7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 23 Jún 2010 01:13

Za dva dni idem konecne na dovolenku, po dvoch rokoch k moru, takze sa tesim :Yahoo!:

Tento mesiac som hral presne 2x, raz live na PP Open, druhy raz online tuto nedelu tu $370 megakvaldu na WSOP, samozrejme nula bodov.

Nehrat bolo fajn, samozrejme ze sa dostavuju take pocity ze ci to este viem, ale vcera som robil jeden dlhsi HH rozbor a hned som sa citil doma, takze vsetko OK :good:

Ale ine som chcel. Som taky nejaky sklamany z cz/sk pokrovej sceny, teda SNG sceny. Trosku som browsoval, poobjavoval nejake netusene weby, zistil som ze ich je vazne kopa, ale nikde vlastne nie je poriadna SNG diskusia, vsade je par ludi co sa tvaria ze to hraju ale tym to tak hasne. Ja samozrejme nevravim ze je zle ked si kazdy dnes otvara vlastny web, uplne chapem preco to tak je, je mi jasne ze sa s tym neda nic robit, len som taky nejaky smutny z toho vysledku.

Co ma ale vazne zarazilo je v zasade nulovy ohlas Alkaatchovych videi na dvoch ceskych weboch ;( Ta seria je uplne super, uz ma asi 8 ci kolko videi, vsetky su velmi dobre, a diskusia k nim, alebo ked uz nic ine tak aspon nejake podakovanie od tych co to videli takmer ziadne. Ja to vobec nechapem, ale vobec. Netusim co si mam o tom mysliet. To fakt nikto tie SNG nehra/nechce hrat? Alebo sa im nechce napisat dva riadky? Neviem.

Je mi jasne ze v oboch mojich poznamkach som na tenkom lade, lebo pri tom prvom sa moze citit trafeny najma novy slovensky web (Ceky mozes byt kludny o to mi vobec nejde, ja riesim len to kolko je celkovo tych webov a aka je ich uroven), pri tom druhom to moze niekto stiahnut na moje clanky - to je tiez mimo, moja seria nie je o strategii, nema velmi ako vyvolat vasnivu diskusiu, etc. Tie videa su uplne niekde inde.

Mne samemu nie je uplne jasne co som tym chcel povedat ale viem ze nieco sa mi nepaci a mozno to casom sformulujem nejako normalnejsie ;)

Dufam ze ked sa rano zobudim este to nebude mat nikto precitane a ja to budem moct deletnut :P
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod tucniak 23 Jún 2010 01:50

SNG is dead, everyone is solid 8-)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Topolman 23 Jún 2010 09:13

7castle napísal:
Topolman napísal:ZAbudol som asi najpodstatnejsiu vec moje karty: AKs :D :D :ROFL:


Sry dlhsie som nesiel okolo, plati co napisal Oliver, easy ship, to ze za tebou niekto chyti AA neries, ship je tu v pohode.


Diky za komentar, viem ze AK je easy ship v tejto faze, ale mne islo skor o to ze som chcel pushnut az ked som si bol isty ze bude allin aj shortstack kdezto takto som mu dal moznost foldnut(skusit stastie v haedsupe) ajked keby to bol normalny hrac tak neraisuje s jeho stackom. preto sa chcem spytat ci neni vyhodnejsi raise na shortov allin(v tomto pripade 2000) a pockat si co spravi hrac na BB. proste vedel som ze CL nema moc motivaciu callovat moj push, ucini tak iba s monstrom a ak to ten short raisoval s nakou slabsiou handou typu QT, 55, tak mal moznost to este foldnut. pripadne ako to riesit ak by sa toto vyskytlo na bubble s tym ze by tam bol este jeden short. Pretoze na mojich limitoch($1 az $3 :D ) sa to celkom casto stava ze uplne rybky sa vyradia za prvych par levelov a potom su stacky neumerne vysoke k blindom pri danom pocte ludi. Neviem ci som sa jasne vyjadril, anyway dakujem za reakcie :)

prave po precitani mojho prispevku spatne zistujem ze moje "celkom casto" je vacsinou to iste ako "obcas" :D
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod zavinac 23 Jún 2010 11:36

7castle napísal:Za dva dni idem konecne na dovolenku, po dvoch rokoch k moru, takze sa tesim :Yahoo!:

Tento mesiac som hral presne 2x, raz live na PP Open, druhy raz online tuto nedelu tu $370 megakvaldu na WSOP, samozrejme nula bodov.

Nehrat bolo fajn, samozrejme ze sa dostavuju take pocity ze ci to este viem, ale vcera som robil jeden dlhsi HH rozbor a hned som sa citil doma, takze vsetko OK :good:

Ale ine som chcel. Som taky nejaky sklamany z cz/sk pokrovej sceny, teda SNG sceny. Trosku som browsoval, poobjavoval nejake netusene weby, zistil som ze ich je vazne kopa, ale nikde vlastne nie je poriadna SNG diskusia, vsade je par ludi co sa tvaria ze to hraju ale tym to tak hasne. Ja samozrejme nevravim ze je zle ked si kazdy dnes otvara vlastny web, uplne chapem preco to tak je, je mi jasne ze sa s tym neda nic robit, len som taky nejaky smutny z toho vysledku.

Co ma ale vazne zarazilo je v zasade nulovy ohlas Alkaatchovych videi na dvoch ceskych weboch ;( Ta seria je uplne super, uz ma asi 8 ci kolko videi, vsetky su velmi dobre, a diskusia k nim, alebo ked uz nic ine tak aspon nejake podakovanie od tych co to videli takmer ziadne. Ja to vobec nechapem, ale vobec. Netusim co si mam o tom mysliet. To fakt nikto tie SNG nehra/nechce hrat? Alebo sa im nechce napisat dva riadky? Neviem.

Je mi jasne ze v oboch mojich poznamkach som na tenkom lade, lebo pri tom prvom sa moze citit trafeny najma novy slovensky web (Ceky mozes byt kludny o to mi vobec nejde, ja riesim len to kolko je celkovo tych webov a aka je ich uroven), pri tom druhom to moze niekto stiahnut na moje clanky - to je tiez mimo, moja seria nie je o strategii, nema velmi ako vyvolat vasnivu diskusiu, etc. Tie videa su uplne niekde inde.

Mne samemu nie je uplne jasne co som tym chcel povedat ale viem ze nieco sa mi nepaci a mozno to casom sformulujem nejako normalnejsie ;)

Dufam ze ked sa rano zobudim este to nebude mat nikto precitane a ja to budem moct deletnut :P



7c ked uz si objavil nejake tie weby a mas pocit ze niektori z n ich je lepsi ako ostatne a pripadne stoji za precitanie, kludne ich sem pastni nech sa pozriem/e :) To ze Alkaatchovi nikto nekomentuje videa, respektive pomenej neznamena ze ich nikto nepozera, prave naopak, mam ich napozerane vsetky a stale tam najdem nieco nove kedze si davam repete priebezne. Tymto mu vyjadrujem vdaku! :)
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Strangercz 23 Jún 2010 11:51

Vdaku mu máš vyjádřit pod článek na na pokerareně ne tady :)
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 23 Jún 2010 11:59

Strangercz napísal:Vdaku mu máš vyjádřit pod článek na na pokerareně ne tady :)


OMG dufam ze sa chapeme ze ja teraz nechcem aby vsetci kupovali Alkaatchovi kvety ;) Ja som len vyjadril nazor, ze sucasny stav sa mi zda divny...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod zavinac 23 Jún 2010 12:00

Ja viem kde mam vyjadrovat vdaku, rozhodol som sa ju vyjadrit aj tu :D
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod tomisumi 23 Jún 2010 12:33

Keď sa preberiem z lenivosti, tak začnem študovať SnG a budovať roll na DoNoch. A som veľmi vďačný že existujú 7castlove videá, Alkaatchove videá a tiež 7castlove články :good:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod MiskoKvo 23 Jún 2010 12:46

tucniak napísal:SNG is dead, everyone is solid 8-)


no blizi sa to ktomu ... davam im este 2 roky ...a uvidime regov z 100$ sng hrat 10-20$ :DD
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod ___Mortylen___ 23 Jún 2010 13:19

MiskoKvo napísal:
tucniak napísal:SNG is dead, everyone is solid 8-)


no blizi sa to ktomu ... davam im este 2 roky ...a uvidime regov z 100$ sng hrat 10-20$ :DD


:bye:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!