7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 05 Mar 2010 22:18

nice read :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod dzejkej 06 Mar 2010 03:55

Ako si Ta pekne perverzne rozdelili :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod speksSVK 06 Mar 2010 15:42

viem ze to sem asi nepatri ale ako citam tu skvelu hru tak ja som mal podobnu..ked som dostal AA po predchadzajucom raisy som dal AI...jeden typek call ukazal tiez AA aj treti typek call ukazal KK..:D:D:D....taka situacia sa mi este nestala,hehe. no mimoriadne vyhrali esa. tiez to bol sng:)..obcas zadelí herna riadne.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Lance 06 Mar 2010 21:58

Koukám, že teď máš konečně upswing, doufám že ti to vydrží !
Jakým způsobem děláš třeba na 60kách game selection, když na regy ze začátku nemáš statistiky ?
To chce nahrát aspoň 2k turnajů na každým buyinu (27/38/60), abys měl představu kdo je reg, pokud si nechceš vyťukávat každý jméno do sharkscopu.

S tím rakebakem nevím no, já bych raději zůstal na 16kách s vyšším ROIem a menším rakebackem, jako to dělá většina moudrých :).
Navíc představa, že mi spadne net a budu mít otevřených 16 stolů na 27/38/60 a u poloviny stolů budu na bubblu chipleadrem, by mě asi život stála. :o
Lance
 
Príspevky: 24
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 06 Mar 2010 22:02

inak ked si robis reviews session tak by si k tomu mohol pristupit zodpovedne a aspon raz za tyzden sem postnut zaujimavu push/fold handu s nejakym originalnym myslienkovym pochodom - nech sa trosku zlepsime
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 07 Mar 2010 02:29

Lance napísal:Koukám, že teď máš konečně upswing, doufám že ti to vydrží !


Tak pozri znova, prave som dohral dalsiu session so sialenym hotrunom, akurat bez lucku to bol len maly plus, co je tragedia vzhladom na to ake soft stoly dnes boli :(

Lance napísal:Jakým způsobem děláš třeba na 60kách game selection, když na regy ze začátku nemáš statistiky ?
To chce nahrát aspoň 2k turnajů na každým buyinu (27/38/60), abys měl představu kdo je reg, pokud si nechceš vyťukávat každý jméno do sharkscopu.


Ja pouzivam SS strasne vela, odkedy su tie farebne oznacenia uplne maximalne, za session pozrem/zapisem tak 70ludi priemerne. Na zaciatku to bol problem, tak som sa sustredil na 60tky, par regov som poznal, ostatnych ak som videl na 2-3 stoloch uz som pozeral, a vzdy som si overil ci pri stole je aspon jedna mega fish.

Dnes mam na 38ckach a 60tkach taky stav, ze priemerne 5-6 hracov mam na kazdom stole oznacenych 8-) Je to drina ale stoji to za to imo.

Lance napísal:S tím rakebakem nevím no, já bych raději zůstal na 16kách s vyšším ROIem a menším rakebackem, jako to dělá většina moudrých :).


Zasadne nesuhlasim. Praveze ti ludia sa oberaju o peniaze imo. Nerobia to preto, ze su mudri, ale preto, ze nie kazdy zvlada swingy co su na 60+. Ja som s tym mal teraz problem, ale rozhodol som sa ze to zvladnem, snad som uz na to pripraveny.

Sprav si matiku a pochopis. Na 60tke ked si BE mas $2 na turnaj, to na 16tke neurobis nijako. Je to na dlhsiu diskusiu ale urcite su 60tky vyhodnejsie ak si pripraveny psychicky, nevraviac o tom ze sa zlepsujes ako hrac.

Lance napísal:Navíc představa, že mi spadne net a budu mít otevřených 16 stolů na 27/38/60 a u poloviny stolů budu na bubblu chipleadrem, by mě asi život stála. :o


No toto je nafigu, ale riesenim je zalozny net a aspon 2 kamarati co su casto online a su schopni zaskocit ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 07 Mar 2010 02:29

yegon napísal:inak ked si robis reviews session tak by si k tomu mohol pristupit zodpovedne a aspon raz za tyzden sem postnut zaujimavu push/fold handu s nejakym originalnym myslienkovym pochodom - nech sa trosku zlepsime


Zvazim.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 07 Mar 2010 02:30

Btw dnes som sa prehupol cez 50k VPPs :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Mar 2010 02:49

Pamatam ako dnes ked mi pred 2 rokmi kamarat, pokrovy profik, taky pioner na Slovensku, povedal ze hrat poker je ako skakat hlavicky do bazena bez vody.... mal uplnu pravdu. :wall:

Prave som zaznamenal 6. stratovu session po sebe, pricom skoro vsetky mali rovnaky priebeh - dobry start, solidny profit, a dramaticky pad v druhej polovici, alebo uplne na konci.

Dnes som si ale rozhodne spravil osobny rekord v tejto discipline 8-)

Tesne predtym ako som isiel otvarat posledne stoly som bol asi $700 v profite, a takto to dopadlo.
Prílohy
7castle_110310.png
7castle_110310.png (22.22 ) Zobrazená 2778 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Horsey7 12 Mar 2010 09:48

to je cca 10k ruk a 8-10BI dole? je to bad, ale uplny CG standard
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!