MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 05 Sep 2015 22:41

erikteh napísal:pekne, ake mas maximalky na benc a mrtvole?

bench 130kg
mrtvola 160kg (toto neni maximalka tu mam rezervu, myslim ze dam v pohode vicej ale zbytecne to nesilim, zraneni neni sranda)

musis brat trosku do uvahy ze cvicim 2,5 mesica asi po 5 rokoch (nepocitam narazove cvicena 3 tydne a potom 3 mesice pauza), dalsi vec sem dost tazky mam asi 96kg takze nejaka sila prameni aj s vahy, ale s progresem sem spokojny mam dobry trening a dobru stravu, idu jak raketa, teraz sem zacal premyslat ze zmenim stravu, trosku ju zreguluju aby sem prestal nabirat lebo tazke vahy su zataz na kluby a nechcu to tahat zbytecne do nejakych extremu a ja su endomorf ktery tazko spaluje by bylo nacasy aby sem zacal, tym padem mi ubudne trosku sila ale aspon nemusim smikat vahy ktere mi zatazuju kluby a mozno do leta by sem to dal na vahu 85kg
momentalne davam 2,5g bilkovin/kg tel. vahy co je v pohode pri treningoch jake mam, vysledky su ok ale stale mi ide vaha hore a nechcu vazit metrak, takze v najblizsi dobe zmenim stravu a prejdu z maximalek na vecsi intenzitu s cinkama alebo workout trening...
mozno sa ti neco steho co sem napisal nebude pozdavat ale na kazdeho plani neco ine, clovek musi skusat, vsetci sme iny :)
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod WNT 06 Sep 2015 08:15

SATAN napísal:IQ test je ti vo vseobecnosti nanic, je to len pre vlastne potesenie a aj tak ti toho az tolko nepovi lebo v IQ sa nachadza tusim dalsich 11 slozek ktere by si clovek musel otestovat aby dospel k realnemu cislu ktere odzrkadluje jeho inteligenciu, ale aj IQ test ti pravdepodobne povi jak si natem (musi byt robeny original v mense a ne na internete, internetove testy su primitivne jednoduche a zle nastavene) ja sem si ho robil len pre vlastnu zvedavost a proto ze ked nahodu spravim nad 130bodu tak po zapisani do mensi dostanu kontakt na ludi z 130IQ+ a mozu snima komunikovat na trosku inej urovni a o inych vecach nez sa prebiraju v hospode... vypravat sa o pocasi, politike alebo co Blanka vcera povidala o Olge mna moc nelaka...

vies tie ich jednoduche testy ktore ti zmeraju abstraktnu inteligenciu su fakt v dnesnej dobe uplne k nicomu....dnes co sa ceni su moralna, emocna alebo socialna inteligencia a to ti mensa nezmeria za tych par eur ...softy co meraju rozne druhy inteligencii a povahove crty alebo trebars aj schopnosti spracovavat pracovny tlak stres a pod su tak drahe a ich samotne vyhodnotenie ze cena takych testov sa pohybuje v tisickach eur od 2000 vyssie....a v tom je problem...ty si budes pisat s niekym lebo si myslis ze je v mense tak mu to pali ale pritom je to amoralny sociopat s emocnou inteligenciou korytnacky....sice taky by asi nenadviazal kontakt ale dal som to ako priklad :) osobne sice poznam len dvoch clenov... mozno aj viac len otom neviem... :) lebo som to nikdy neriesil....ale ani jednemu z nich by som nikdy nezavolal ci nezajdeme pokecat na pivo,ale radsej by som pocuval tu blanku jak osiera olgu v krcme :D
ale pokial sa chces v tej komunite aktivne pohybovat tak asi strenes aj vela normalnych ludi...ja to neviem posudit...mam to stastie ze su v mojom okoli emocne socialne a moralne inteligentny ludia tak mam s kym komunikovat....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 06 Sep 2015 09:33

suhlasim, inteligencia sama o sebe vela neznamena ale take si myslim ze skurej najdes tebe blizsiho cloveka ktery zvladel aspon jaky taky test nez medzi ludma co si ho nesli ani dobrovolne spravit, uz to ze clovek ide a spravi si ten test o necem vypoveda, dalsi vec ne vsetci 130IQ lude maju rovnake zajmi takze budes hledat tebe blizkych ludi aj v tejto malej komunite ale myslim ze najdes takeho cloveka 1/30 a ked budes hladat medzi vsetkymi tak to bude 1/100 toto je len ako priklad...
ale aby sem to nejak uzavrel tak jak sem pisal uvedomuju si ze ten test zemna nerobi lepsiho cloveka ani nejsu o nic vic lepsi nez vecsina ludi, vsetci sme si predsa rovni :) robi si to len pre vlastnu zvedavost a poteseni aj ked si uvedomuju ze to cislo neni presne ale aspon sa blizi pravde (mensa sama pise ze tam je urcita tolerancia)
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod yegon 06 Sep 2015 10:27

mensa test je na rozoznavanie patternov - co mi pride pre mnohe odvetvia ludskej cinnosti dost dolezita vec. Zrovna pre rozhovor pri pive to asi nie je rozhodujuci faktor :). Testy na internete su casto presne tie iste ako pouziva mensa, vysledok by mal byt podobny ak ich nerobis uz 25ty krat. Mne to s odstupom 20 rokov hodilo na nete presne rovnake cislo ako na mensa teste za mladych cias.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 06 Sep 2015 11:41

yegon napísal:mensa test je na rozoznavanie patternov - co mi pride pre mnohe odvetvia ludskej cinnosti dost dolezita vec. Zrovna pre rozhovor pri pive to asi nie je rozhodujuci faktor :). Testy na internete su casto presne tie iste ako pouziva mensa, vysledok by mal byt podobny ak ich nerobis uz 25ty krat. Mne to s odstupom 20 rokov hodilo na nete presne rovnake cislo ako na mensa teste za mladych cias.


na internete su principovo rovnake testy ale asi 10x lehsi obtiznost a tym padem to cislo ktere ti vide neni realne lebo aj blbec to spravi na 135IQ a pritem jeho realne IQ je mozno 100 takze odporucam kazdemu kdo si chce zistit svoje IQ s toleranciu 5% nach si zajde primo do mensi, stoji to 10€ a opakovat sa to da najskurej po roku...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod WNT 06 Sep 2015 21:56

yegon napísal:mensa test je na rozoznavanie patternov - co mi pride pre mnohe odvetvia ludskej cinnosti dost dolezita vec. Zrovna pre rozhovor pri pive to asi nie je rozhodujuci faktor :). Testy na internete su casto presne tie iste ako pouziva mensa, vysledok by mal byt podobny ak ich nerobis uz 25ty krat. Mne to s odstupom 20 rokov hodilo na nete presne rovnake cislo ako na mensa teste za mladych cias.

to s tym pivom som pisal v kontexte toho co pisal satan o krcmovych reciac a pod....tak neviem ci sme sa pochopili....a ja tu nechcem clenov klubu nejak dehonestovat alebo ich testy...len som napisal ktore druhy si cenim ja a ten pomer v mense je k abstraknej inteligencii 100/100 to je jasne :D a bude pravdepodobne vyssi pomer ako je populacny priemer aj u emocnej socialnej alebo moralnej inteligencii kedže už prebehla určita selekcia ale myslim si že by sme boli veľmi prekvapeny ake nizke čislo by vyšlo....tak nechcem sa nikoho dotknuť ;) a asi ako v kazdom klube si najde clovek tu svoju krvnu skupinu tak :gl: satane.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 06 Sep 2015 22:05

presne tak :) a stale sa moze stat ze mi dojdu vysledky a zistim ze su retardovany a mnel by sem vecsinu casu travit v pezinku tam mi budu rozumnet najvic :D
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 07 Sep 2015 04:22

„Pokud to neumíš vysvětlit jednoduše, nerozumíš tomu dostatečně dobře.”
Albert Einstein

jak za starych casu 463min, dandis sekačka v akcii
Spoiler:
Obrázok


okna mam vymenene, pricky postavene, este voda, elektrika a podlahy a mam vpici šeckých chlapci zlaty ;)


Za tento príspevok od SATAN poďakovali :
Brejcinho
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod yegon 07 Sep 2015 05:11

obavam sa ze pezinok je pre teba na nespravnej strane karpat, tam nikto nebude rozumiet tvojej "slovencine" a rovno ta odpisu, zavru a zahodia kluc :)

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
A_Rimmer, Brejcinho
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Odoslaťod SATAN 07 Sep 2015 07:17

:D dnesny svet je blaznivy moze sa stat vsetko
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!