Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod palo1973 08 Mar 2010 08:50

Neviem ci ste niekto dostali podobne maily.
Ja som volal do UPS a mi povedali,ze to mam zmazat,ze su to virusy.

Hello!

We failed to deliver postal package you have sent on the 25th of January in time
because the recipient’s address is incorrect.
Please print out the invoice copy attached and collect the package at our office.

United Parcel Service of America
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod wizdo 08 Mar 2010 11:48

palo1973 napísal:Neviem ci ste niekto dostali podobne maily.
Ja som volal do UPS a mi povedali,ze to mam zmazat,ze su to virusy.

Hello!

We failed to deliver postal package you have sent on the 25th of January in time
because the recipient’s address is incorrect.
Please print out the invoice copy attached and collect the package at our office.

United Parcel Service of America


Ja som dostal tiez, a tiez nic necakam od UPS tak som to proste zmazal bez otvorenia.

Pred casom mi chodili maily z kade tade, dokonca na 2+2 teraz chodia maily akoze od suportu....
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod DEZINO 08 Mar 2010 21:51

palo1973 napísal:Neviem ci ste niekto dostali podobne maily.
Ja som volal do UPS a mi povedali,ze to mam zmazat,ze su to virusy.

Hello!

We failed to deliver postal package you have sent on the 25th of January in time
because the recipient’s address is incorrect.
Please print out the invoice copy attached and collect the package at our office.

United Parcel Service of America

ja som to tiez dostal, kukol a delete, pretoze mi to prislo na fiktivnu mail. adress
DEZINO
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Ronio 30 Júl 2010 11:01

v poslednej dobe mi stupol bankroll v herni a chcel som si viac zabezpecit pocitac. Chcel som si kupit keyscramblera pro verziu ale s tatkovej karty mi to neslo zaplatit( asi preto ze nema embasovanu kartu :( ). Nenasiel by sa tu nejaky dobrak, ktoremu by som poslal peniaze a by mi to zaplatil ? :)
A bude mi stacit ta pro verzia... ?
Ronio
 
Príspevky: 165
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Bumika 31 Júl 2010 02:58

Dobré heslo, pin, a bezpečnostný token ktorý si vieš kúpiť za FPP. A nemusíš kupovať nejaký keysclamber či čo.
Ako ochranu proti keylogerom trójanom adť. SpyBot search and destroy a nemáš sa čoho báť.
Bumika
 
Príspevky: 7
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Ronio 31 Júl 2010 10:57

no pin a bezpecnostny token na Lucky ace pokri neponukaju, tak nemam moc na vyber
Ronio
 
Príspevky: 165
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod poldinhoo 31 Júl 2010 12:00

Ronio, možno by nebolo zlé, držať si roll skôr na moneybookers a v herni si nechaŤ len tak 10BI
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Ronio 31 Júl 2010 12:33

no nad tym som rozmyslal, ale v herni mam ucet v $ a MB v € cize pri kazdom prevode by mi strhli 2% a to by sa mi asi neoplatilo
Ronio
 
Príspevky: 165
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod MiskoKvo 31 Júl 2010 15:44

ten klucik co generuje kazdych par sekund heslo este nebol prekonany co ja viem ..tak poskytuje velmo dobru ochranu .. spoj to s antivirakom + napis suportu ze jedina krajina z ktorej sa da lognut je slovensko.. + zablokuj moznost posielania penazi medzi klientami .. a napis im nech sa daju peniaze poslat len na jeden linknuty ucet..

ak to chces prehanat tak si kup novy notbook ... s nicim inym iba klientom na poker + antivirakom ..ziadny prehliadac nic.. firevall a setko na maximum ...

ak sa aj niekdo dostane cez tieto veci tak jedina moznost je prehrat vsetky prachy s inymi hracmi ..tieto prachy sa vracaju pokial este su na herni ..teda ak sa dokaze ze tvoj ucet bol hacknuty ...

ak by tieto peniaze uz neboli v obehu herni tak asi by ti ich nevratili aj ked herna radsej obetuje drobnych ~5 000e a vrati ti to ako by mala prist o reputaciu ktora ju bude stat radovo miliony ...

myslim ze toto sa tyka gigantov ako F****Tilt,ps atd... ak nemas dvovod hrat na inych herniach a bojis sa o roll tak tam nehraj ... pripadne tam drz malo penazi
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod marjan556 31 Júl 2010 15:49

MiskoKvo napísal:ten klucik co generuje kazdych par sekund heslo este nebol prekonany co ja viem ..


Ale bol :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Man-in-the-middle_attack

Viem o par WoW accountoch ktore boli tymto sposobom vykradnute hoci mali attached RSA token.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!