7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod somNula 13 Feb 2010 12:41

ja ti nevim vlado, ale uz som ti vcera / dnes povedal ze sa mi to nepozdavalo, jednak by som to mozno nehral pf, a druha vec, obhajoval si ten call, podla mna uz ten call bola strata (10k na call po tvojom raise)... skoda no, gl, vidime sa

btw chlapik bol tight hrac, kradol menej ako ja, takze tam si mohol cakat ze si narazil, hlavne ked to pushol do 2 players
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Feb 2010 13:48

somNula napísal:btw chlapik bol tight hrac, kradol menej ako ja, takze tam si mohol cakat ze si narazil, hlavne ked to pushol do 2 players


Hej chlapik bol ultra tight, asi preto raisol neskor A9o na EP a potom odbluffoval 30k stack na KK59 flope a turne ze? :lol2:

Yegon/Palo sak az tak si hlavu neplieskam ten druhy call bol tesny kazdym smerom, len som nemal prvy raz volat riziko ze niekto pushne bolo prilis velke.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod palo1973 13 Feb 2010 13:56

-skus sa vyjadrit k tym 5kam co ma ta slecna :D ,aj mna to celkom zaujima,pre teba je to isto easy spot
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Feb 2010 14:05

lulatko napísal:Chalani je toto fakt taky zly push in bubble????
inak ak toto neni spravne miesto na taketo prilohy tak kde tu na fore sa riesia SnG situacie, Vdaka


U mna je toto easy fold, s 55 a tymto stackom nemas dovod zapajat sa, je tam jasny CL, ktory je spravidla nevyspytatelny (ako by mal inak tolko), ty si safe 2 v chipoch, prehraty flip ta posle out. Zavisi od superov ale moj range tu mozno A9s, AT, 77.

Ale inak je to urcite lepsie ako si postla, s tym Wizom sa musis hrat, tie ich range mi na prvy pohlad pridu nerealisticky siroke, short NIKDY nezavola 37%. Pri bigstacku to je nejasne, ak ma rozum vola mozno 13-15% max, ale ak je to typ co vola A3o ruky tak si v keli (a prave preto easy fold), BB by tiez mal volat menej.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod palo1973 13 Feb 2010 14:46

-prave preto ma to zaujalo,kedze wizard nam hovori ze to je easy fold,na druhej strane tvrdi,ze ti dvaja budu volat 33 resp. 37 % co je absolutne unreal podla mna,tym padom by aj nas pushing range mal byt sirsi ako nam odporuca wizard

-inak to safe nie az take jednoznacne pri tychto blindoch alebo ano?ak nas dalsiu hru bigstack pushne first in musime zlozit,ak pushne prvy short z UTG a nikto nezavola mame odds call a ak prehrame mame traja rovnake stacky

-a nasledujuce kolo sme BvB so shortom a ak obaja pred nami foldnu mame tiez pomerne zlozite rozhodovanie,kedze ten nas bude volat takmer s any2
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod palo1973 13 Feb 2010 14:50

-7castle pises ze tvoj range zavisi od superov,podla mna hlavne asi od bigstacka,co by si ty na jeho mieste volal proti nasmu hero UTG pushu?podla mna nie prilis light,cize ak sa dostal k chipom normalnou cestou tak mozme pushovat viac,ak je to fish co nas zavola s TJ tak asi menej
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod lulatko 13 Feb 2010 21:25

7caste pises ze 77 je tvoja range co si mi zda takisto flip ak odmyslime vysie pary, a bigstack dorovna, tak podla mna to budu na 90%
any broadway a aj tak bolo big dorovnal a otocil AK
A ako napisal Pali neni to az take safe, vela krat sa mi to uz stalo presne ako napisal Pali
Toto je podla mna posledna sanca ked mam este FE
Ale aj tak je v tomto poker krasny ze niekedy proste jednoznacna odpoved neexistuje :) aspon podla mna :)
A vdaka za nazory, urcite mi nieco dali co sa tyka analizovania ruk :poklona: :poklona:
lulatko
 
Príspevky: 39
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 14 Feb 2010 13:54

Tak a som out z MS :(

Cely turnaj to islo podla planu, po prvom dni som bol v pohode na avg, druhy den asi 5 levelov uplne rovnako - vzdy ked som klesol pod avg som vyhral vacsi pot a drzal sa tak mezdi 1.3-1.5 nasobkom avg. Prvy krat ma zrazil starsi solidne hrajuci a za mnou sediaci Rakusan, ked pri 800/1600 flatol moj UTG+1 raise s AQ. Na flop (cca 13k) QTx rainbow sme isli dvaja, ja 120k behind, on asi 45k, donkol som vela aby to vyzeralo ze som missol, asi 9.5k, on po asi minute poslal AI, pravdupovediac pri vyske toho AI som sa ani nesnazil velmi rozmyslat co ma, lebo to bolo podla mna nefoldnutelne, otocil AA, takze som padol na avg 80k.

Trpezlivou hrou som sa dostal asi na 110k, potom som raisol UTG+1 s AK, Emil "ternoplayer" sa rozhodol poslat vsetko na AJ, flop Kxx a mal som 170k.

Od tohto momentu som za 2.5h cisteho casu nedostal snad jedinu hratelnu ruku, na stacku 120-130k som prezival len vdaka tomu, ze 1.5h trvala bubble, pocas ktorej som mohol kradnut z btn aj s rukami typu T5o ci J2o, kedze na SB mi sedel ten Rakusan ktory nic neskusal a na BB Libor Petrik ktory drzal disciplinu, plus som obcas stealoval aj z inych pozicii a az na jeden neuspech to vychadzalo.

Pri 4k/8k/1k raisol pomerne neznamy hrac z CO na 20k, ktory sa dlhodobo stazoval ze mu nic nechodi, ale predtym r/f ked bolo skoro nemozne uz zhodit a tiez foldol BB ked uz bolo nemozne zhodit, cize kedze mal asi 60k behind bola slusna FE, tak som tam poslal KJo z BB, snapcallol AK a ja som padol na 25k. Hned dalsiu ruku mlady Slovak raisol UTG (ale to robil aj s A5s type rukami), tak som zvysnych 25k na AQo s radostou pustil, otocil KJ, to uz som vedel ze som doma, J na flope dovi dopo :(

Celkovo teda velke sklamanie, samozrejme mierne v uvodzovkach, nie som naivny ale vazne som bol rozhodnuty to vyhrat. Som ale velmi spokojny, pred turnajom som sa rozhodol ze budem ovela viac ako doteraz sledovat co robia ostatni hraci, aj som to dodrzal, a vo vela spotoch som to maximalne vyuzil. 2x som c/f na flope top par, lebo som usudil ze som behind a bolo to mudre, ked sa dalo vyuzival som stack, no a samozrejme az na posledne 3 levely som mal aj potrebne stastie,3x som chytil set a dostal ho solidne zaplateny, hoci nebyt scare cards na turnoch/riveroch dalo sa z toho asi vytazit viac.

Kazdopadne dakujem vsetkym ktori si pocas tych dvoch dni odo mna vypoculi opakovane vyhlasnie ze to vyhram a nemaju ma za to za arogantneho dementa, a este viac dakujem tym ktori by boli radi keby sa mi to naozaj podarilo ;)

EDIT: sry Emil ;)
Naposledy upravil 7castle dňa 14 Feb 2010 20:13, celkovo upravené 2 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Komedia 14 Feb 2010 19:54

Ternoplayer sa volá krsným menom Emil :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Pethy-Kriwcz 15 Feb 2010 02:39

KJ nebol raise UTG ale CO na tvoj BB a A5 bol UTG skolácka chyba nevydrzala mi trpezlivost po dlhšom čase bez handy..
Obrázok používateľa
Pethy-Kriwcz
 
Príspevky: 18
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!