Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod A_Rimmer 18 Feb 2010 08:24

LOCAT3R napísal:Objektivne: SVK:CZE- 1:3
Subjektivne:SVK:CZE- 3:1 :)


:Bravo: :Bravo: :Bravo:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod DevilMayCry 18 Feb 2010 08:41

w4444x napísal:no zo skupiny postupuju sice vsetci ale neni asi jedno ci budeme hrat so svajciarskom alebo kanadou v zapase o dalsi postup


tak to mas recht len to by sme museli skoncit v skupine prvy alebo byt najlepsi z druhych miest co vzhladom na nasu skupinu je kurefsky tazka uloha a preto by som skor setril zranenych hracov a pripravil sa na to male osemfinale a potom vo stvrtfinale vyradil nejakeho zvucenho supera :good:

to palo: joj no kanada a hokej.... myslim ze ked vyhraju zlato (dufam ze nevyhraju :D ) tak fanusikovi bude suma fuk jak sa tam dostali....

no a k zapasu...pekne som vstal a napriek prehre som siel celkom spokojny do roboty. Predvedena hra bola na urovni uplne rovnakej ako hra ceskeho. Nasi dreli a skoda len nepremenenych sanci. Este odstranit par chybiciek, zbytocne nefaulovat a mozeme ist daleko. :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod palo1973 18 Feb 2010 09:12

-rozdiely boli v hre presiloviek,cesi sa lahucko dostali do pasma a potom nas tam zavreli a pred branou to horelo,co sa o nasich presilovkach povedat neda,v takychto vyrovnanych zapasoch rozhoduju detaily,toto bol jeden z nich,druhym bol dedek s c.68 :poklona:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod DevilMayCry 18 Feb 2010 09:16

palo1973 napísal:-rozdiely boli v hre presiloviek,cesi sa lahucko dostali do pasma a potom nas tam zavreli a pred branou to horelo,co sa o nasich presilovkach povedat neda,v takychto vyrovnanych zapasoch rozhoduju detaily,toto bol jeden z nich,druhym bol dedek s c.68 :poklona:


suhlas... ! a jagr ten hral jak ďábel :evil:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod emjayko 18 Feb 2010 09:17

neviem mne sa zdal defenzivny vykon nasich dost slaby, nepristupovali k hracom, absolutne nedohravali suboje pri mantineloch, prva ceska presilovka bola velmi kruta, dve minuty nas nepustili z pasma a letela jedna strela za druhou bola len otazka casu kedy pride nejaky tec.. porovnanie toho ako sa pri presilovkach dostavali cesi do utocnej a my sa snad ani neda porovnat, nasim sa to vzdy podarilo tak na treti na stvrty krat, cesi boli do desiatch sekund nastahovany u nas a uz to tocili... aby som len nepindal hra dopredu bola super, skoda nepremenenych sanci, halak bol tiez super... ale tak bol to len prvy zapas, treba sa rozohrat a verim ze ked zlepsime presilovky/oslabovky a nasadenie v osobnych subojoch tak to bude fine...
edit palino ma predbehol s presilovkami ale uz to nebudem mazat
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod r3mus 18 Feb 2010 09:20

och je to trapne ze ich nevieme porazit... ani s takym silnym timom. zacinam byt frustrovany zo situacie v slovenskom hokeji :apminer2:
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod spax 18 Feb 2010 10:41

No musim teda rict, ze slovaci WP!

Gaborik jen potvrdil, ze je to star, skvele bruslil i zednik, a hossa taky predvadel hodne peknou hru. Vedel jsem, ze vas porazime, ale necekal jsem urcite takovy odpor. Prvni tretina byla asi nejpeknejsi, skoda, toho tretiho golu pro vas, urcite bychom v treti tretine nebranili jak beton jednobrankove vedeni, ale urcite skvela hra, jsem zvedavy na vase dalsi zapasy.

gl in future, ale na nas nemate
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod palo1973 18 Feb 2010 10:44

-gratulujem cechom k vyhre v pripravnom zapase na olympiadu ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod Philop 18 Feb 2010 11:37

Myslim ze nasi proti Rusom zaberu a zdolaju ich...kurz 8 to istí :)
Philop
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod vlade 18 Feb 2010 12:16

Kua ti cesi stale hraju tak, ako keby mali len stastie. Ked uz ale maju stastie asi v 10 zapase po sebe proti nam, tak to uz asi stastie nebude :shock:.
Inak pacilo sa mi ako hrali nasi dedkovia, dokonca sa mi zda ze sme boli lepsi. Za CR toho hraci vela neukazali, videl som hrat akurat Jagra a chytat Vokouna, ostatni nic nehrali :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!