support herne

Diskusia k herni B**n Poker

Re: otazka na support....

Odoslaťod wizdo 18 Jún 2008 20:19

a este na aku adresu to treba poslat...bo mi to sice vyhodilo take ze caste otazky...ale enni tam mail....diky za pomoc...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Re: otazka na support....

Odoslaťod wizdo 18 Jún 2008 20:22

kto hlada najde....tu druhu otazku mam:-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Bonus při narozeninách

Odoslaťod kyssling 23 Jún 2008 15:02

Zdravím může mě někdo z B**n pomoci ? Kvůli nemoci jsem přišel o možnost si depositnout peníze a získat dvojnásobek. Uteklo mě to o 2 dny ... Je s tím možné něco dělat ?? Děkuji
kyssling
 
Príspevky: 24
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bonus při narozeninách

Odoslaťod acvonmilan 23 Jún 2008 15:20

Tyhle bonus mají platit 7 dní od obdržení nabídky, ale zpravidla jsou aktivní i nadále - stačí se zkusit přihlásit přes bonus mail, který Ti přišel a sám hned zjistíš, zda ještě nabídka platí.
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Bonus při narozeninách

Odoslaťod kyssling 24 Jún 2008 12:38

Přes ten email se přihlásim nicméně je tam zdůrazněno to datum. Nechce se mě teď depositovat (kdyby z toho ten bonus nekápl) - nejsou peníze ...
kyssling
 
Príspevky: 24
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Bonus při narozeninách

Odoslaťod acvonmilan 24 Jún 2008 17:38

No a kdyz se prihlasis pres ten mail, uvede Ti to nabidku bonusu? Pokud se tato hlaska zobrazila a navic stale zobrazuje po prihlaseni, tak bonus dostanes. Pokud se nezobrazuje tak nikoliv...
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

kontrolna otazka

Odoslaťod ChMeLi 04 Nov 2008 14:06

mam problem neviete mi niekto poradit co mam robit mam zablokovane nick na B**n a chce to odomna kontrolnu otazku ktoru si uz nepametam co som daval viem email a viem aj heslo ktore som tam mal neni tu niaky admin co sa o B**n stara alebo ma tam niake kontakty
ChMeLi
 
Príspevky: 1
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: kontrolna otazka

Odoslaťod cortezzzCZ 04 Nov 2008 14:24

ChMeLi napísal:mam problem neviete mi niekto poradit co mam robit mam zablokovane nick na B**n a chce to odomna kontrolnu otazku ktoru si uz nepametam co som daval viem email a viem aj heslo ktore som tam mal neni tu niaky admin co sa o B**n stara alebo ma tam niake kontakty


ahoj! ja pracuji pro B**n, napiš mi na denis.forbrich@B**n.org a domluvíme se.

Denis
cortezzzCZ
 
Príspevky: 8
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

VIETE NIEKTO PORADIŤ???

Odoslaťod mathew_y 22 Máj 2009 07:31

Zdravím, chcel by som sa opýtať, že ako je možné, že keď som vyhral na športovú udalosť 15€ a v konte mi to normálne zobrazilo a prirátalo, tak tie peniaze nemôžem použiť na stávky na poker?
Tu na pokerportaly v recenzii na B**n som čítal, že je možné previesť výhry zo športových udalostí na poker a opačne.
Máte s tým niekto skúsenosť? Viete ako sa to prevádza?
Bol by som vám veľmi vďačný za radu....moc by ste mi helfli :poklona:
mathew_y
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: VIETE NIEKTO PORADIŤ???

Odoslaťod somNula 22 Máj 2009 08:13

mathew_y napísal:Zdravím, chcel by som sa opýtať, že ako je možné, že keď som vyhral na športovú udalosť 15€ a v konte mi to normálne zobrazilo a prirátalo, tak tie peniaze nemôžem použiť na stávky na poker?
Tu na pokerportaly v recenzii na B**n som čítal, že je možné previesť výhry zo športových udalostí na poker a opačne.
Máte s tým niekto skúsenosť? Viete ako sa to prevádza?
Bol by som vám veľmi vďačný za radu....moc by ste mi helfli :poklona:


ahoj, u mna to ide v pohode, ale nemas nahodou nejaky bonus, ktory musis urcity pocet krat pretipovat?
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!