7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod cercerBTSSK 15 Feb 2010 10:15

Pethy-Kriwcz napísal:KJ nebol raise UTG ale CO na tvoj BB a A5 bol UTG skolácka chyba nevydrzala mi trpezlivost po dlhšom čase bez handy..


Chlapci, ked sledujem s cim ste hrali a vypadli, este viac ma mrzi moje vypadnutie, za ktore mozu dvakrat prehrate all iny v priebehy 5 partii - obidvakrat s KK.... :wall:
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 15 Feb 2010 10:36

Pethy-Kriwcz napísal:KJ nebol raise UTG ale CO na tvoj BB a A5 bol UTG skolácka chyba nevydrzala mi trpezlivost po dlhšom čase bez handy..


LOL tak toto je vrchol vsetkeho, pre mna uplne neznamy chalan s ktorym sedim cely Day2 pri stole a nespravne ho odhadujem na rozumneho ale este neskuseneho kvalifikanta vie kto som ja, vyradi ma v turnaji a este ma pride vyskolit aj na blog :lol2:

Ale sak tak mi treba, to mam za to ze sem postujem somariny ;)

Inak je to samozrejme detail ale ani ty nemas uplnu pravdu, BB som ma KJo predchadzajucu ruku co som prehral 80k, tu som bol SB a BB zhadzoval ten Rakusan. Cize ty si bol HJ, co bolo v tom case UTG+2 (kedze sme boli 7handed), pred tebou foldli len Libor a ten Slovak co sedel na P1.

No a ako si vlastne dopadol? Hral si to velmi solid inak, teda az na to A5s (yo trpezlivost je klucova vlastnost v live MTT), ten 23o fold (mal si neskutocne odds snad 20% na call a hoci by ti prehra uskodila dost urcite to stalo za call) a nejaky divny r/f (ak si dobre pamatam to sa uz nedalo zlozit a zlozil si). Teda nie ze by niekoho zaujimal moj nazor :D

EDIT: No po letmom pohlade na chipcount po Day 2 som uz aspon zistil podla mena ktory si vlastne bol ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Drak 15 Feb 2010 11:25

7castle napísal:LOL tak toto je vrchol vsetkeho, pre mna uplne neznamy chalan s ktorym sedim cely Day2 pri stole a nespravne ho odhadujem na rozumneho ale este neskuseneho kvalifikanta vie kto som ja, vyradi ma v turnaji a este ma pride vyskolit aj na blog :lol2:
Ale sak tak mi treba, to mam za to ze sem postujem somariny


Presne tak ......... 8-) veď Teba máme všetci prečítaného z toho čo tu píšeš, ja byť na Tvojom mieste:
1. Napíšem knihu, ako sme pri stole konštatovali, momentálne si určite najšítanejšií pokroví autor na Slovensku.
2. Sakra zmením spôsob hrania v niektorých fázach ...

Škoda toho vypadnutia, držal som Ti palce (keď som vypadol) ty "arogantný paštikár".
P.S. Stále si ešte búcham hlavu, že som Ti tam aspoň 1x krát neposlal all in s any two (na tie tvoje buton a cut off stealy).
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Pethy-Kriwcz 15 Feb 2010 13:17

Viem ze si to ty kvoli tej fotke co sem davali :D Ja som ta neprišiel vyškolit rešpektujem každeho hrača a musim uznat ze aj pri stole som si všimol ze si hral velmi dobre takmer bez chyby... len som si dovolil ta trochu upravit :D... ano je to možné inak ze mas pravdu aj ty lebo teraz som si neuvedomil ze uz sme hrali v šiestich takze nwm presne ale u UTG som nebol určite :P .. nj a to A5s hovorim moja školacka chyba... a este raz sorry za to KJ... Ako stym 23o nwm ako callnut by som to mal lenze ja som bol na malom 3K on dall all in nejak 16/18K lenze mne tam ostalo okolo 10K a bubble by praskla asi na mne :D tam bola hlavne chyba BB ze odisiel zo stola a boli mu zobrane karty.. No ja som nakoniec skončil 9. vôbec nešli karty nakoniec som to pustil do coinflipu moje 99 nevydržalo proti AQ ..
Obrázok používateľa
Pethy-Kriwcz
 
Príspevky: 18
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 15 Feb 2010 13:29

Jasne ja som to vyskolit nemyslel zle ;) Len ze si ma prisiel opravit.

S tym 23o si to zle pamatas, ma to zaujalo tak som sa este po ruke specialne pytal dealera, blindy boli uz 3/6 a AI bol 13800, cize len tesne nad 2BB, a ty si nebol SB ale BB - co je okrem ineho jasne z toho ze si otocil karty face up - keby si bol na sb to nemozes spravit. Cize si mal doplatit 7600 do potu cca 28k, a to sa neda nedoplatit. Plus urcite by ti ostalo viac, ty si mal vtedy pred sebou 3 stlpce 500viek po 20, cize si mal cca 35k - to viem tiez iste lebo ma napadlo ze sa to da foldnut ak budes uplne dead ak prehras ale tebe by cca 25k ostalo.

Hlavne ak ti mozem poradit ked sa taketo nieco stane tak si to dobre premysli - tebe to trvalo asi 10sek si otocil to 23o a povedal ze to sa neda zavolat - vzdy ked celis allinu od SS tak si fakt dobre pozri ake mas odds a kolko ti ostane, netreba sa nikam ponahlat.

9/216 je fajn imo, jasne uz to mrzi ked je clovek tak blizko ale aj tak wd :good:

EDIT: OOPS beriem spat s tym 23o ciastocne, ano mas pravdu BB bol prec, ale cize ty si tam mal 3k, odds boli ine, tym padom to bolo o dost tesnejsie, ale myslim ze aj tak call, zavisi od toho kolko by ti presne ostalo.
Naposledy upravil 7castle dňa 15 Feb 2010 13:37, celkovo upravené 1 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Pethy-Kriwcz 15 Feb 2010 13:36

nie nie na milion percent som bol SB lebo BB bol ten starší pán co niekam odbehol a potom prisiel spat a uz mal zobrate karty.. stym ostatnym mozes mat pravdu ale na milion percent som bol SB... no rozhodol som sa tak čo už somnou.. a díky :) to hej sklamanie bolo na final table uz nikto nechce vypadnut 9.
Obrázok používateľa
Pethy-Kriwcz
 
Príspevky: 18
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 15 Feb 2010 13:38

Pethy-Kriwcz napísal:nie nie na milion percent som bol SB lebo BB bol ten starší pán co niekam odbehol a potom prisiel spat a uz mal zobrate karty.. stym ostatnym mozes mat pravdu ale na milion percent som bol SB... no rozhodol som sa tak čo už somnou.. a díky :) to hej sklamanie bolo na final table uz nikto nechce vypadnut 9.


JJ som slepy nedocital som poriadne co si napisal a neuvedomil som si to ani tam - len som si pamatal ze si bol posledny - uz som to zeditoval v povodnej reakcii.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 15 Feb 2010 22:36

lulatko napísal:7castle bol by si ochotny si pozriet moje video? ma 35min
ak hej tak kde je to najlepsie uploadnut?? ja mam account na rapidshare tak mozem to dat tam?


No aby sme nezabudli, ak to niekde das tak si urcite najdem cas a pozriem to. Ale kde to mas dat s tym ti neporadim, na to je tu kopa inych expertov a ja viem len hrat SNGcka ;)

lulatko napísal:7caste pises ze 77 je tvoja range co si mi zda takisto flip ak odmyslime vysie pary, a bigstack dorovna, tak podla mna to budu na 90%
any broadway a aj tak bolo big dorovnal a otocil AK


No v tomto nesuhlasim, iste 55 nema daleko od 77 ale su tam drobne rozdiely ktore mozu otocit sitauciu a o tom to cele je - 77 poraza 66, 55, a A7-A6 a tieto ruky ta urcite mozu volat. Cele je to vzdy o detailoch a urcite neplati ze 55=77.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 18 Feb 2010 10:40

Trosku off topic ale kedze sme sa prestahovali tak ideme prenajat "stary" byt, takze keby ste mali zaujem alebo vedeli o niekom kto ma zaujem prenajat si 2-garzonku v 4rocnej novostavbe zaciatku Petrzalky (rozloha 37m2, poschodie 5/7, vyborna lokalita, idealne napojenie na dialnicu, blizko centra mesta), idealne spolu s garazou v objekte, tak sa ozvite cez SS.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 20 Feb 2010 21:59

Nejak davno som nezhodnotil online, tak len strucne, v februari sa popri olympiade zacinam rozbiehat, mam uz za sebou 4 sessions v novom, dokopy uz 9 tento mesiac, takmer 1k SNGs, z toho asi 30% 60tok.

Prave tie 60tky mi hodne robia zle, som na nich v minuse, ale moja tradicna silna stranka 38cky to uspesne zachranuju, takze pohodka. :)

Uzasne su VPPcka, hral som vlastne len 14x tento rok, a uz mam cca 26k VPP, cize ak sa mi podari sa poriadne rozbehnut v marci tak tych 300k za rok by nemal byt zasadny problem. Je to tym padom uplne iny pocit ako minulorocne dlhomesacne grindenie 16tok.

60tky priniesli uplne novy pocit, jednak mi to vdaka nim hodne lieta, uz 2x som dal -$800 za session, co nie je uplna sranda, na druhej strane som rad ze mam pocit ze aj na nich budem uspesny. Su to vlastne posledne midstakes turnaje, nad nimi uz su 109tky a tie uz su brana do HS. Je to zaujimave aj tym, ze nimi si zase volume doplnaju HS hraci, takze bezne sedim na stole s BB Johnom ci DarinomVG, ktori ak nie su prva liga SNG sveta tak su urcite tesne za nou. Je to taky fajn pocit s nimi hrat 8-)

No a v neposlednom rade som si vdaka novym podmienkam uz dva krat zahral dlhsiu session, 6hodiny, bolo to uplne v pohode, VPPcka naskakovali, unava nedosla. Stale teda plati, ze len co skonci olympiada planujem cely marec zasvatit grindu, plan je 4k SNGcok, co je vlastne 40 4hodinovych sessions, tym padom by som si mal overit vlastne schopnosti z hladiska nejakeho maximalneho mesacneho objemu grindu a tiez by som tym padom mohol hitnut SN (100k VPP). :Bravo:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!