MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod kubo251 31 Aug 2015 22:22

sudden napísal:
SATAN napísal:momentalne mna cviceni bavi 1000x vicej jak poker a vubec to nesuvisi stym ci sa mi dari alebo nedari....
doteho si este prerabam byt a co sem vysadil cukre temu je tak asi 2-3 mesice tak nejsu schopny zvladat jakykolvek stres...


Len som pocul, ze za to cvicenie platia menej ako za klikanie pokru :D


ako kedy :D
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 01 Sep 2015 17:03

osobka ze vcera... a vcil sa na mna spusti hejt od tych co nezdvihnu ani 100kg ;)
Spoiler:


trosku sem sa dal dokopy po psychickej stranke, zacal sem davat nejaky cukr lebo po 3 mesicoch skusana sem zistil ze fakt stresova praca sa neda nejak vicej zvladat, myslel sem ze ano ale asi to tak nebude alebo si moje telo este nezviklo na tuky a stale vyzaduje cukr, ale to si myslim ze neni pravda lebo zadne abstaky uz nemam ani nemam chut na sladke ani ho nepotrebuju na normalne fungovani ale jak dojde tlak na psychyku tak mna bud zacne bolet hlava alebo sa strasne rychlo rozculim a natem dost trpi pokr takze zacnu davat nejake mensi mnozstvo sacharidu, napr ryzu alebo vlocky a podobne a chcel by sem zacat zase vicej hravat, neco malo sa priucit a zvecsit aktivitu na blogu
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 03 Sep 2015 03:16

mam chut byt najlepsi...ten skurveny pretlak zemna spadel, tak kopnu do vrtule...
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 03 Sep 2015 17:48

jedna z mojej zbirky pohodovej hudby
Spoiler:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 04 Sep 2015 04:52

„Náš problém není v tom, že toho víme málo.
Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers

dneska najvecsi vykon za posledne dva mesice 333min
Spoiler:
Obrázok

dneska mi dovezu material ktery treba skludit a zajtra idu cely den stavat takze pokad dam aspon 5h denne bude to promna velka vyhra, planuju sa vrati zase k 6-8h grindu denne... dostal sem novu chut a energiu pokracovat, peace sračky :evil:

Za tento príspevok od SATAN poďakovali :
sudden
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod sudden 05 Sep 2015 18:43

No konecne, co uz by to bol za svet keby sa este aj Satan zajebaval a negrindil poriadne... tie hlavy sa same neposekaju :river: :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 05 Sep 2015 20:41

no dneska sem negrindil ale nosil a rezal kvadre, nema to konca narobeny su poctivo, ale co si nespravis sam nemas, bouzel, taky je svet...
ale steny stoja a vypada to popici dobre, este voda, elektrika, podlahy a nahodit steny a sem spokojny...
na vysledky testu z mensi cekam skoro 3 mesice, pred tydnem sem poslal asi 5 mailu ruznym clenom tejto organizacie aby mi vysvetlili kde je problem ze este nemam vysledky, neobtazovali sa mi ani odpovet, takze pristup od ludi s nadpriemernu inteligenciu a kokotama tupima neni rozdil, diky clovek si zaplati za test a ani nedostane vysledky, mozno ked sa kukli na vysledky tak ich jeblo co ja vim... tak ci onak ja si pojedu svoje.... a aby sem nezapomnel jeden s mojich oblubenych, peace :evil:

„Ten, kdo ví a neví, že ví, spí. Probuďte ho.
Ten, kdo neví a ví, že neví, je prostý. Poučte ho.
Ten, kdo neví a neví, že neví, je hloupý. Vyhněte se mu.
Ten, kdo ví a ví, že ví, je moudrý. Následujte ho.”
Arabské přísloví
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod WNT 05 Sep 2015 21:46

mne furt zena nadavala ze som nevzdelany primitiv a furt ospevovala svojich inteligentnych kolegov ja som na to dlhe roky jebal ale raz ma to nasralo tak som si spravil ten test v menze a poslali mi certifikat aj s prihlaskou....neviem asi som tie odpovede uluckoval ci co :D ale dopadlo to celkom fajn....ked som to potom ukazal zene tak ozelenela a aj tak sa nechala prefiknut uzasnym kolegom a do roka sa rozviedla....tak si s tym mozem vytriet rit :lol2: ....inak mne sa pacil nazor andreja babisa ze od urcitho momentu upustil od sledovania IQ testov a jedine co ho zaujima je EQ...teraz mam inak priatelku ona uci na jednej univerzite psychologiu tak sme rozoberali tieto intligencie a je ich teda naozaj velmi vela druhov ale zhodli sme sa natom ze k zivotu je nejlepsie mat vysoke EQ...tak neviem ale asi potesi aj IQ ked uz nic ine :lol2:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod erikteh 05 Sep 2015 21:58

pekne, ake mas maximalky na benc a mrtvole?
erikteh
 
Príspevky: 6
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 05 Sep 2015 22:27

IQ test je ti vo vseobecnosti nanic, je to len pre vlastne potesenie a aj tak ti toho az tolko nepovi lebo v IQ sa nachadza tusim dalsich 11 slozek ktere by si clovek musel otestovat aby dospel k realnemu cislu ktere odzrkadluje jeho inteligenciu, ale aj IQ test ti pravdepodobne povi jak si natem (musi byt robeny original v mense a ne na internete, internetove testy su primitivne jednoduche a zle nastavene) ja sem si ho robil len pre vlastnu zvedavost a proto ze ked nahodu spravim nad 130bodu tak po zapisani do mensi dostanu kontakt na ludi z 130IQ+ a mozu snima komunikovat na trosku inej urovni a o inych vecach nez sa prebiraju v hospode... vypravat sa o pocasi, politike alebo co Blanka vcera povidala o Olge mna moc nelaka...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!