7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod ___Mortylen___ 24 Jún 2010 09:35

Tak ale neplatis rake preflop, po flope je na rake CAP [i ked urcite tych strednych ale hlavne malych potov je najviac]. SnG nuti do kvantity a cash game skor do kvality.
Uznavam, aj cash mozes hrat na 20+ stoloch s 1BB/100 a rakebackovat sialene prachy, ale nemyslim si, ze by bolo rozumne hrat 4-6 stolov SnG na "kvalitu".
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 24 Jún 2010 11:59

___Mortylen___ napísal:
popoba napísal:no hej,beatovali,ale mali by proti komu vlastne hrat?


+1

7castle, lenze koho by beatovali? Seba navzajom sotva. Nezabudaj, ze bez rakebacku nastupujes do turnaja $55 + $5 s povedzme -9% handicapom a ked Ti rakeback z neho spravi -4%, len tak zo vzduchu si ziskal 5% ROE. Ked mas bez RB 0% ROI na $55 + $5 tak v podstate ficis na 9%ROE, lebo si svojimi vyhrami iba splatis fee.


Kua sak som o tom ROI teraz pisal clanok, tak asi viem neeee? :D

Ja som to povedal, keby zrusili RB zmizne obrovske mnozstvo regov ktori by boli nahle brutalne stratovi, ostalo by malo regov a ti by si rozdelili presne ten maly pocet ryb co je tam teraz... akurat pri zmiznutych regov by podiel tych ryb stupol.

Ale he to akademicka diskusia, RB nikdy nezmizne, mohol by zmiznut keby klesol rake na 50% z toho co je teraz, a keby sa to stalo, ziadny RB by sme nepotrebovali 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 07 Júl 2010 12:56

Tak som spat z Grecka, ostrov Skopelos, rozhodne odporucam, je tam nadherne. :good:

Je dost maly, turisticky nerozvinuty, ale o to je to lepsie.

Na privitanie doma som dostal pastovku medzi oci o tom francuzskom zakaze, naplnaju sa moje obavy, ze po Talianoch pridu zabozruti, teraz uz len ostava verit ze nieco podobne neprejde v Nemecku a Anglicku, lebo to uz by sme asi nerozchodili. Kratkodobo som zvedavy ako velmi negativne sa to prejavi na stoloch, dlhodobo zacinam byt fakt skeptik, ktovie co bude o rok.

Prosim neriesit tuto temu tu, predpokladam ze tu inde uz o tom bola diskusia, ale nemam chut o tom citat ani nad tym rozmyslat :(

Dneska este porobim nejake veci, od zajtra zacinam po cca 6 tyzdnoch hrat, tak uvidime ci si to este pamatam :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 08 Júl 2010 22:44

Tak som dnes otvoril sezonu 8-)

Same pozitivne dojmy, islo mi, hratelne stoly boli, nejak som si pamatal co robit, trosku ma zradil zaver ale profit solid, velka spokojnost ;)

Teda az na volume, nejako sa malo otvaralo, ale vlastne mi to nevadilo, aspon mam viac casu na sustredenie, celkovo som chcel hrat radsej menej a co najskor sa pripravit na pridavanie 109s...

O a aby som nezabudol... kedze som mal comeback tak som trochu viac kecal s regularmi, a pocas jednej diskusie sa "good reg" idolaf postazoval ze mu nejak nejde... tak som si kukol jeho SS.

Ako vzdy som mal pocit ze to nehra dobre, mam k nemu asi najviac poznamok o divnych moves, ale doterajsie vysledky vzdy hovorili zanho, takze som mal pocit, ze musi byt hot. Ale to co som nasiel ma dorazilo (a to uz som si myslel ze mam variance fakt zmaknutu).

Enjoy. Je to filtrovane na 9mans lifetime.
Prílohy
idolaf.png
idolaf.png (15.71 ) Zobrazená 3154 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Pepi 09 Júl 2010 14:44

Ahoj po dlhom case :)
Ked som otvoril tento thread, tak som sa zlakol, ze ten graf je tvoj. Fakt dobry brutal. :shock:
Tak ked si uz teda oddychnuty po tej dovolenke, prajem GL, nech si to uzivas aj pri pokerovych stoloch!
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 12 Júl 2010 16:44

Pepi napísal:Ahoj po dlhom case :)
Ked som otvoril tento thread, tak som sa zlakol, ze ten graf je tvoj. Fakt dobry brutal. :shock:
Tak ked si uz teda oddychnuty po tej dovolenke, prajem GL, nech si to uzivas aj pri pokerovych stoloch!


Diky Pepi? A ty ako sa nam mas?

Mam za sebou paradne dve minisessions za posledne 2 dni :D

Dneska bol zase nejaky maly traffic, tak som musel zapojit zase aj 27s, no a napriek totalnej nemoznosti vyhrat ruku som si povedal ze ked bude dobra 114tka tak si ju pustim... nakoniec z toho boli 2. Dojem uplne v pohode, myslim ze ich postupne zapracujem a moc si to nevsimnem, len potrebujem medzitym trosku nabrat naspat roll...
Prílohy
last2days.JPG
last2days.JPG (14.51 ) Zobrazená 2510 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod spax 14 Júl 2010 16:35

divam se, ze jsi slavny Vlado Palovic :D

http://www.coinflip.cz/forum/viewtopic. ... c5d74782f5
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Strangercz 14 Júl 2010 18:53

spax napísal:divam se, ze jsi slavny Vlado Palovic :D

http://www.coinflip.cz/forum/viewtopic. ... c5d74782f5


no ten co to tam postnul by mohl předvést jaký limity hraje on a jaký má úspěchy, už se pak neozval
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod yegon 14 Júl 2010 19:22

lol a ja ze odkial to ti cesi zobrali ze sa volas jakub sturc :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 14 Júl 2010 23:29

Njn ja som PC lama ako vsetci vedia takze mam mocnych kamaratov ktori za mna v pozadi tahaju nitky :D

Stranger aj ma na pol sekundy napadlo ze sa tam prihlasim a spytam sa ho sam ale potom som si povedal ze fakt nemusim reagovat na kazdeho trolla ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!