NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod TuKE 17 Jún 2010 21:11

Martell17 napísal:staci hrat 16-20 stolov fullring 100-120 hod mesacne a je to :)

Si to vyskúšaj na jedne mesiac a potom zistíš, či je to také ez.
Btw. Supernova nemá také výhody, aby za to stálo hrať NL25 120 hodín mesačne po celý rok. Radšej hraj na Prime alebo inej sieti s priamym RB.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 17 Jún 2010 22:07

dzejkej napísal: Ja si myslim, ze Chlpo ma trosku ine ambicie ako massgrindit hromadu stolov s autopilotom 4 hodiny denne.

dostatocne premyslat (= hrat mensi pocet stolov) a zaroven ma ine povinnosti (skola, nezanedbana frajerka, atd) a taktiez chce aj nieco k pokru studovat

:good:

Momentalne mi vobec nejde o to, nahanat sa za nejakymi VIP levelmi, alebo nagrindit brutalny pocet ruk s winrate okolo 2/100. Tak isto mi nejde ani o profit (rozumej konkrene peniaze, ktore by som mohol vyberat), ale o hru, zlepsovanie sa, studovanie. S tym by malo logicky prist ako aj profit, tak aj postup limitmi hore, kde uz budem moct pomyslat nad $$, ktore mozem vyberat. Zatial sa snazim, aby $ v cashier boli iba BI a bb. Stale si myslim, ze som niekde na zaciatku kariery (rozumej okolo 90k ruk), dokazal som prejst 2 uNL (co dokaze imo hocikto) a mam ciel, ktory by som si chcel splnit (rozumej vysnivany limit :) ). Takisto sa nikam neponahlam a nechcem to tlacit na silu :) Vsetko ma svoj cas...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Komedia 17 Jún 2010 22:31

ja sa len snazim veriť ze online poker "nezomre" koli tolkemu mnozstvu "dobrych" hračov ktore v poslednej dobe extremne stupa...kiež by mi vedel niekto dať rozumny argument :D samozrejme nie stylom "umerne narasta aj pocet zlych hracov ako dobrých"
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod dzejkej 17 Jún 2010 22:58

Ano, ked sa na to pozerame absolutne, tak sa skill hracov pomaly zvacsuje, ale ak sa venujes studiu a dostatocne toho odohras, tak zvycajne sa budes od nich vzdalovat.

Ved sme aj nedavno s tucniakom hodnotili uroven regularov na LA a nam pripada, ze tak 80% z nich je fakt zlych z riadnym mnozstvom leakov. O balancovani sa u nich casto hovorit vobec neda, niektori su velmi spewy, nevedia sa adjustovat, atd. Kedysi nam to ani tak nepripadalo, ked sme lovili pri stoloch fishky.

Spoznavat tie leaky je krok dopredu, ja sa napr. este naucim ich vyuzivat a nerobit sam a uz to nebude mat chybu :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Martell17 17 Jún 2010 23:14

Si to vyskúšaj na jedne mesiac a potom zistíš, či je to také ez.
Btw. Supernova nemá také výhody, aby za to stálo hrať NL25 120 hodín mesačne po celý rok. Radšej hraj na Prime alebo inej sieti s priamym RB.


Dik za radu ale aby som uviedol veci na pravu mieru to som chcel len povedat, ze da sa aj na nizsich limitoch dat dobry status a ja som uvazoval nad niecim takym, ze by sa to dalo ale mam aj ja ine zaujmy skolu, zabava atd atd cize neviem ci by som na to mal cas a chut..dovod preco hram takto momentalne je, ze ma to celkom bavi a hlavne je to premna ovela lepsie ako by som mal brigadovat niekde v tescu za pokladnou :) samozrejme poker ma bavi, je to skvela hra a urcite sa chcem casom zlepsovat a hrat aj iny druh ako takyto grind a stotoznujem sa s prispevkom co napisal Chlpo, velmi pekne povedane :good:
Martell17
 
Príspevky: 86
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 18 krát/5 krát
Karma: 0

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod 2xjimbim 18 Jún 2010 08:43

osobne nepouzivam pomocky pri hrani pokru a bolo zaujimave sledovat cim vsetkym si sa zaoberal pri hre..pre mna by si takto stracalo samotne potesenie z hry..ale ok...mna zaujali dve veci..podla teba "fishka" na lavom stole prisla na to ze jej zahodis skoro kazdy jej reise,rereise na hocijakom boarde a evidentne jej to aj vychadzalo :) peace 8-) a pre mna nepochopitelny fold s AQ po trafenom top paire s top kickerom board 8 9 Q..nechapem co si potom cakal od tvojho callu pred flopom..Q Q A ?? to by si nefoldol? ani by som nereagoval ale ta hra s AQ mi to nedala :wall: :poklona:

edit: a pacilo sa mi aj ze poznamky si si pisal v anglictine :D az prisla zlozitejsia a ta uz bola v slovencine :D ale to len tak na okraj :poklona:
Obrázok používateľa
2xjimbim
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod poldinhoo 18 Jún 2010 11:25

2xjimbim napísal:edit: a pacilo sa mi aj ze poznamky si si pisal v anglictine :D az prisla zlozitejsia a ta uz bola v slovencine :D ale to len tak na okraj :poklona:


kazdy si pise poznamky pre seba,cize aby im samozrejme ON sam rozumel,ked bude chciet moze ich pisat aj odzadu v braillovom pisme..on ich nepisal v anglictine aby bol gangsta ze vie nieco anglicky..
a nie kazdy studuje anglictinu,takze nemusi vediet vsetko..

to len tak na okraj.. ;)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod TuKE 18 Jún 2010 11:36

2xjimbim napísal:a pre mna nepochopitelny fold s AQ po trafenom top paire s top kickerom board 8 9 Q..nechapem co si potom cakal od tvojho callu pred flopom..Q Q A ?? to by si nefoldol? ani by som nereagoval ale ta hra s AQ mi to nedala :wall: :poklona:

Čo takto napísať, ako by si to hral ty a vysvetlil, prečo je to tvojim spôsobom lepšie?
Bez tohto má tvoj príspevok hodnotu 0.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod mr_kaktus 18 Jún 2010 11:42

poldinhoo napísal:
2xjimbim napísal:edit: a pacilo sa mi aj ze poznamky si si pisal v anglictine :D az prisla zlozitejsia a ta uz bola v slovencine :D ale to len tak na okraj :poklona:


kazdy si pise poznamky pre seba,cize aby im samozrejme ON sam rozumel,ked bude chciet moze ich pisat aj odzadu v braillovom pisme..on ich nepisal v anglictine aby bol gangsta ze vie nieco anglicky..
a nie kazdy studuje anglictinu,takze nemusi vediet vsetko..

to len tak na okraj.. ;)


+1

poznamky si pises pre seba a myslim ze kazdy ma svoj sposob pisania. btw. ja som anglictinu aj dost slho ucil a tiez mam poznamky anglicko slovenske :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jún 2010 12:00

JimBim, dakujem za konstruktivnu kritiku :) peace 8-)
Co tak rozviest to AQ? Ako by si to hral ty a preco by si to tak hral?

2xjimbim napísal:osobne nepouzivam pomocky pri hrani pokru a bolo zaujimave sledovat cim vsetkym si sa zaoberal pri hre

cim vsetkym som sa zaoberal? nejako netusim, na co narazas...

2xjimbim napísal:"fishka" na lavom stole prisla na to ze jej zahodis skoro kazdy jej reise,rereise na hocijakom boarde a evidentne jej to aj vychadzalo

co by si robil ty? dovod, trosku to rozviest by nebolo na skodu :) peace 8-)

2xjimbim napísal:edit: a pacilo sa mi aj ze poznamky si si pisal v anglictine :D az prisla zlozitejsia a ta uz bola v slovencine :D ale to len tak na okraj :poklona:

Pisem si poznamky tak, aby som hned vedel o co ide. Imo po anglicky pisat range supera PF je ovela jednoduchsie ako po slovensky. Uvediem priklad:

- r 3bb A8o from UTG

ako

- navysil 3x velky blind s A8 mimo farbu zo skorej pozicie

Co sa tyka tych slovenksych poznamok, tak sa nebudem trapit s anglictinou, ked v slovencine to bude ovela vystiznejsie.

peace 8-)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!