NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jún 2010 10:20

Tak som sa nakoniec rozhodol spravit video, nech viem na com som. Hral som to rano, takze sa ospravedlnujem za ten rozospaty hlas. Rano kvoli tomu, lebo sa ucim na skusky a vecer uz asi nebude cas (asi). Je tam par zaujimavych ruk (hlavne AK a AQ) a aj nejaka zla terminologia - isoraise namiesto steal atd. :D hadam mi to odpustite...

Video ma zhruba 35 min. a .rar ma okolo 45Mb, takze si myslim, ze sa to da.

http://www.megaupload.com/?d=L5W7JLX7

c_video_s.JPG
c_video_s.JPG (17.19 ) Zobrazená 4424 krát


c_video.jpg
c_video.jpg (95.9 ) Zobrazená 4437 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod DevilMayCry 15 Jún 2010 11:49

zatial nic k rukam ale som si vsimol ze si to hral ako keby s takou porazeneckou naladou. Je mi jasne ze mas dlhodoby downswing ale s takymto pristupom by si si ani nemal zapinat nejake stoly :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jún 2010 11:54

DevilMayCry napísal:si to hral ako keby s takou porazeneckou naladou.

To som bol iba cerstvo zobudeny :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Ronio 15 Jún 2010 12:32

Neni som sice nejaky profik, ale par veci sa mi tam nepacilo, ked som nahodou napisal nejaku blbost tak ma opravte...


03:08
to 73s si myslim ze nie je dobry hand na izolovanie hocikoho

05:30 Q8o by som urcite c-betoval aj na turne, stale mas TP + flushdraw, mas tam dobru fold equity+dost outov ked ta callne

07:43 23o nie je dobra karta na steal


12:13 ATo by som necalloval OOP


15:23 - Q8o tiez by som neisolraisoval z BTN

18:00 raisoval by som PF menej, a urcite by som cbetoval ten flop, tam si myslim ze malokedy nieco trafi

18:31 T4o tiez je hrozny hand na raise

21:33 ten 3bet by som necalloval, zatial3betoval prvy raz, nemam dovod mu neverit, ze nieco ma a este s jakym zamerom callujes ten 3bet, ked trafis TPTK a nechces sa stacknut ?
a este ked hras poker, by som neotvaral pokerstove ani nic ine, len sa sustredil na hru

23:03 A6o OOP je tiez velmi zle hratelne podla mna, vies ze ten hrac ti moc toho PF nepolozi a na vela flopoch sa to neda absolutne hrat OOP

28:45 Q4o by som necalloval aj ked mas len 0,5BB na call zbytocne sa dostanes do situacie kde nevies co robit

32:12 ten 4bet je zbytocne velky podla mna, stacilo by 2,5nasobok (okolo 3$) ale ja osobne by som to asi iba calloval
s tym 88 by som raisoval(3,8-4$) na turne, aby som vybudoval pot a mohol ho stacknut na rivri

a tak celkovo, ja by som nehral na stole pre su sami regovia(TAGovia, NITovia) a ked su rano neni ine stoly tak by som rano nehral vobec.
a k tym poznamkam, ja by som si tam pisal este pribeh celej hry,neviem ci ti v buducnosti pomoze, ze niekto raisuje 3bb s 87o, ale skorej by mi pomohlo, jak to zahral na flope/turne/rivri

a este by som neraisoval s BTN alebo SB nizke karty, radsej skus otvarat trochu viac tight aby si sa nedostaval do situacii kde si neni isty co dalej.
Ronio
 
Príspevky: 165
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jún 2010 12:36

Ronio napísal:...

Dik za koment. K tomu otvaraniu z BTN - treba si uvedomit, koho mam na blindoch. Na pravom stole mam nejakych tight hracov, kde si to v pohode mozem dovolit a naopak na lavom stole toho tolko neotvaram, lebo tam mam rybu hned na BB.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod marjan556 15 Jún 2010 13:04

ATo - call OOP, 3way A hi flop, ked si tam urcoval range tak si rozmyslal len nad esami ktore ta biju, MUBS jak oci ;) ako keby si uplne ignoroval vsetky tie PP a SC a facekarty ktore z nejakeho dovodu(NL10) callovali. podla mna sa tam dala este aj nejaka value vytrieskat.

Std open 4x z CO este aj so shortami v blindoch? Nezda sa ti to vela?

AQo 3bet ruka s TPTK na flope vs. agrotard, pri tejto ruke mi zabehli ranajky ale to si neskor odhalil sam :D

AKo vs. ten isty agrotard nechces shipnut pre ale nemas problem sa commitnut a potom shipnut flop bez akejkolvek equity? eh?

88 hitnuty set na turne mal byt jasny raise

No a potom take tie marginal veci ako preco preboha hras NL10 na FullTilte a na stoloch s 18/13 a 23/11 averages ked mas moznost hrat na Entraction/IPokri/Ongame etc.. ktore su co sa tyka gameselection na tychto stakes upnly luxus v porovnani so zdechlymi FT a PS...
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod mino_o 15 Jún 2010 13:59

-Ja by som este pridal ktomu 4x betu preflop, myslim ze ti tam uteka kopa penazi, otvaraj tak ked mas monster a zvysok otvaraj 3bb nik to na nl10 nebude exploitovat.
-Zadalsie mi pride ze hrozne malo cbetujes, ten agrotard mal FCBT 100 a ty si mu tak 3 spoty nechal zadara(12bb byebye).
-Dost hras OOP, napr ta QT handa. Nema zmysel ju tam hrat zo SB, kedze si v najhorsej pozicii su tam 3ja limperi(tusim) a urcite dostanes call od niektoreho z tych loose hracov a na flope si velmi nepomozes. Na NL10 si pamatam, ze som robil to iste, chce to snazit sa hrat proti loose hracom IP taketo ruky(KJ,QJ,QT,JTs,T9s) a hlavne z blindov to zahadzovat.
-Ta A9s handa z bb tusim by som squeezoval a ak aj keby si dostal call tak to das dole cbetom vo vacsine pripadov.

A tiez ti mozem doporucit zmenit hernu, hru budes zlepsovat aj ked budes mat na stole 2-3 :fish: a winrate pojde hore a aj psychicka pohoda, co sa vyrazne odzrkadli na A-game.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod WolfiKxx 15 Jún 2010 16:51

Q8o na zaciatku by som urcite pokracoval aj na turne , myslim ze mame dobru equity stale tam mozme tahat value z horsich hands...

KJo na monotonom boarde ja by som to zrejme callnul na tom turne a chytal bluffy na riveri betol to za menej nez 1/2 potu u mna call (som calling station :D )

9:40 KJo - rigged boot :good:

12:20 ATo - ja by som to necalloval OOP ale ked sme uz na flope paci sa mi tu c/c ked sa dostaneme na turn tak bet a na riveri by som betoval za 1/2 potu v pohode tam mohol callnut nejaky nizky par mozno 8x ale tych asi nebude vela ale stale tam mohol vletiet z hocijakou somarinou

hned hra na to QTo tu sa chcem len spytat ci to je standart takto isoraisovat 6xBB lebo ja to nikdy takto nerobievam keby som sa uz rozhodol tak ja by som daval 4xBB ( moja hra )
sa mi zda zbytocne to nafukovat s QTo OOP

18:34- T4o je aj na steal BvB trash radsej mu pustim ten blind

21:35 AQo ten jeho squeeze by som necalloval ked takto potuje zrejme nieco ma lebo inac bol dost CS a aj predtym ked trafil tak betoval pot , i ked zvysok odohral ako blazen + za tebou je este short ktory sa moze rozhodnut pushnut to s blbostou a co potom spravis , ale ked sme sa uz dostali na flop ja by som to foldol tiez

23:05 uff na mna moc takto raisovat 7xBB s tymto a videli sme i predtym ze moc nefoldoval PF , u mna check a pozret si flop, az prilis marginal

28:45 Q4 complete zo SB ? tu tento move nechapem , ale tak verim ze to nie je tvoj standart play

handy som pozeral bez vysledku...tolko moje posterhy neviem nakolko ti pomozu ale tak chcel som to okomentovat ;)

:gl:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Kominak 15 Jún 2010 17:06

skusim napisat aj svoj pohlad (nehovorim, ze spravny):

5:00 Q8 - 2nd barrel na turne a thin value bet na river by som daval asi
v tom istom case KJ - to by som ja asi cbetoval kedze je A na flope a mas par.

6:15 QJs - tam by som preflop pravdepodobne squeezoval, lebo radsej OOP leadujem. Ten donk sa mi nepaci nejako.

13:15 ATo - tam by som opat zvazoval aj 3bet (mnoho suited connectorov a slabsich ruk moze otvarat a rad leadujem OOP), ale aj call mi pride dobry. flop a turn check - call, river check - fold. as played: bet turn je ok a river opat value bet niekde okolo pol potu

15:20 - Q8o - to by som nesiel isoraisovat. Z cas od casu by som to robil ak by to bolo suited

16:37 - A8o - z CO ja unsuited esa neotvaram, ale chyba to asi nieje neviem. Hned vedla TJs to by com callol a na mozny squeez foldol

18:00 - ATo - ja z blindov davam stale standardne 4xbb + 1. flop je velmi tazko trafitelny takze u mna jasny cbet (nemusi byt ani velmi velky)

19:59 - Q8o - toto ja opat z CO neotvaram, ale asi to zle nebude

21:00 - AQo - aj ked viem, ze sa casto squeezuje light, tak v takom spote dorovnavam tak 99+, AK. AQ by som foldol a este hrozi ze ten short to tam shipne. ked uz si na flope tak by som sa stackol

23:00 - 89s - call, pred tym A6o by som neizoloval a na druhom stole A6o OOP by som iba checkol kvoli tomu, co povedal Ronio. a ked uz tam by som daval 50c nie 70

23:45 - KJo - nad tym flopom by som vobec na cbetom neuvazoval a rovno ho cbetoval :)

30:30 - TJo - u mna 3 bet. novacika pri stole treba preskusat :)

88 - 3bet turn kvoli budovaniu potu
AK - 4bet by som aj na 4 dal a flop by som hral rovnako aj ked to asi nebude najspravnejsia linia

celkovo mi pride, ze sa dost bojis cbetovat flopy a bojis sa, ze ti nikdy nikto nic nezahodi. Dost sa bojis hrat OOP a najradsej by si hned na netrafenom flope foldoval. Odporucam trochu variovat hru. z casu na cas 3 betuj OOP marginal hands, v pozicii niektore flopy floatuj a skusaj kradnut na turne a podobne. budes menej citatelny a aj sa ti z toho nieco obcas urodi a skrotis trochu redline.

:gl:
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod mr_kaktus 15 Jún 2010 17:14

21:30 AQo WTF fold?????? :vyprask: podrobnejsia analyza neskor :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Ďalšia

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!