Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod yegon 24 Mar 2010 21:22

no rozhodne to nie je standardna hra a vyzera to velmi podozrivo, ak takych mate medzi sebou viac tak mate problem
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod 7castle 24 Mar 2010 21:30

Tomas,

pozri ja ta chapem, a som ochotny ti verit, ze ste neboli dohodnuti, resp. ty si o tom nevedel, ale z pohladu kohokolvek ineho je toto exemplarny priklad collusion... proote ti s tym 28o presunul chipy. Ak to robil for fun tak je somar.

Ako bolo napisane, ako jedinu cestu vidim vela argumentovat, t.j. kamarat im musi poslat HHs kde robil podobne kraviny s inymi hracmi, plus nejake rozumne cisla ze ste spolu nevyhrali viac ako oddelene, aj ked to je vzdhladom na sample size asi volovina, a najma je to jedno, ja keby som bol herna uvazujem rovnako ako oni, aj keby si bol winning player na 1000 turnajoch a v 10 ta napadne skusit collusion, tak ta zabanujem na lifetime a zhabem ti cely ucet.

Cize ked si v tom nevinne tak to fakt skus tlacit cez to ze nemozes za to ze kamarat robi hovadiny, ze ich robil aj inokedy, ze ak jeho konanie niekoho poskodilo ze ti je to luto, a mozno uspejes (aj ked teda optimista nie som).

Skor by som sa na tvojom mieste zmieril s tym ze tie prachy su fuc, urobil hrubu ciaru, otvoril si konto inde, dal si na taketo nieco do buducnosti pozor a pustil sa do toho odznova.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod tomm 24 Mar 2010 21:33

marcoo by sa predsa neznizil k podvodom hrava na P*R iba s jednym kontom, ze?
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod martinique39 24 Mar 2010 21:49

ty nemusis dokazovat svoju nevinnost, musis len ziadat svoje peniaze.
ak by ti ich nechceli previest tak musia dokazt kolko a ako si "ukradol", nemozu si zobrat vsetky tvoje peniaze aj keby si podvadzal v nejakych hrach.

takze postup je jednoduchy, cez internet si najdi v londyne pravnika co sa specializuje na pravo v Alderney, posli mu zalohu... odhadujem to tak na 1000 libier. a smelo sa zacni sudit.

ale mozno ti bude niekto vediet poradit. nedavno to bolo kopec mudrych ludi co vedeli ako sa sudit s online hernami v danovych rajoch

:gl:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod morfeusko 24 Mar 2010 21:58

praveze si myslim ze to mozu spravit...urcite to je niekde napisane v podmienkach ktore kazdy len preklikava pri vytvarani accountu alebo pri instalacii softu. Collusion play je zakazana a z tohto dovodu ti mozu bloknut cely ucet , imo by to bola blbost ze by niekto hral so znamym a oni by mu iba strhli peniaze za hry v ktorych podvadzal :D , a co ti podvedeni hraci? oni spat nedostanu nic..takze herna musi vytvarat aj nejake preventivne opatrenia, ktorym je pres lifetime BAN...takze tie peniaze na pravnika by som radsej usetril a zalozil z nich novy roll :)

Inac je to blba situacia, ale tiez som sa s tym uz parkrat na DoNoch stretol..a presne ako ty vysvetlujes sa to tak deje...bigstack ak je fish tak kradne hlava-nehlava nehladiac na to ze kradnut nemusi, robi to len pretoze si je vedomy toho ze malokedy dostane call. Na tvojom mieste skusim zistit cislo na nejakeho manazera alebo niekoho kompetentnejsieho , alebo nieco ako skype a riesit to priamo a nie cez support. Sance velke nemas, ale zas stratit uz mozes akurat tak cas kedze peniaze si uz stratil...
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod martinique39 24 Mar 2010 22:03

mozu ti dat ban, urcite si nemozu nechat tvoje peniaze :)

co myslis ze ich daju podvedenym hracom ? :)

samozrejme ze je to blbost s tym pravnikom :) to bol len taky vtip.
podla mna este lacno obisiel.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod pegas1975x 24 Mar 2010 22:08

martinique39 napísal:ty nemusis dokazovat svoju nevinnost, musis len ziadat svoje peniaze.
ak by ti ich nechceli previest tak musia dokazt kolko a ako si "ukradol", nemozu si zobrat vsetky tvoje peniaze aj keby si podvadzal v nejakych hrach.

takze postup je jednoduchy, cez internet si najdi v londyne pravnika co sa specializuje na pravo v Alderney, posli mu zalohu... odhadujem to tak na 1000 libier. a smelo sa zacni sudit.

ale mozno ti bude niekto vediet poradit. nedavno to bolo kopec mudrych ludi co vedeli ako sa sudit s online hernami v danovych rajoch

:gl:


:shock: :evil:
Ludia neviete niekto ako tohto cloveka dostat z tohto fora? Odkedy sem pise tak prudko klesol priemer IQ a uroven tohto fora.Uz mi to fakt pripomina ze on je proti vsetkemu a proti vsetkym.Uroven a vypovedna hodnota jeho prispevkov je 00 nic.Nenasiel som ani jeden jeho prispevok ktory by niekomu pomohol.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod morfeusko 24 Mar 2010 22:13

martinique39 napísal:mozu ti dat ban, urcite si nemozu nechat tvoje peniaze :)


No zase si mimo ako vzdy v podstate.... skus ist na P*R.com terms & conditions:
10. FORTEITURE AND RENTENTION OF ACCOUNT MONIES

10.1 We reserve the right to retain all monies in your Account (and to suspend or withdraw access to the Site, the Games and/or the Software) if you are in breach of any terms of this Agreement, you are suspected of fraud, collusion, cheating or improper or unlawful activity (whether in connection with the Site, the Games, the Software or otherwise).
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod martinique39 24 Mar 2010 22:24

zakon je viac ako zmluva 8-)

nebudem sa tu s nikym hadat idem radsej spat. tie prachy nikdy neuvidi. to je fakt.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod joco66 24 Mar 2010 22:39

ahoj dokazem pochopit ako sa asi citis je to na houby ked ta niekto obvini z niecoho co si nespravil a ty nemas moznost dokazat opak, na tvojom mieste by som zmenil retoriku, uznal ze je to podozrive, prestal obhajovat kamarata a vysvetloval len svoju cast pribehu (napr to KK tam teba podla mna nemozu obvinovat z nestandartnej hry :) ) a snazil sa zachranit aspon cast banku, neviiem na P*R som nikdy nehral ale ak maju cesky support tam by som hladal pomoc
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!