Moneybookers VIP program a ich MasterCard

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod Rybár 30 Aug 2009 19:29

MB som nezistoval ale Neteller kartu som si vybavil v pohode "pocas krizy" :)
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod dzejkej 30 Aug 2009 19:48

Rybár napísal:MB som nezistoval ale Neteller kartu som si vybavil v pohode "pocas krizy" :)


A mali na Teba nejake poziadavky alebo si zmenil account na extended, poslal dokumenty, zavolali Ti a prislo to? Udrziavas teda ten 1000 GBP balance alebo si tam robis co chces a vsetko je v pohode? :)

Dik!
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod Rybár 31 Aug 2009 23:32

iba som si zmenil ucet na extended a poslal im vsetky potrebne dokumenty. Potom som poziadal o kartu prislo mi to cca za 2 tyzdne. Najskor karta a o tyzden pin.

Ja tam mam stale balance nad 1000 GBP, pretoze to v podstate pouzivam ako bezny ucet t.j. platim kartou v obchodoch resp. vyberam cash z bankomatu. Takze neviem co sa stane ked klesnes pod limit. Pozri to na ich webe urcite tam najdes odpoved.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod buschle 01 Sep 2009 12:22

Rybár napísal:iba som si zmenil ucet na extended a poslal im vsetky potrebne dokumenty. Potom som poziadal o kartu prislo mi to cca za 2 tyzdne. Najskor karta a o tyzden pin.

Ja tam mam stale balance nad 1000 GBP, pretoze to v podstate pouzivam ako bezny ucet t.j. platim kartou v obchodoch resp. vyberam cash z bankomatu. Takze neviem co sa stane ked klesnes pod limit. Pozri to na ich webe urcite tam najdes odpoved.


a kolko ta stoji vyber z bankomatu ? Ja som nad tym volakedy uvazoval, ale tie poplatky boli strasne supy. Nejak 3% priblizne ak ma pamat neklame
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod dzejkej 01 Sep 2009 12:32

buschle napísal:a kolko ta stoji vyber z bankomatu ? Ja som nad tym volakedy uvazoval, ale tie poplatky boli strasne supy. Nejak 3% priblizne ak ma pamat neklame


https://help.neteller.com/cgi-bin/netel ... wj&p_acces

Ak spravne pozeram, tak 6 USD za vyber. Ak mas ucet tam v USD a vyberal by si EUR alebo platil priamo kartou, tak platis este naviac 2.95% zo sumy (ak som spravne pochopil), nie? Hmm ..

EDIT: ak spravne pozeram, tak ked je ucet na Netelleri vedeny v EUR, tak asi si usetris tych 2.95% poplatok .. no ak beries bubaky z herne a su v USD, tak si zase beru 2.50% a nieco

A foreign exchange fee of 2.5% plus the daily interbank market rate will be applied to all deposits that are not in the currency of your NETELLER account.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod Rybár 01 Sep 2009 13:13

vyber z bankomatu ma stoji 4 EUR. Mam ucet v EUR, pretoze neteller pouzivam, na vyber penazi, ktore neplanujem vratit naspat do herne. Na presuny USD medzi hernami pouzivam MB.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod dzejkej 01 Sep 2009 13:16

Rybár napísal:vyber z bankomatu ma stoji 4 EUR. Mam ucet v EUR, pretoze neteller pouzivam, na vyber penazi, ktore neplanujem vratit naspat do herne. Na presuny USD medzi hernami pouzivam MB.


A ako pls presuvas bubaky medzi MB a Netellerom? Asi to robis opakovane, tak by ma dost zaujimala nejaka jednoducha cesta.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod Rybár 01 Sep 2009 13:33

dzejkej napísal:
Rybár napísal:vyber z bankomatu ma stoji 4 EUR. Mam ucet v EUR, pretoze neteller pouzivam, na vyber penazi, ktore neplanujem vratit naspat do herne. Na presuny USD medzi hernami pouzivam MB.


A ako pls presuvas bubaky medzi MB a Netellerom? Asi to robis opakovane, tak by ma dost zaujimala nejaka jednoducha cesta.


nepresuvam peniaze medzi MB a NT. Peniaze, ktore mam urcene na hranie vyberam na MB. A "vyplatu" vyberam priamo z herne na NT.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod dzejkej 01 Sep 2009 13:51

Rybár napísal:nepresuvam peniaze medzi MB a NT. Peniaze, ktore mam urcene na hranie vyberam na MB. A "vyplatu" vyberam priamo z herne na NT.


Hmm .. a herna umoznuje teda vyberat zaroven na MB aj Neteller? Musim pozriet, kde to hras :-D. Lebo tak doteraz som si myslel, ze vacsina herni to posiela na jedno z toho - bud s cim depositnes ako prvym alebo s cim si depositol viac (aspon TuKE to spominal v pripade P****Stars :angel: ).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod Rybár 01 Sep 2009 13:59

Hram Stars, PP a FT, depozitol som si do kazdej z MB a tiez NT

FT a Party su v pohode tam si pri vybere zvolis kde to chces vybrat

Na Stars som to prave vyskusal a mas pravdu je to nejake divne. Nedalo mi to ziadne moznosti a rozdelilo mi to medzi MB a NT podla toho ako som vkladal. Ked budem potrebovat zo stars vybrat, tak to asi prezeniem ze party alebo FT. Najskor ale skusim napisat na support
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!