NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod 2xjimbim 18 Jún 2010 13:33

chlpo klud..o nic nejde..co sa tyka toho ze si sa zaoberal vela vecami som myslel v dobrom pretoze mna osobne by asi nebavilo hrat ked robim dalsich sto veci...ťukam do holdem managera,pri kazdom reise ťuknem do managera pozeram na hracove statistiky a podobne..ale aby si to chapal to je v pohode hras to tak a pouzivas tie veci pri tom takze je to ok to by iba mna nebavilo a tebe to asi pomaha takze je to ok...co sa tyka tich poznamok a anglictiny :D to mal byt iba zartovny postreh o nic neslo samozrejme ze si to kazdy napise ako chce hoci aj po mongolsky je dolezite aby vedel samotny hrac o co ide takze tu netreba za tym nic ine hladat..a co sa tyka toho AQ tak to bolo a nehnevaj sa na mna "cele zle"..bol tam reise preflop..bolo na tebe ci dokolujes a ty si dal call..trafil si top pair spolu s top kickerom boli ste dvaja v hre..dostal si cbet nieco cez 3 USD a ty s tvojimi kartami si dal fold..takze pytas sa co by som urobil ja?? no ja davam okamzite rereise all in!!! aky flop si vlastne cakal??..ale kazdy hrame inak a ja nepouzivam ani knizky,ani managera ani grafy ani software :D a som rad myslim ze z hry samotnej mam väcsie potesenie bez tych veci :poklona:
Obrázok používateľa
2xjimbim
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jún 2010 13:47

Ja som kludny, len nejako nemam rad ked niekto (ci uz na mna, alebo na druheho) reaguje s opovrhnutim, kritikou, ktoru nevysvetli a pise to formou majstra sveta. Kazdy raz zacinal (aj ked ja uz mam po zaciatku :D ) a prechadza zlymi obdobiami. Kua ja som v RL asi -100BI :bad:

Viem, ze to AQ bolo mega zle (doteraz sa na tom smejem). Tak isto ta tvoja poznamka k mojim poznamkam pre mna nebola velmi smiesna (taktiez som to vnimal ako nejaky vysmech, aj ked som nerozumel, ze preco (uz viem, lebo ty si zrejme poznamky nerobis)).

Vsetko je to samozrejme myslene v dobrom a dakujem, ze si si dal tu namahu pozriet video :good:

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Komedia 18 Jún 2010 13:53

Chlpo1989 napísal:Ja som kludny, len nejako nemam rad ked niekto (ci uz na mna, alebo na druheho) reaguje s opovrhnutim, kritikou, ktoru nevysvetli a pise to formou majstra sveta. Kazdy raz zacinal (aj ked ja uz mam po zaciatku :D ) a prechadza zlymi obdobiami. Kua ja som v RL asi -100BI :bad:

Viem, ze to AQ bolo mega zle (doteraz sa na tom smejem). Tak isto ta tvoja poznamka k mojim poznamkam pre mna nebola velmi smiesna (taktiez som to vnimal ako nejaky vysmech, aj ked som nerozumel, ze preco (uz viem, lebo ty si zrejme poznamky nerobis)).

Vsetko je to samozrejme myslene v dobrom a dakujem, ze si si dal tu namahu pozriet video :good:

:gl:


čas od času sa aj mne stane podobna hra ako tebe s tym AQ...preflop idem s odhodlanim že trafim a idem sa stacknuť proti fishke...a nakoniec si to na flope podla jeho hry rozmyslim a dam ťažký fold pritom si hrajem A hru na ostatnych stoloch :angel:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jún 2010 13:57

Komedia napísal:čas od času sa aj mne stane podobna hra ako tebe s tym AQ...preflop idem s odhodlanim že trafim a idem sa stacknuť proti fishke...a nakoniec si to na flope podla jeho hry rozmyslim a dam ťažký fold pritom si hrajem A hru na ostatnych stoloch :angel:

Ak mas nejaky read alebo si ju videl, tak ok. Toto ale bola dost mastna rybka kde som bol minimalne 2/3 popredu.
Nuz ale clovek sa uci na vlastnych chybach, ked nevie, kedy to ma vypnut a dat si pauzu :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: NL10 FT Chlpo1989 2 stoly

Odoslaťod lolofon 20 Jún 2010 09:26

Tak dostal som sa k Tvojmu videu, skoro vsetko tu uz bolo spomenute, len par veci:

- imho tam bolo par spotov, kde si zbytocne raisoval (alebo rozmyslal nad raisovanim) z BB proti par limperom s velmi zle hratelnou rukou - napr. A6o 23:00

- aku mas open range na SB a BU vs nejakym standard superom (napr 20/15 dajme tomu)? Trochu sa mi zda, ze mas prilis loose range na SB. Imo je lepsie otvarat zo SB vyssim raisom ako z BU, napr. na pokerstrategy TwiceT otvara 3bb z UTG-CO, 2,5bb z BU a 3,5bb zo SB.

Inak :gl:
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!