EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 02 Nov 2010 15:20

yegon napísal:
cercerBTSSK napísal:Ano, vsak som uz aj naznacil ze bol trpezlivy/tight atd..
tak ci tak robil spravne rozhodnutia - o co tu teda ide


podla coho sudis ze robil spravne rozhodnutia? podla toho ze skoncil druhy? to je dost mimo

mne sa tiez zdalo ze hral prilis tight a bol som prekvapeny ked sam povedal ze to bol jeho plan. Nechat sa spadnut na 7BB mi rozhodne nepride ako skvela strategia na vitazstvo, mozno tak na poskocenie o jednu dve vyplatne pozicie hore. Jedine neskutocne stastie potom moze dopomoct k takemuto vysledku ako nakoniec bol.

co sa tyka daniela tak je to imo jeden z najnesympatickejsich hracov vobec a hlavne v poslednej dobe predvadza jednu zverinu za druhou - vid big game, annie duke atd. Navyse je bud nejaky pribrzdeny alebo sa snazi udrzat si iluziu ze je este mlady lebo stale pobehuje obklopeny 18 rocnymi chlapcami, obleceny ako keby mal ist do skolky a snazi sa spravat tak aby medzi nich zapadol. Sorry bro - youre not young anymore.



S tym danielom uplne suhlasim
S tym ostatnym - NIE !!!

Pardon - ale mat 7BB lebo menej sa stale nic nedeje v zavislosti od struktury turnaja
Toto neni SNG alebo cash


To ostatne
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 7castle 02 Nov 2010 15:36

marcoo12snv napísal:http://www.youtube.com/watch?v=vMMZSRtbNZ8
nechcel som sa vyjadrovat kym tu situaciu neuvidim, ale ked som ju teraz videl, tak kazdy jeden z vas co tu ste, by ste to urobili rovnako ako martin, toto nieje finalovy stol o par €, ale ide o miliony a aj ked je profik, tak predsa len EPT FT nieje kazdy den a ani kazdy den nedostanete 2xall in pred vami ak mate nuts a kazdy jeden z vas by sa najprv musel spamatat ze s nuts dostanene 2x all in pred vami, 10mil. pot pred sebou a podla mna to, co sa mu hnalo hlavou bolo, ze proti comu vlastne stoji a ze ak bude mat niekto set, tak ho este moze porazit nejaky zazracny river, ktory aj dosiel ale nastastie set nemal nikto...


Marco, strasne sa mylis, normalne sa ma dotklo ze tvrdis ze by som spravil to co Marty :evil:

Nerobim machra ale viem s istotou ze v momente ked hram poker vidim len chipy a nie BI alebo pripadnu vyhru. Vsetci co pisete ze ide o vela, ze su to nervy, ze je to EPT, ze su dva alliny a neviem co, vam uchadza zasadna vec: nervy mozes mat, ked robis ROZHODNUTIE.

Marty ziadne nerobil, NEVER EVER to moze foldnut, cize to tam musi poslat, end of story. Tam nema co pokazit, mam nuts idem allin, aku rolu hra o co ide?

Este raz ti zopakujem, ze on to musi snapcallovat keby mu DN ukazal 88 FACE UP! Ano urcite sa najdu hraci ktori by to potom aj foldli snad zo strachu, ale Marty musi od oka vediet ake ma set odds, kolko je v pote etc, cize nie je o com, je to snap call.

Ja som ochotny uznat ze to bolo neumyselne, v strese a este neviem co, ale bolo to velmi zle bez ohladu na umysel a dovody, je to velmi neprofesionalne. Je mi jasne ze jemu moze byt jedno co si myslim ja, ale v mojich ociach to bude akceptovatelne len vtedy, ked hned potom ako to rozdycha napise nejaky blog kde povie ze mu je to luto alebo tak.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod TomMolivan 02 Nov 2010 15:44

A netreba zabúdať, že najhorší na celej veci nie je ten prvý slowroll, kedy 20 sec rozmýšlaš, ale ten druhý kedy ďalších 20 čakal, aby ONI otočili svoje karty a on tie svoje ukázal ako posledný.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 02 Nov 2010 15:44

7castle napísal:Ano urcite sa najdu hraci ktori by to potom aj foldli snad zo strachu


i protest that ! toto niekto foldne len missclickom ked hra 380 stolov naraz.... :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod janobendik 02 Nov 2010 15:48

ahojte
ak mozem, zopar mojich postrehov:
- ci hral tight alebo nie je len vecou pohladu. dolezite je hrat na vysledok a stastie patri k hre! ak by z 10BB pushol all napr. s 97s a vyletel by vsetci by mu tlieskali, ze sice vyletel, ale hral poker :lol2: :lol2: . On by si potom cely rok robil toto :wall: .
Finalovy stol je o taktike nie o hrani pokru, na to mas cely turnaj! a Marty je v taktike vyborny.
- co sa tyka tzv slowrolu: pokial by Marty pokryval svojim stackom obydvoch hracov, bola by vycitka namieste aj mna by to nasralo. Ale kedze este rumunovi ostavali zetony tak to bola idealna moznost vytiltovat najlepsieho supera pri stole!!! Ak niekto zacne teraz o bontone a PSpro... a ine dristy nech sa presunie casom do cias Puskina a Ludovika 14 , ked aj blby usmev riesili hodenou rukavicou a kordom ! :D Kto hraje live, bezne sa rozprava so superom, robi kuskz so zetonmi a ine nie vzdy podla etiky korektne zesty! Ale to predsa k tejto hre patri!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 02 Nov 2010 15:51

janobendik napísal:............!


neviem ci si to videl ale ako vidis ty tu reakciu od daniela negreanua?
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 1zart1 02 Nov 2010 15:52

TomMolivan napísal:A netreba zabúdať, že najhorší na celej veci nie je ten prvý slowroll, kedy 20 sec rozmýšlaš, ale ten druhý kedy ďalších 20 čakal, aby ONI otočili svoje karty a on tie svoje ukázal ako posledný.

Uz som sa k tejtop tenme nechcel vracat, ale mam pocit, ze tento úprispevok je vymysel zakomplexovaneho tupca.... tych druhych 20s. .....mas popjem o tom co je sekunda?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 7castle 02 Nov 2010 15:53

TomMolivan napísal:A netreba zabúdať, že najhorší na celej veci nie je ten prvý slowroll, kedy 20 sec rozmýšlaš, ale ten druhý kedy ďalších 20 čakal, aby ONI otočili svoje karty a on tie svoje ukázal ako posledný.


Tak s tymto inak dost nesuhlasim, toto sa mi prave zda ok, z troch dovodov:
1. Tu hra rolu ze to je EPT, viem ze je to blbost a nemaju ti to povedzme ako mucknut ked das predtym AI, ale vzhladom na vyznam podujatia by som isiel striktne podla toho na co ma vyzve dealer.
2. Std je pokial viem ze sa ide podla poradia AI, cize mali ukazovat od Taliana.
3. Ale hlavne, on naozaj nema nuts, ja keby som bol on nikdy to neotocim prvy, lebo to vyznieva ako "look what I have u fools" a taketo spravanie zvykne stastena odmenit 3-outerom na river... keby to bolo na riveri je to samozrejme ine.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 02 Nov 2010 15:55

janobendik vitaj
Dlho o tebe nebolo pocut.
Vynimocne s tebou suhlasim.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod janobendik 02 Nov 2010 16:04

.... nevidel som to, hral som a priebezne hral {kvalifikoval som sa do Barcelony za 82E :) }, ale cital som priebezne diskusie na pokermane a volal som pocas brejkov s Martym, takze bol som celkom info.
- v predmetnej hande Negreanu reagoval presne tak ako asi Marty chcel a bol total tilt, takze bez vycitky. A to ze nepodal po vyradeni ruku je na urovni FT EPT smutne! v hokeji si hraci v zapale hry v 58 min. rozbiju pi.. a po 2 minutach si podaju ruky...
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 53 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!