Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod yegon 10 Feb 2010 06:55

na keepasse je dobre ze ta aj prihlasi do pokroveho klienta, neviem ako vy ale mne sa teda hesla typu GMFPrFjQABnq5QcVTxSAgWw2 rucne prepisovat nechce :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod 7castle 10 Feb 2010 10:38

Hmm neprijemne ze sa tato tema opat ozivila, ale mozno si aspon niekto kto to doteraz nemal vyriesi bezpecnost.

Keepas+NOD+aktualizacie+samostatny komp na poker je to co pouzivam ja, no a samozrejme uplne nad vsetkym sa majestante vynima ten RSA zazrak :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod palo1973 10 Feb 2010 10:48

-ja som aj tak z tohto nezmudrel,som si to precital dva krat cele,kazdy radi nieco ine,pocitacoveho experta v rakusku si zaplatit nemozem,lebo beru 100 euro+ za hodinu,takze pockam kym vykradnu aj mna a potom to zacnem riesit :crazy:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod APminer 10 Feb 2010 10:57

Renegade napísal:
Renegade napísal:
johnmirow napísal:KeePass ... zaheslovana databaza hesiel + generovanie ... skus si to, mam to a som spokojny
http://keepass.info/index.html

Najlepsie je mat heslo mimo PC, nic neukladat :lama: na HDD.

johnmirow napísal:@renegade ... jj to mas pravdu, ale kam si chces odlozit takto 20-30hesiel + usernames? ... pripnes si papierik na stenu? :)

@johnmirow ....
Normalna pisanka a do nej sa toho vojde. Netreba nic lepit na stenu. :)
@all ...
Ja som nechcel nikomu zakazovat pouzivat tento soft, bol to len moj nazor
ako je lepsie chranit hesla a ked chce dakto pouzivat program na generovanie
a archivaciu hesiel, tak ja ho nepresvedcim aby ho nepouzival, je to kazdeho vec.
:mier:


:good: :good: :good:

Kdo je blbej, ať si píše - já si také píšu :lol2:

mám notes, který když ztratím, tak se nedostanu nikde (mail, stránky, herny, ..) a pak se mne konečně zbavíte :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod johnmirow 10 Feb 2010 11:01

Renegade napísal:
@johnmirow ....
Normalna pisanka a do nej sa toho vojde.
Netreba nic lepit na stenu.
:)



jasne, bolo to obrazne povedane, ale presne ako hovori yegon, mne sa naozaj nechce prepisovat 30znakove heslo, zlozene nejakym kryptovacim mechanizmom ... ale ked sa ti osvedcila pisanka, tak to je tvoja volba, ja som ponukol nahradu :beer:

APminer napísal:mám notes, který když ztratím, tak se nedostanu nikde (mail, stránky, herny, ..) a pak se mne konečně zbavíte :angel:


APi ... ja mam notesy dva ;) ... v tom druhom je napisane, kde je ten prvy ... pouvazuj aj nad touto moznostou :D
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod ___Mortylen___ 10 Feb 2010 11:15

palo1973 napísal:-ja som aj tak z tohto nezmudrel,som si to precital dva krat cele,kazdy radi nieco ine,pocitacoveho experta v rakusku si zaplatit nemozem,lebo beru 100 euro+ za hodinu,takze pockam kym vykradnu aj mna a potom to zacnem riesit :crazy:


Tento link>

http://forumserver.twoplustwo.com/48/co ... os-659775/

je velmi noob friendly ;)
Vrelo odporucam! (anglictina nutna)

*link od johnmirow*
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Persuadeo 07 Mar 2010 16:40

Ahoj!Fu no tak to je mi luto hlavne ket sa snažíš dat nejake peniaze dokopi a niekto ti to všetko odser :( .. preč.
No ja v mojom Pc mam všelijake programi ale moc tomu aj tak neverím mam kamoša čo je programator a ten mi povedal že hacker sa dostane všade kde potrebuje jedine čo ja používam aby som sa nebal o svoje peniaze na MB je že si ich tam nenechavam moc a všetky odosielam na svoj učet do banky a ket chcem s nimi pracovat použivam internet banking.Z toho by hacker asi nemal moc šancu vyberat ketže na odosielanie je treba grid karta ku ktorej aj keby sa mu uloží číslo mu to nepomože lebo to čislo sa mení.No keby mi chce poslat peniaze z MB tak to tieš niečo trva tak určite by sa to malo dat do 24hod stornovat ak si pri pc každý den a kontroluješ s stav.A potom už len jedine čo ma napada je nenechavat si velku sumu na MB.AHoj
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod pegas1975x 07 Mar 2010 16:47

Ja nastastie (alebo na moje nestastie) nemam na ziadnej herni vela penazi. Ale vcera sa mi stala podozriva vec ked mi prisiel email ze som poziadal o zmenu hesla tak ked chcem tak to mam potvrdit a pokial som o to nepoziadal tak to mam ignorovat.To znamena len jednu vec a to ze sa niekto nabural na moj ucet a snazil sa o zmenu hesla.Nastastie mu to nevyslo takze som si dal cely comp skontrolovat a mam pokoj.

Edit: ten hacker si vybral nespravneho cloveka na nejake vykradanie uctu kedze ja som chudobny ako kostolna mys :lol2:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod yegon 07 Mar 2010 16:58

Persuadeo napísal:mam kamoša čo je programator a ten mi povedal že hacker sa dostane všade kde potrebuje


vo filme :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod martinique39 07 Mar 2010 22:31

yegon napísal:
Persuadeo napísal:mam kamoša čo je programator a ten mi povedal že hacker sa dostane všade kde potrebuje


vo filme :)



preco hned kritizujes, mozno sa bavili o babach a nie pocitacoch ;)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!