7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod ferkan 12 Mar 2010 10:16

najvyssi cas prejst na cash imo :) Budes mat ako jeden z mala hracov vyhodu, ked chytis bad run na SNG tak prejdes na cash a naopak. Takto minimalizujes varianciu lebo je mala sanca ze chytis bad run na oboch :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 12 Mar 2010 10:18

ferkan napísal:najvyssi cas prejst na cash imo :) Budes mat ako jeden z mala hracov vyhodu, ked chytis bad run na SNG tak prejdes na cash a naopak. Takto minimalizujes varianciu lebo je mala sanca ze chytis bad run na oboch :)


hmm - lebo karty v casgi si pamataju ze mas bad run v sng? :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod palo1973 12 Mar 2010 11:43

-a co mam povedat ja?bud to ide online alebo live,oboje nikdy,uz len cakam kedy chytim badrun aj tam aj tam,bude to ale najskor v aprili,lebo tento mesiac som online hot(trafil som hned na zaciatku jedno mtt) a nechcem si to pokazit live-zatial sa drzim,zavazok do konca mesiaca nejst na live,a ak tak len na nejaky turnajik,bez penazi a bankomatovej karty :)

EDIT:musim vsak podotknut,ze ci uz cash game live alebo sng online hrat original nemozem
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Mar 2010 19:21

Akoze bavim sa :D

7. stratova session po sebe, opat ten isty priebeh, dlhodobo pohodovy plus, zrazu niekto stlaci doomswitch a uz len lietam... v tomto pripade s tym rozdielom, ze som to vramci moznosti zachranil na poslednych 4 stoloch, z ktorych som 3 vyhral.

Napriek tomu som dnes dosiel k jednoznacnemu zaveru:

Na midstakes SNG som uz fakt vyborny, opat (kolky uz raz) som sa neskutocne zlepsil, ak sa sustredim na kazde rozhodnutie tak vazne uz stale viem co robim a mam vyborny prehlad o rangoch, vplyve stackov na hru, predvidanie buduceho vyvoja, proste veci ktore su na turnajoch plnych regov nevyhnutne. Fakt je sranda ze aj po tolkych SNGckach viem zrazu v priebehu tyzdna identifikovat 5 leakov a odstranit ich :good:

Moj jediny problem je 95% disciplina. Ked idem naplno tak je vsetko v pohode, ale stale som sa nenaucil na 100% odburat urcitu nedisciplinovanost - t.j. situacie, ked na 80% VIEM ze som vzadu, ale poviem si ze predsa nie je to uplne iste, zavrem oci, poslem to tam, modlim sa, ale SAMOZREJME ze to maju :D Dnes som tak reshipol dost deep AKs, lebo ma 4betol neznamy hrac, pricom ja som reraisoval UTG raisera. AA obv.

Potom som asi 10min fightoval aby som nechytil tilt, podarilo sa, ustal som a session nakoniec dopadla v pohode (hoci v minuse).
Prílohy
7castle_120310.png
7castle_120310.png (19.44 ) Zobrazená 2495 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 12 Mar 2010 19:39

Dnes som tak reshipol dost deep AKs, lebo ma 4betol neznamy hrac, pricom ja som reraisoval UTG raisera. AA obv.


cize ona ta cold4betol alebo ten neznamy bol ten UTG raiser? ani jedno nie je prijemna situacia ale ten cold4bet to je vacsinou zverina
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod mino_o 12 Mar 2010 19:59

Boze a ja som si hovoril, ze ta disciplina pride zo skusenostami a ona furt nechodi aj ked mas odohranych xyz ruk? Hm tak to ma boch ochranuj :)
Treba vydrzat co tak citam a pocuvam, tak je prave obdobie ked maju slovenske IPcky zapnuty celointernetovy doomswitch, oni to zas zachvilu prehodia na inu krajinu a bude heater.


palo1973 napísal:......


mozno to bude tymi allinpushami na steal BB zo SB :)
Naposledy upravil mino_o dňa 12 Mar 2010 20:05, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Mar 2010 20:04

yegon napísal:
Dnes som tak reshipol dost deep AKs, lebo ma 4betol neznamy hrac, pricom ja som reraisoval UTG raisera. AA obv.


cize ona ta cold4betol alebo ten neznamy bol ten UTG raiser? ani jedno nie je prijemna situacia ale ten cold4bet to je vacsinou zverina


Yo to boli 2 rozni... sak pockaj najdem postnem.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Mar 2010 20:16

UTG bol random.

SB bol tiez random, mal 33/33 za 15 ruk zatial, a stihol som SS, -10% na 500 turnajoch. Nestihol som zistit ako zdubloval.

Poker Stars $25+$2 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 7 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: t1445 M = 19.27
UTG: t2245 M = 29.93
UTG+1: t1365 M = 18.20
MP: t1315 M = 17.53
CO: t1303 M = 17.37
Hero (BTN): t2740 M = 36.53
SB: t3087 M = 41.16

Pre Flop: (t75) Hero is BTN with KObrázok AObrázok
1 fold, UTG+1 raises to t150, 2 folds, Hero raises to t400, SB raises to t3087 all in, 2 folds, Hero calls t2340 all in
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Lance 13 Mar 2010 00:01

7castle napísal:Akoze bavim sa :D

7. stratova session po sebe, opat ten isty priebeh, dlhodobo pohodovy plus, zrazu niekto stlaci doomswitch a uz len lietam... v tomto pripade s tym rozdielom, ze som to vramci moznosti zachranil na poslednych 4 stoloch, z ktorych som 3 vyhral.

Napriek tomu som dnes dosiel k jednoznacnemu zaveru:

Na midstakes SNG som uz fakt vyborny, opat (kolky uz raz) som sa neskutocne zlepsil, ak sa sustredim na kazde rozhodnutie tak vazne uz stale viem co robim a mam vyborny prehlad o rangoch, vplyve stackov na hru, predvidanie buduceho vyvoja, proste veci ktore su na turnajoch plnych regov nevyhnutne. Fakt je sranda ze aj po tolkych SNGckach viem zrazu v priebehu tyzdna identifikovat 5 leakov a odstranit ich :good:


Jak ti leze red line ? Jde ti aspoň nahoru, když seš teď jen lehce v plusu po 3400 turnajích (nepočítaje rakeback)?

Já teď chytnul vlnu 1100 turnajů, kde jsem jen +2,4% v red line, prostě tragédie...máme samé coolered handy.
Navíc jsem teď 2000 turnajů breakeven, je to šílenej pocit. Člověk přestává mít chuť hrát.
Asi to znáš :) když jsi byl taky b/e 2k turnajů. Koukal jsem, že Venetian, Envision, swordfish už měli v tomto roce taky 2k b/e a vždy se rozejeli po 2k. Tak snad už to začne chodit i mě.

Zajímavý je, že mě to zastihlo pár stovek turnajů po tom, co jsem přešel na 21 stolů continuous, což se vyrovná v $/hr asi 26 stolů, když hraješ sety. Přesto jsem neměl pocit, že to, že red line jde dolů, je způsobeno více stoly. :(
Lance
 
Príspevky: 24
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Mar 2010 02:22

Tak som to dokazal 8-)

Aj 8. session v rade stratova, a opat sa citim vyborne, s prehladom som hral velmi dobre, myslim ze tentoraz bez jedinej ruky pri ktorej by som si nieco vycital.

Poker je fascinujuci.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!