EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod fidelko 02 Nov 2010 08:47

No ked uz sa k tomu kazdy vyjadruje,tak som si to video pozrel a musim suhlasit s yegonom - ostal tam ako vyorana mys :shock: nechapal,ze ako povodny beznadejny short FT ma zrazu sancu na vyhru.
Skor si myslim,ze Negreanu to psychicky neuniesol,uz sa videl so 700k vo vrecku.
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Ivo 02 Nov 2010 09:26

Celá akcia od otočenia turnu 9 po zahlásenie AI Hrubým trvala 40sek., z toho Hrubý slowrolloval 20sek.
To bol Daniel ešte veľmi fair a zobral to športovo. Chcel by som vidieť, čo by sa stalo, keby tam sedel Helmuth. To by bola na nohách celá Viedeň aj s prezidentom.
Naposledy upravil Ivo dňa 02 Nov 2010 09:45, celkovo upravené 1 krát.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Chlpo1989 02 Nov 2010 09:40

Ivo napísal:Chcel by som vidieť, čo by sa stalo, keby tam sedel Helmuth.

Ja by som zas chcel vidiet vas keby ste na Martinovom mieste :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod DevilMayCry 02 Nov 2010 09:44

Chlpo1989 napísal:Ja by som zas chcel vidiet vas keby ste na Martinovom mieste :)


snapcall.....ja mam nervy zo zeleza.... :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Horsey7 02 Nov 2010 09:49

nevidim motivaciu na slowroll..proste mal nejaky skrat a kym mu doslo ze ma naozaj nuts, tak uz bolo na youtube video o tom ako slowrolluje

vyhral 2. najvyssiu ciastku v CZ/SK pokri ever, takze gratulujem :good:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 7castle 02 Nov 2010 12:55

Ja len pre vlastnu objektivitu este chcem dodat, kedze som tu DN obhajoval, ze sice jeho reakcia bola imo na 90% ok, tak to s tym podavanim ruk bolo od neho tiez dost mimo, a hlavne, ked som si to pozrel, dost ma tiez vytocilo ako tam keca po tom svojom alline, to bolo hodne detinske... myslim tesne potom ako dal sam allin a pocas toho ako sa Marty zamyslal co so svojim nuts :D

A posledna vec, na zaciatku som spomenul ze Martyho hra bola dost divna, ale aby sme nezabudli, DN call PF a na flope je teda riadna katastrofa, K9s hra skutocne fantasticky proti UTG openu nita (hoci 5 handed), a najma proti 3/4 cbetu nita proti 2 hracom na Khigh flope :lol2:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 02 Nov 2010 13:10

Ahoj vsetci,

akokolvek to vsetci hodnotia, pravda je ze o tzv.slowrollingu sa da prinajmensom dost diskutovat.
Ale mozno trosku z ineho sudka - naco tu vznikla tato diskusia a vymena nazorov - kvoli 15-16 sekundam udivu Martina, ktory akosi nechcel pochopit co sa to deje a zrovnat si v hlave co vsetko moze stratit alebo ziskat.
Vsetky ostatne teorie su nezmysly a akekolvek spekulacie o slowrolle nemaju ziadny zmysel a podstatu
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod marcoo12snv 02 Nov 2010 13:19

http://www.youtube.com/watch?v=vMMZSRtbNZ8
nechcel som sa vyjadrovat kym tu situaciu neuvidim, ale ked som ju teraz videl, tak kazdy jeden z vas co tu ste, by ste to urobili rovnako ako martin, toto nieje finalovy stol o par €, ale ide o miliony a aj ked je profik, tak predsa len EPT FT nieje kazdy den a ani kazdy den nedostanete 2xall in pred vami ak mate nuts a kazdy jeden z vas by sa najprv musel spamatat ze s nuts dostanene 2x all in pred vami, 10mil. pot pred sebou a podla mna to, co sa mu hnalo hlavou bolo, ze proti comu vlastne stoji a ze ak bude mat niekto set, tak ho este moze porazit nejaky zazracny river, ktory aj dosiel ale nastastie set nemal nikto...
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 02 Nov 2010 14:14

marcoo12snv napísal:http://www.youtube.com/watch?v=vMMZSRtbNZ8
nechcel som sa vyjadrovat kym tu situaciu neuvidim, ale ked som ju teraz videl, tak kazdy jeden z vas co tu ste, by ste to urobili rovnako ako martin, toto nieje finalovy stol o par €, ale ide o miliony a aj ked je profik, tak predsa len EPT FT nieje kazdy den a ani kazdy den nedostanete 2xall in pred vami ak mate nuts a kazdy jeden z vas by sa najprv musel spamatat ze s nuts dostanene 2x all in pred vami, 10mil. pot pred sebou a podla mna to, co sa mu hnalo hlavou bolo, ze proti comu vlastne stoji a ze ak bude mat niekto set, tak ho este moze porazit nejaky zazracny river, ktory aj dosiel ale nastastie set nemal nikto...


A este dodam, ze final table som sledoval uplne cely od zaciatku do konca a som sa znova poucil, ze trpezlivost ruze prinasa (vid moja neskusenost na ept tallin atd..), Martin hral to co pri jeho stacku bolo spravne..si myslim
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod buschle 02 Nov 2010 14:19

7castle napísal:Ja len pre vlastnu objektivitu este chcem dodat, kedze som tu DN obhajoval, ze sice jeho reakcia bola imo na 90% ok, tak to s tym podavanim ruk bolo od neho tiez dost mimo, a hlavne, ked som si to pozrel, dost ma tiez vytocilo ako tam keca po tom svojom alline, to bolo hodne detinske... myslim tesne potom ako dal sam allin a pocas toho ako sa Marty zamyslal co so svojim nuts :D

A posledna vec, na zaciatku som spomenul ze Martyho hra bola dost divna, ale aby sme nezabudli, DN call PF a na flope je teda riadna katastrofa, K9s hra skutocne fantasticky proti UTG openu nita (hoci 5 handed), a najma proti 3/4 cbetu nita proti 2 hracom na Khigh flope :lol2:


ked som zacinal 2008 s pokrom tak bol DN moj najoblubenejsi hrac , videl som videa na youtube ako vyhral velke turnaje, ake vysoke stakes hraje na Highstakes pokri , aky je showman atd. .. len ako cas plynul a ja som sa zlepsoval tak sa mi tie jeho herne prevedenia zacali zdat byt cim dalej divnejsie a divnejsie az napokon som si vlasnte uvedomil ze to je podla mna jeden z najhorsie hrajucich svetoznamych PROs, uz mu imo nechyba vela k Tilly a Laakovi.

7c este si zabudol pripomenut jeho vysvetlenie callu na flope : ze to calloval s tym ze sa pozrie na turn a ak tam nebude 9 alebo K tak sklada.

Osobne tiez patrim k ludom ktori hodnotia pokerhracov skor od toho ako hraju ako od vysledkov v jednom dvoch velkych turnajoch. DN je klaun v minulorocnom HSP sa mu obv nedarilo a zacal tam whinovat (ze vedel ze to pride) na turne ked dosla flush a on ma flopnute dva pary a aj tak callol a hralo sa dalej aj na riveri. Hned pri tej ruke som si spomenul 15rokov dozadu na mojho bratranca ako sa roztraseny so slzami na krajicku bal dorovnat jeho posledne 2 korunky u kamarata v pivnici ked sme hrali 5kartovy. Bohuzial ale DN nieje moj vtedy 13rocny bratranec co koli Buyinu zbieral a zamienal prazdne flasky od piva. Ale na druhu stranu HSP bez neho by bola nuda. Pre mna su vzory v cz/sk hraci ako joeik alebo sun_cz , pri ktorych rozboroch ruk mam pocit ze by okrem penazi zo mna stiahli kozu keby som proti nim hral. :)

Za tento príspevok od buschle poďakovali :
TomMolivan
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 42 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!