EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 02 Nov 2010 14:27

cercerBTSSK napísal:A este dodam, ze final table som sledoval uplne cely od zaciatku do konca a som sa znova poucil, ze trpezlivost ruze prinasa (vid moja neskusenost na ept tallin atd..), Martin hral to co pri jeho stacku bolo spravne..si myslim


Aj ja som sledoval cely FT od zaciatku (ako aj mnoho inych) ale musis uznat ze Martyho hra od zaciatku bola prinajmensom dost neštandardná. Hral to super tight a odhadzal sa na polovicu svojho pociatocneho stacku. Ked sa konecne rozhodol hrat a isiel all in s AT tak narazil na Danielove AQ a mal stastie ze mu dosla na board T. Uznaj sam ze Daniel mal lepsiu handu a Marty mal stastie.Islo mu vtedy o turnajovy zivot. Pri Martyho vtedajsom stacku uz bolo na 99% iste ze mu AI dorovna asi kazdy na FT.

Historia sa nebude pytat ako Marty hral ale ako skoncil.
Takze gratulacia :gl:

PS: Marty sam povedal v rozhovore ze na zaciatku FT mu aj chodili nejake hratelne handy ale on sa rozhodol "zabetonovat". Podla mna mu to trvalo dost dlho kym sa rozhodol zacat hrat.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 02 Nov 2010 14:33

buschle napísal:
Osobne tiez patrim k ludom ktori hodnotia pokerhracov skor od toho ako hraju ako od vysledkov v jednom dvoch velkych turnajoch


tak prave preto by si mu mal snad uznat nejaky kredit.....ta ne ? :D
uhral kopec dobrych vysledkov a sprava sa tak no povedzme ze ako klaun....a mne to celkom vyhovuje, mat ho pri stole je urcite skor zabava a nie utrpenie ako pri niektorych inych hracoch....
no inak tento rok som si na wsop nasiel dalsieho oblubenca.....strasne v pohode vyzera byt phil galfond.... :good: skoda ze ho nevidno castejsie....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod ___Mortylen___ 02 Nov 2010 14:39

Pozeral som to live, a bolo to nieco neskutocne co predviedol :shock: . Nech boli jeho pohnutky akekolvek, nech spravil co spravil, ale aby sa ani potom, co mu Daniel priamo naznacil major wtf moment, neospravedlnil, tak tomu uz absolutne nechapem. Neskutocne faux pas.
Fandil som mu, ale nakoniec som aj celkom rad, ze ho ten Nemec v HU rozobral ako zavodny bicykel ;)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 02 Nov 2010 14:42

Aj ja som sledoval cely FT od zaciatku (ako aj mnoho inych) ale musis uznat ze Martyho hra od zaciatku bola prinajmensom dost neštandardná. Hral to super tight a odhadzal sa na polovicu svojho pociatocneho stacku. Ked sa konecne rozhodol hrat a isiel all in s AT tak narazil na Danielove AQ a mal stastie ze mu dosla na board T. Uznaj sam ze Daniel mal lepsiu handu a Marty mal stastie.Islo mu vtedy o turnajovy zivot. Pri Martyho vtedajsom stacku uz bolo na 99% iste ze mu AI dorovna asi kazdy na FT.

Ano, vsak som uz aj naznacil ze bol trpezlivy/tight atd..
tak ci tak robil spravne rozhodnutia - o co tu teda ide
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 02 Nov 2010 14:52

cercerBTSSK napísal:Aj ja som sledoval cely FT od zaciatku (ako aj mnoho inych) ale musis uznat ze Martyho hra od zaciatku bola prinajmensom dost neštandardná. Hral to super tight a odhadzal sa na polovicu svojho pociatocneho stacku. Ked sa konecne rozhodol hrat a isiel all in s AT tak narazil na Danielove AQ a mal stastie ze mu dosla na board T. Uznaj sam ze Daniel mal lepsiu handu a Marty mal stastie.Islo mu vtedy o turnajovy zivot. Pri Martyho vtedajsom stacku uz bolo na 99% iste ze mu AI dorovna asi kazdy na FT.

Ano, vsak som uz aj naznacil ze bol trpezlivy/tight atd..
tak ci tak robil spravne rozhodnutia - o co tu teda ide


V podstate o nic :)
Len som chcel poukazat ze prva Martyho hra na FT mohla byt zaroven aj jeho posledna ;)
Ale to uz je teraz uuuuuplne jedno. Skoncil na krasnom 2. mieste a to je dolezite.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 02 Nov 2010 15:03

pegas1975x napísal:
cercerBTSSK napísal:Aj ja som sledoval cely FT od zaciatku (ako aj mnoho inych) ale musis uznat ze Martyho hra od zaciatku bola prinajmensom dost neštandardná. Hral to super tight a odhadzal sa na polovicu svojho pociatocneho stacku. Ked sa konecne rozhodol hrat a isiel all in s AT tak narazil na Danielove AQ a mal stastie ze mu dosla na board T. Uznaj sam ze Daniel mal lepsiu handu a Marty mal stastie.Islo mu vtedy o turnajovy zivot. Pri Martyho vtedajsom stacku uz bolo na 99% iste ze mu AI dorovna asi kazdy na FT.

Ano, vsak som uz aj naznacil ze bol trpezlivy/tight atd..
tak ci tak robil spravne rozhodnutia - o co tu teda ide


V podstate o nic :)
Len som chcel poukazat ze prva Martyho hra na FT mohla byt zaroven aj jeho posledna ;)
Ale to uz je teraz uuuuuplne jedno. Skoncil na krasnom 2. mieste a to je dolezite.



v pohode :D inac citujes inu osobu, nie mna, ale to je fuk...
Co tak skoncit debatu a zacat sa venovat "prekonaniu" takychto uspechov.. hmm ?
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod buschle 02 Nov 2010 15:04

DevilMayCry napísal:
tak prave preto by si mu mal snad uznat nejaky kredit.....ta ne ? :D
uhral kopec dobrych vysledkov a sprava sa tak no povedzme ze ako klaun....a mne to celkom vyhovuje, mat ho pri stole je urcite skor zabava a nie utrpenie ako pri niektorych inych hracoch....
no inak tento rok som si na wsop nasiel dalsieho oblubenca.....strasne v pohode vyzera byt phil galfond.... :good: skoda ze ho nevidno castejsie....

no ved somuznal ze je showman.
Phil Galfond imo jeden z naj hracov a coachov na svete.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 02 Nov 2010 15:07

cercerBTSSK napísal:Ano, vsak som uz aj naznacil ze bol trpezlivy/tight atd..
tak ci tak robil spravne rozhodnutia - o co tu teda ide


podla coho sudis ze robil spravne rozhodnutia? podla toho ze skoncil druhy? to je dost mimo

mne sa tiez zdalo ze hral prilis tight a bol som prekvapeny ked sam povedal ze to bol jeho plan. Nechat sa spadnut na 7BB mi rozhodne nepride ako skvela strategia na vitazstvo, mozno tak na poskocenie o jednu dve vyplatne pozicie hore. Jedine neskutocne stastie potom moze dopomoct k takemuto vysledku ako nakoniec bol.

co sa tyka daniela tak je to imo jeden z najnesympatickejsich hracov vobec a hlavne v poslednej dobe predvadza jednu zverinu za druhou - vid big game, annie duke atd. Navyse je bud nejaky pribrzdeny alebo sa snazi udrzat si iluziu ze je este mlady lebo stale pobehuje obklopeny 18 rocnymi chlapcami, obleceny ako keby mal ist do skolky a snazi sa spravat tak aby medzi nich zapadol. Sorry bro - youre not young anymore.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 02 Nov 2010 15:10

buschle napísal:no ved somuznal ze je showman.


to je malo :D
tych 13mega co zarobil na turnajoch tiez nie je zly vysledok :good:
tak ale ja som total imbo co sa vkusu tyka....mne imponuje ako hrac aj slepy.....skoda ze sa tu uz dlho neukazal....miiiiiiiiisaj :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod popoBA 02 Nov 2010 15:14

DevilMayCry napísal:.mne imponuje ako hrac aj slepy.


instaban4eva :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 53 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!