MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 21 Jún 2015 13:10

musim oprasit stare zvyky, pripomenut si proc to robim, proc makam...
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 21 Jún 2015 18:01

prajem vsetkym pohodovu nedelu, ja si pujdu dat v klide kavicku a potom pracovat :)
a odkaz pre tucniaka: dneska by sem mohli prejist tie staty kamko, tak sa ozvi ked budes mat cas/zaujem...
Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 22 Jún 2015 01:26

ci uz to pravda je alebo neni, ten clovek nas inspiruje a motivuje stale...je to legenda
Spoiler:

vzdycky ked mi dojde energia, nechce sa mi alebo zacnu o necem pochybovat neni lepsiho leku jak sa zamyslet nad samim sebu
Spoiler:

posledne dva tydne makam v posilke jak zvira, a ten pocit po treningu ked vis ze si do teho dal vsetko je k nezaplatenu, odporucam :evil:
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 22 Jún 2015 12:03

pokad nekdo neumi po anglicky jak ja tak tu su CTho prikazana s titulkama...
presne tento typ cloveka je muj vzor a je jedno vcem, agresivny, nekompromisny borci co si idu za svojim bez ohledana sa...
takychto ludi mnet okolo seba a dokazes vsetko, dneska vytaham to zelezo na ulicu jak sa tesim, taky trening zajebu ze ked pujdu lude okolo tak si budu myslet ze tam nekoho zabijaju...
PRIKAZANI CISLO 3: BOLEST JE NEZBYTNA !
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 22 Jún 2015 19:25

BOY WONDERa moc nepocuvam ale toto sem si musel pustit vicej krat, ten klip je genialny
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 23 Jún 2015 23:05

mozno budu byvat tak v roku 2875, lebo ked vidim kolko neschopnych a tupych ludi pracuje v statnych instituciach co neveda vyriesit maly problem a len presuvaju zodpovednost na ludi okolo seba tak sa necuduju ze slovensko je v takej pici v jakej je, chce sa mi blvat stehoto statu... lutuju ludi ktery su odkazany na tento stat, popichat ich vydlama...
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 24 Jún 2015 04:49

ty su tak mileny :Yahoo!:
Obrázok
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 24 Jún 2015 14:29

povinny tydeni report... :spax:
TYDEN 9/10 (18.6.-24.6.)
hodiny 35/35
analizy 3,5h
beh 1/2
workout 5/2

ozivim to prva grafem, poslednu dobu mi moc nejde ale uz sem zistil kde je problem... staty mi sami ukazali co robim zle a ked sa clovek trochu vyzna v tych cislach tak to neni az tak tazke...uz nevim kolko regularu sem prosel ale zistil sem dve veci:
1. neni moc dobre ked sa clovek snazi ucit od vicerych winning regularu, lebo kazdy hraje iny styl a potom sa to moze cloveku plest a musi sa v tem vedet zorientovat inac by mu to mohlo vicej uskodit jak pomoct, to je pravdepodobne muj pripad
2. kazdy hodne dobry winning regular ma aspon jednu zaujimavu line, sizing alebo strategiu, a ked sa v tem clovek nestrati a zebere si od kazdeho to najlepsi alebo to co sa mu najvicej lubi tak je potom popici dobry frajer

poslednu dobu mi pripadalo ze sem sa zhorsil alebo sem zabudel nektere spoty riesit alebo co, veci sa mi pletli ale az teraz par dni citim ze sem to teprva vstrebaval, robil sem si jasno medzi tym co je pro mna a muj limit dobre a co ne, co plati a co ne, ktera line a sizing funguje lepsi a zacinam si robit jasno medzi vecama co sem sa za tu dobu naucil, kazdy ma neco ine a tym jak hraju tak zistuju co plati a co ne a pomali vyhadzuju to co sa mi neosvedcilo a nechavam len to co funguje, ale popravde najvicej sa mi osvetcili veci ktere pouzivali regulary na nl200 nez na nl500 a to je aj logicke... na low staks plati a bude platit cim vicej agg tym vicej $$$ takze 70% CB na flope je uplne v pohode...

planuju spravit este jednu vec a potom si dam zase na chvilku pauzu a budu len prebirat handy a jebat hodiny...
mam tu este jedneho regulara s nl500z ktereho by sem rad kukel co robi inak, jake line hraje, sizingy a podobne, potom dam hlave prostor aby to vsetko vstrebala a utridila...
takto vypada jeho graf, aby ste mneli predstavu na jakych ludi sa kukam (samozrejme nejaka cast je vzdycky variance ale ked nekdo ma urcitu wr tak tak potom uz tam musi byt aj skill bez teho to proste nejde, a osobne si myslim ze pokad to neni bot tak je to borec)
Spoiler:
Obrázok


okej takze teraz skusim vysvetlit, taky napad ktery sem vcera dostal...
spravil by sem rozvrh co a kedy budu prebirat: priklad
25.6. preflop ranges UTG/MP + braneni proti 3b (call/4b)
26.6. preflop ranges CO/BT + braneni proti 3b (call/4b)
27.6. braneni blindu (hra ze SB a BB)
a tak dalej, toto sem na rychlo vymyslel, potom by sem to upravil presne, kazdy den by sem chcel temuto venovat +-2h (ja tym ze sem kopu veci presel tak uz vim ze vecsina regularu hraje priblizne rovnako tak ze ja to len preletim, skontroluju a uvidim co robi inak nez vecsina, ale pokad by sa chcel nekdo pridat (regulary od nl10 do nl100) tak budu zdilat obrazovku cez skype/teamviewer a mozeme to prejit pomalsi, co vim tak poradim co nevim sa sam naucim a budeme sa snazit zlepsit....
dajte mi vedet jak sa vam to lubi a ci by mnel nekdo zaujem, chcel by sem zacat cim skurej 25-26.6. a vecsinu kolem obeda, ja si musim naplanovat cviceni a behani na cely tyden ale aspon budu mnet poradny plan...

na zacatku sem napisal ozivim to grafem a graf nikde :D prva sem napisal 3 slohove prace :D tak tu je odkedy sa ucim, s vysledkama su spokojny ale jak sem povidal citim velke rezervy a vim aj kde takze ked na tem zapracuju dufam ze BE obdobi sa zmeni a raketu do vesmiru, wr je chvalihodna ale ne najlepsi
Spoiler:
Obrázok

Za tento príspevok od SATAN poďakovali :
WolfiKxx
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod WolfiKxx 24 Jún 2015 16:46

ten napad sa mi lubi to zdielanie cez obrazovku, velmi rad by som sa pridal ale ja budem moct az od 1.jula ... tak ak to budes aj robit aj o tyzden a budem moct sa pridat tak mile rad... ja som momentalne NL25 reg(fish) na PS
potreboval by som svoju hru posunut dalej lebo ja mam tak skill asi z roku 2010 :D
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 24 Jún 2015 16:52

:D :lol2:
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!