ja:

uvadzam v poradi, v akom ich mam:

1 riadok: VPIP / PFR / 3bet / Fold to 3bet/ AF / number of hands
2 riadok: cbet / fold to cbet/ ATS / Fold to steal SB / Fold to steal BB

dzejkej: moj blog je trikoza light. ma pobavilo, ked mi pisal, ze co to stvaram (po mojich heateroch teraz v piatok/sobotu), hlavne ze on da za rovnake obdobie xy krat tolko :lol2:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 15 Feb 2010 16:44

Mayday napísal:dzejkej: moj blog je trikoza light. ma pobavilo, ked mi pisal, ze co to stvaram (po mojich heateroch teraz v piatok/sobotu), hlavne ze on da za rovnake obdobie xy krat tolko :lol2:


Tak ale trikoza mava megaheatre par dni mesacne, na tom urobi cely profit a je to hotovo. U Teba to vyzeralo tak, ze akosi od noveho roka pachas take zvrhlosti kazdy den :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 15 Feb 2010 16:52

dzejkej napísal:
Mayday napísal:dzejkej: moj blog je trikoza light. ma pobavilo, ked mi pisal, ze co to stvaram (po mojich heateroch teraz v piatok/sobotu), hlavne ze on da za rovnake obdobie xy krat tolko :lol2:


Tak ale trikoza mava megaheatre par dni mesacne, na tom urobi cely profit a je to hotovo. U Teba to vyzeralo tak, ze akosi od noveho roka pachas take zvrhlosti kazdy den :-D.


vyzera to tak, ze mi ten heater zabudli vypnut, na zhruba 50K ruk nl100 a nl200 mam winrate 15bb/100 co je absurdne, ale velmi sympaticke :)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 15 Feb 2010 17:23

Mayday napísal:
dzejkej napísal:
Mayday napísal:dzejkej: moj blog je trikoza light. ma pobavilo, ked mi pisal, ze co to stvaram (po mojich heateroch teraz v piatok/sobotu), hlavne ze on da za rovnake obdobie xy krat tolko :lol2:


Tak ale trikoza mava megaheatre par dni mesacne, na tom urobi cely profit a je to hotovo. U Teba to vyzeralo tak, ze akosi od noveho roka pachas take zvrhlosti kazdy den :-D.


vyzera to tak, ze mi ten heater zabudli vypnut, na zhruba 50K ruk nl100 a nl200 mam winrate 15bb/100 co je absurdne, ale velmi sympaticke :)


ponukas coaching? :D
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 15 Feb 2010 18:36

preco nie, ale netvrdim, ze ta naucim chytat take hotruny...to musis prist na Lucky Ace a napisat supportu, nech ti zapnu luckbox :D
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 15 Feb 2010 19:19

a na Pacifiku to nepojde? :D ma vobec LuckyAce daky VIP systemalebo rakeback?
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 15 Feb 2010 19:22

josipjs napísal:a na Pacifiku to nepojde? :D ma vobec LuckyAce daky VIP systemalebo rakeback?


je tam oboje. tam uz kontaktuj vladeho pre dalsie info.
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 16 Feb 2010 14:43

no vyzera to tak ze midstakes na LA definitivne vymieraju, tych stolov NL400 a vyssie tam je uplne minimum... este tam nejaky cas budem hrat kvoli rakerace ale postupne by som mal zacat primarne hrat na inej sajte

otazka je ktora sajta je momentalne "najakcnejsie" na NL400-NL1000? ma niekto nejake info? rozhodujem sa medzi ipoker vs party vs U***et, nejake nazory pripadne ine navrhy?
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 16 Feb 2010 14:51

trikoza napísal:no vyzera to tak ze midstakes na LA definitivne vymieraju, tych stolov NL400 a vyssie tam je uplne minimum...


A nechce sa Ti ist 12 tablovat NL200? :-D

No aj w4444x spominal, ze je to nejake slabe, ale co pozeram ja, tak na NL100 a NL200 to zije, cize na rok mam o zabavu postarane.

trikoza napísal:otazka je ktora sajta je momentalne "najakcnejsie" na NL400-NL1000? ma niekto nejake info? rozhodujem sa medzi ipoker vs party vs U***et, nejake nazory pripadne ine navrhy?


IMO najakcnejsi je F****Tilt Poker a P****Stars :angel: . By si mal v prvom rade uvazovat o dobrom deale a vobec netusim, co tu potom davas za zoznam. Party? WTF ..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod cstrike22 16 Feb 2010 14:53

teraz je to dobre akcne aj na U***et a stvojimi limits a hrou co hras teraz ti tam mozu dat velmi slusne podmienky, + profi team a to su free U***et open po europe atd atd.. mozes ma kontaktovat ak chces ;)
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!