Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Mathejs 04 Dec 2010 22:10

Chlpo1989 napísal:Co sa tyka studia, tak tam som pozrel len par videi ako Nikachu (dakujem Dzejkejovi), tucniak@matiapag (dakujem chalani), dzejkej@tucniak (myslim si, ze k tomuto nuts nuts videu netreba komentar) ...


Konecne som teraz vdaka tebe nasiel videa o ktorych sa tu hovorilo :)Zistujem, ze sa oplati chodti aj mimo bologv :D.
Obrázok používateľa
Mathejs
 
Príspevky: 251
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 27 krát/5 krát
Karma: 3

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod dzejkej 04 Dec 2010 23:00

Chlpo1989 napísal:No myslel som to tak, ze pokial som mal na ruke AK, AQ a bol predomnou nejaky raise, tak to bol pre mna auto 3bet. Prisiel maly board cbetol som a ked som netrafil turn, tak som to vzdal a prehral som.


A ked iba callnes fishku a pride low board, tak robis co? Myslis, ze fold alebo float alebo raise je lepsia a jednoduchsia cesta ako to 3betnut?

Callovanie preflop mi proste pride proti vela fishkam zle nehovoriac o tom, ze takto dostanes casto do potu viac ludi a tieto ruky nehraju mway nejak uzasne.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 04 Dec 2010 23:10

dzejkej napísal:A ked iba callnes fishku a pride low board, tak robis co? Myslis, ze fold alebo float alebo raise je lepsia a jednoduchsia cesta ako to 3betnut?

Callovanie preflop mi proste pride proti vela fishkam zle nehovoriac o tom, ze takto dostanes casto do potu viac ludi a tieto ruky nehraju mway nejak uzasne.

Okej, takze skor callovat ruky typu KTs, QJs a pod. a AQ+ 3betovat ako standart?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod dzejkej 04 Dec 2010 23:16

Chlpo1989 napísal:Okej, takze skor callovat ruky typu KTs, QJs a pod. a AQ+ 3betovat ako standart?


Kludne aj 3betovat QJ, KT - zalezi od toho, kolko fishka otvara. To zvladnes posudit na zaklade statov :).

Dolezite je si uvedomit, ze callovanie ma vela nedostatkov v hromade pripadov, ktore si mozno neuvedomujes preto, lebo 3bety Ti dopadli zle a cally dobre na tej malej vzorke.

Hrat AK/AQ s iniciativou aj pri missovani bude IMO vacsinou ziskovejsie a jednoduchsie ako rozne floatovanie alebo foldovanie na missnutom flope velmi velky equity share :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 04 Dec 2010 23:19

Okej, myslim, ze si necham poradit, predsa len mas asi odohrane a nastudovane trosku viac ako ja :D
Dik za ochotu :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod dzejkej 04 Dec 2010 23:28

Chlpo1989 napísal:Okej, myslim, ze si necham poradit, predsa len mas asi odohrane a nastudovane trosku viac ako ja :D


Tak ja ocakavam od Teba, ze sa nad tym kriticky zamyslis miesto "necham si poradit" ;).

Dolezite je, aby si si presiel flop textury, na ktorych sa Ti pri 3betovani a cbetovani nedarilo, povedali si, ako tam hras pri preflop callovani a nejak rozobral vyhody jednotlivych sposobov a kedy bude lepsie jedno ako druhe a preco.

Ak si len zoberies niekoho radu a nebudes poriadne rozumiet, preco to vlastne robis, tak je velmi pravdepodobne, ze to ani nebudes hrat dobre :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 06 Dec 2010 20:12

Dnes som spolubyvajucemu (buduci nadejny online hrac) vysvetloval zakladne principy, odds, equity atd. a rozhodol som sa, ze mu to vsetko ukazem v praxi. Zapol som 4 stoly a komentoval, co a preco robim + este odpovedal na jeho otazky. Session sa vyvyjala celkom fajn, len som nevedel nic trafit a ryby ma hrozne vyberali. Chalan z toho ostal dost zmäteny a ked videl za aku chvilu som pustil 30€, tak pochopil dolezitost BM a neveriacky krutil hlavou, ze to nemoze byt pravda (prekrasny 2 outer na river).

S hrou som stale spokojny, len musim odlozit shot na NL20, pretoze za 2 dni som pustil 6BI v takych spotoch, kde ma fishka 20% equity.

Grafik dnesnej neuveritelne naucnej session :D
Prílohy
h.png
h.png (33.38 ) Zobrazená 1778 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod matiapag 06 Dec 2010 20:20

No tak to je dost neprijemne, ked odovodnis svoj move, ukazes a vysvetlis, ze si to zahral ziskovo, ale v skutocnosti prehras :D Tiez s tym mam skusenosti, ked som ukazoval kamosovi, co ma ako hrat, tak si z celej session nezapamatal nic, iba tie situacie, ked som nieco vyhral :D Ked som spravil cbet na idealnom boarde (daco ako AK na Q72r) a super ma ch/r-ol AI,, tak ani za svet som mu nedokazal vysvetlit, ze sme to zahrali dobre :)

anyway, ak ho takato tvrda session neodradila, tak mozno budes mat velmi blizkeho partaka, drzim palce ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 09 Dec 2010 15:20

Taky mensi update. Skusil som zmensit pocet stolov na 4, ale niekedy hram aj 6. Prisne tableselectujem + sa snazim vzdy sadnut za fishku. S hrou som spokojny, snazim sa aplikovat do hry veci o ktorych citam, resp. pozeram videa.

Uz som mal safe BM na NL20 a chcel som shotovat, lenze prisiel mensi down za ktory si (dufam) nemozem. Zrazu sa vsetko otocilo proti mne a triafam KK do AA, set over set atd., takze dufam, ze sa to otoci a pojdem cim skor vyssie :)
Prílohy
1,5k.png
1,5k.png (40.18 ) Zobrazená 1631 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Mathejs 09 Dec 2010 15:43

tak ta redline vyzera pekne,zda sa, ze vies velmi dobre co robis a hlavne preco to robis. Takze to je podla mna len otazka casu, kedy poletis hore!
Obrázok používateľa
Mathejs
 
Príspevky: 251
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 27 krát/5 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!