EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 02 Nov 2010 16:09

janobendik napísal:.... nevidel som to, hral som a priebezne hral {kvalifikoval som sa do Barcelony za 82E :) }, ale cital som priebezne diskusie na pokermane a volal som pocas brejkov s Martym, takze bol som celkom info.
- v predmetnej hande Negreanu reagoval presne tak ako asi Marty chcel a bol total tilt, takze bez vycitky. A to ze nepodal po vyradeni ruku je na urovni FT EPT smutne! v hokeji si hraci v zapale hry v 58 min. rozbiju pi.. a po 2 minutach si podaju ruky...


ruku mu podal ale bolo to takym stylom ze "fuj vobec sa mi do toho nechce" i ked mne sa to zdalo ako taky semijoke....

janobendik napísal:.... kvalifikoval som sa do Barcelony za 82E :)


gratulacia a vela stastia prajem aj slovensko chce konecne nejaky ept HU suboj :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod alydzi 03 Nov 2010 01:12

jano to, ze si stastlivec to vieme za 82e do Barcelony :))) sa mas :)

to snad nemyslis vazne, to co pises, su sposoby a sposoby a slowroll urcite nepatri do repertoara ziadneho solidneho pokeroveho hraca ... je milion inych sposobov ako vytiltovat supera ... teraz som sice trosku na pochybach, ale aj tak si myslim, ze tebe by sa urcite nic take nemohlo stat ...

to ako marty hra, je mi uplne ukradnute aj keby AA zahdzoval pred flopom, ale ked sa ukazuju karty tak sa ukazuju a nie divadielko, on vlastne neurobil nic zle ;) len zhodil sam seba a ukazal aky je hrac ...

viem pochopit ten turn, ze tam porozmyslal trosku a vduchu si hovoril to fakt super, ale na rivri mal prvy otacat karty, urcite !!!... a ked uz ani toto neurobil, tak sa potom aspon ospravedlnim, ze sorry nechcel som slowrollovat

btw myslis, ze dostanes hraca este do vacsieho tiltu ked prehra taky pot ??? tym, ze ho slowrollnes ?? myslim, ze len sa pekne odprezentujes :)
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod popoBA 03 Nov 2010 01:50

mozes dat aj 50 vykricnikov,su iste pravidla ktore platia a na showdowne mal karty ukazovat ako posledny bez ohladu natu co mal alebo nemal
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod palo1973 03 Nov 2010 09:24

-akurat citam na jednej rakuskej sajte toto:

Der erst 20jährige Deutsche Michael Eiler, der sich für dieses Turnier per Satellite qualifiziert hatte, gewann das Heads-Up gegen den Tschechen Martin Hruby. Vorher hatten sich die beiden zusammen mit dem drittplatzierten Griechen Konstantinos Nanos das Preisgeld größtenteils aufgeteilt.

-kto nevie nemecky,udajne tam bol deal v trojici
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 03 Nov 2010 09:29

janobendik napísal:.... nevidel som to, hral som a priebezne hral {kvalifikoval som sa do Barcelony za 82E :) }, ale cital som priebezne diskusie na pokermane a volal som pocas brejkov s Martym, takze bol som celkom info.
- v predmetnej hande Negreanu reagoval presne tak ako asi Marty chcel a bol total tilt, takze bez vycitky. A to ze nepodal po vyradeni ruku je na urovni FT EPT smutne! v hokeji si hraci v zapale hry v 58 min. rozbiju pi.. a po 2 minutach si podaju ruky...


no gagadim si ma s tymto nasr...l :D
idem sa hned kvalifikovat
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 03 Nov 2010 09:31

palo1973 napísal:-akurat citam na jednej rakuskej sajte toto:

Der erst 20jährige Deutsche Michael Eiler, der sich für dieses Turnier per Satellite qualifiziert hatte, gewann das Heads-Up gegen den Tschechen Martin Hruby. Vorher hatten sich die beiden zusammen mit dem drittplatzierten Griechen Konstantinos Nanos das Preisgeld größtenteils aufgeteilt.

-kto nevie nemecky,udajne tam bol deal v trojici


kua to by ma zaujimalo ze ako to poriesili...ten grek tam bol uplne jalovy a prislo by mi to dost divne sa s nim nejako dohadovat kedze tam bol pekne na odstrel.....palo mohol by si prosim ta hodit link na cely clanok ? thx
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 03 Nov 2010 09:33

ani mne sa nezda ze by Marty suhlasil s nejakym dealom. Nemal na to predsa dovod.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod palo1973 03 Nov 2010 09:56

Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod sudden 03 Nov 2010 15:50

DevilMayCry napísal:
palo1973 napísal:-akurat citam na jednej rakuskej sajte toto:

Der erst 20jährige Deutsche Michael Eiler, der sich für dieses Turnier per Satellite qualifiziert hatte, gewann das Heads-Up gegen den Tschechen Martin Hruby. Vorher hatten sich die beiden zusammen mit dem drittplatzierten Griechen Konstantinos Nanos das Preisgeld größtenteils aufgeteilt.

-kto nevie nemecky,udajne tam bol deal v trojici


kua to by ma zaujimalo ze ako to poriesili...ten grek tam bol uplne jalovy a prislo by mi to dost divne sa s nim nejako dohadovat kedze tam bol pekne na odstrel.....palo mohol by si prosim ta hodit link na cely clanok ? thx


myslim, ze to nie je vobec nerealne, po tom ako vypadol Negreanu, bol dinner break, vsetci uz mali istych 265k takze realne by delili este nejakych 640k, chipy mali v pomere cca. 2:1:1, takze urcite sa z toho dalo nieco vymysliet :) 640k je dost vela penazi, co si myslim, ze pri deale prevazi nad tym, ze ten grek bol dost ovca :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod dhano33 04 Nov 2010 13:25

dhano33
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!