Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod marcoo12snv 24 Mar 2010 19:34

Dufam, ze nebudem nikomu vadit ak z toho urobim samostatnu temu, aby sa to nestratilo ako v teme P*R.

Zdravim vsetkych!
Ospravedlnujem sa, ze to bude dlhy prispevok, ale PROSIM KAZDEHO ABY HO DOCITAL, je to otazka dost velkych penazi pre mna.

Chcel by som poziadat o pomoc kazdeho kto by mi vedel pomoct.

Hram na P*R od decembra minuleho roku, vyssie vo fore je moj graf zo sharkscoope, hravam na P*R pod nickom lubomiraKE.
Hravam denne min. 8 stolov, niekedy to prejde cez 20 stolov za den.
Hravam prevazne DoN stoly 5$, 10$, obcas zavitam na 20$.
Vyuzivam rakeback a 3x som vyuzil reffer a friend bonus, ked sa moji traja znamy zaregistrovali cezomna a tu sa dostavam k obrovskemu problemu ktory mi P*R vyrobil.

Po necelych 2 mesiacoch hrania sa zaregistroval moj znamy kedze spolu hravame zivy poker v nasom meste v nasom pokerklube, tak sme sa o online bavili dost casto.
Cize sa zaregistroval a hral povacsine takisto DoN turnaje, s tym, ze niektore z nich odohral so mnou pri stole.

V tento pondelok vecer mi P*R zablokovali ucet spolu s tymto mojim znamym, v maile od nich stalo, ze som s nim zdielal moju HH a spolupracoval s nim a ze to beru ako collusion play !!!

Avsak napriek tomu, ze sa s nim poznam, k nicomu takemu nedoslo, odohral som na P*R cez 1000 stolov za 3 mesiace, z toho maximalne 30 s tymto hracom, v ktorych som ho dokonca par krat vyhodil ja osobne, niekolkokrat vyhral on, inokedy ja, inokedy ani jeden a niekedy obaja.
Samozrejme som denne odohral dost vela turnajov bez neho a bola ozaj nahoda ked sme sa pri stole stretli.

Vedomy si mojej neviny som okamzite pisal na P*R support, kde som ich ziadal o dokazy, ktore dokazuju udajnu collusion play ci nejake ine podvadzanie. povedali, ze mi to poslu na mail.

Dnes mi prisiel mail v zneni:

Dear Lubomira,

There are many examples where you have colluded with Kubiceeq during tournament play. It is entirely irrelevant whether you have played many other tournaments without this player. You have damaged the integrity of the site. Your collusion is grossly unfair on the numerous other players you have been playing against.

You are well aware that you have been sharing information with Kubiceeq. You have balanced your stacks during several tournaments so that you both have a smaller chance of being eliminated. As mentioned, this is unfair on your opponents and it is behaviour that cannot be allowed to continue.

On many occasions you are cheating, playing hands like 1204893550:
lubomiraKE is at seat 1 with $1,220
Kubiceeq is at seat 10 with $4,110
Kubiceeq posts the Small Blind of $125.00
lubomiraKE posts the Big Blind of $250.00
Kubiceeq raises $500.00
ubomiraKE raises $1,220.00
Kubiceeq folds

There are many examples of play like this and following statistical analysis of your gameplay it is clear collusion. Please do not insult us by attempting to justify why you have played many, many hands like this.
The decision to ban your account is final.
Kind regards,
Max
Security Team P*R.com


kedze pri tolkych stoloch som si nepamatal co som mal na ruke, tak som sa pohrabal v mojej HH, ale aj keby som nevedel co mam, tak tato hra presne odpoveda mojmu stylu hry z BB na shortstacku a hlave kedze kubiceqa poznam a viem ako hraje big stack, tak to bol any2 easy push pre mna, kedze viem, ze na bigstacku casto kradne s hocicim a po all ine to zhodi...

Na moje prekvapenie ked som tuto ruku nasiel som skoro odpadol, pretoze som mal na ruke KK

cele znenie tejto ruky, z ktorej oni vybrali len cast je:

Starting Hand #1204893550
Start time of hand: 27 Feb 2010 23:23:39
Last Hand #1204892863
Game Type: HOLD'EM
Limit Type: NO LIMIT
Table Type: TOURNAMENT
Money Type: TOURNAMENT CHIPS
Blinds are now $125/$250
Button is at seat 6
Seat 1: lubomiraKE - $1,220
Seat 3: Pokerphenom99 - $2,805
Seat 4: karibout - $1,875
Seat 5: Moogly06 - $1,955
Seat 6: SamMoritz - $1,065
Seat 8: 00ac00 - $1,970
Seat 10: Kubiceeq - $4,110
Moving Button to seat 8
Kubiceeq posts small blind ($125)
lubomiraKE posts big blind ($250)
Shuffling Deck
Dealing Cards
Pokerphenom99 folds
karibout folds
Moogly06 folds
SamMoritz folds
00ac00 folds
Kubiceeq raises to $500
lubomiraKE raises to $1,220 (all-in)
Kubiceeq folds
lubomiraKE shows [Kc Kd]
00ac00 can't believe it.
lubomiraKE wins $1,000
Kubiceeq can't believe it.
Seat 1: lubomiraKE - $1,720
Seat 3: Pokerphenom99 - $2,805
Seat 4: karibout - $1,875
Seat 5: Moogly06 - $1,955
Seat 6: SamMoritz - $1,065
Seat 8: 00ac00 - $1,970
Seat 10: Kubiceeq - $3,610
End Of Hand #1204893550



Co uz je toto za collusion play z BB ak mam na ruke KK a dam all in, ktory by som dal vzdy a za kazdych okolnosti bez ohladu na to s kym hram !!!

Na P*R mam velmi velky profit za ten cas co tam hram a nemam potrebu podvadzat a nedavalo by to ani ziaden zmysel, kedze som mal profit aj predtym aj po tom ako zacal kubiceq hrat a nemal som ani nijaky vacsi zisk oproti casu ked kubiceq nehral!

Vzhladom na moje predchadzajuce skusenosti s P*R a ich debilnym supportom, ktory mi nikdy neda relevatny dokaz, ktory by ma z niecoho usvedcoval , pretoze ziaden neexistuje a ich vyjadreni ze je toto rozhodnutie definitivne sa vas vsetkych pytam:

KAM SA MOZEM OBRATIT AK MOJE PROTESTY NA P*R NEUSPEJU?

Mam nejake prava ako mozem bojovat za moju nevinu? mozem vobec nejako uspiet ako low stakes hrac proti pomerne velkej herni?

Na ucte som mal momentalne 400$, 200$ bolo v stadiu vyberu, 50$ som mal dostat za bonus za dalsieho pozvaneho hraca a tento mesiac by som mal najvacsi rake odkedy tam hram, co su na moje pomery dost velke sumy, ktore mi tam ostali :o

PS: moju HH som asi pred 2-3 tyzdnami mazal, kedze som taketo nieco vobec necakal a nepovazoval som to za dolezite, kedze som bol so s svojou hrou spokojny, nepotreboval som ju analyzovat.
P*R ziadam momentalne o zaslanie mojej HH od zaciatku odkedy tam hram, som ochotny ju celu zverejnit, tak isto Kubiceqovu celu HH, ktoru on takisto celu poskytne.
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod mino_o 24 Mar 2010 19:45

A preco si zmazal svoju HH?
A tvoje sancu bude zalezat od stastia, kto sa toho pripadu ujme mozno nejaka dobra dusa a vyhras flip(bude ochotny jednat), proste klasicka turnajova hra na ktoru si zvyknuty :)
Ale moznu su aj nejake dalsie kroky, ktore vsak mozu stat viac penazi ako je tvoj roll.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod marcoo12snv 24 Mar 2010 19:49

cistil som si disk a zdalo sa mi to tam zbytocne... toto by mi ani len vo sne nenapadlo, ze taketo nieco mi spravia...
ono to je v podstate aj tak jedno,ci to bude moja, alebo kubiceqova, kedze sa jedna o hry ktore sme hrali spolu.
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod yegon 24 Mar 2010 20:08

v tej konkretnej hande ktoru si postol on proste nemohol zahodit nech by mal akekolvek karty - jednoznacne sa ti snazil presunut chipy a tazko hernu presvedcis o tom ze to robil z cisteho srdca a nie po dohovore s tebou

takze ak ste na takomto chip dumpingu neboli dohodnuti tak podakuj kamaratovi lebo je to jeho vina ze si prisiel o peniaze

obavam sa ze ak takychto hand maju viac tak nemas sancu

EDIT: mohol by si skusit nech ti poslu nejaku handu kde si sa previnil ty z niecoho podobneho - mozno by sa ti podarilo ich presvedcit ze to robil ten clovek sam od seba a ty si ho o to neziadal a nech radsej bloknu ucet jemu (to uz ale asi spravili)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod marcoo12snv 24 Mar 2010 20:13

yegon napísal:v tej konkretnej hande ktoru si postol on proste nemohol zahodit nech by mal akekolvek karty - jednoznacne sa ti snazil presunut chipy a tazko hernu presvedcis o tom ze to robil z cisteho srdca a nie po dohovore s tebou

takze ak ste na takomto chip dumpingu neboli dohodnuti tak podakuj kamaratovi lebo je to jeho vina ze si prisiel o peniaze

obavam sa ze ak takychto hand maju viac tak nemas sancu

EDIT: mohol by si skusit nech ti poslu nejaku handu kde si sa previnil ty z niecoho podobneho - mozno by sa ti podarilo ich presvedcit ze to robil ten clovek sam od seba a ty si ho o to neziadal a nech radsej bloknu ucet jemu (to uz ale asi spravili)


Presne v tomto pripade mal na ruke 82o podla jeho HH a podla mna je to jasny fold na 5$ DoNe
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod palo1973 24 Mar 2010 20:14

myslim,ze moc sanci nemas,toto je totiz cisty collusion play a je jedno ci ste boli dohodnuty alebo nie....

Edit:ake pohnutky vedu hraca so 4k stackom,ktory je uz na 99 % ITM raisovat 28?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod marcoo12snv 24 Mar 2010 20:24

to uz ja neviem, ked som sa ho pytal, tak vraj kradol, ale videl som na P*R pocas hrania aj horsie veci ako kradnut blindy s 28o so 4k stackom....
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod palo1973 24 Mar 2010 20:29

-napis im,nech ti poslu viacero podobnych pripadov collusion play,daj si do scopu kolko si odohral sngs od kedy hrava ten tvoj kamos a z jeho HH vyhrabte kolko presne ich bolo spolu,kolkokrat kto vyhral atd...,proste daj im presne cisla

-nech si kamos najde v HH aspon tri priklady ked robil podobne sialene moves so 4k stackom a s podobnymi trash rukami,nech vidia,ze to naozaj robieva bezne
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod yegon 24 Mar 2010 20:55

marcoo12snv napísal:Presne v tomto pripade mal na ruke 82o podla jeho HH a podla mna je to jasny fold na 5$ DoNe


je to fold iba ak mu cez msn povies ze mas KK
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod marcoo12snv 24 Mar 2010 21:05

ale no tak yegon... toto nieje cash game, mozno som lama ale toto je klasika na DoNoch, aspon na P*R urcite, ze big stack kradne s marginalnymi rukami a po all ine to foldne, pretoze aj ked mal stack 4k, tak pri 7 hracoch to este nieje ziadna vyhra, ak vyhodi 500, tak to este moze ozeliet, ale ak by sa odhodil o dalsich 720, tak by sa dostal na uroven pod 3k, co uz take bezpecne nieje pri 7 hracoch, zaroven cim viac nakradne, tym menej potom musi hrat, navyse ked vie, ze ho pushe len monster a to sa aj stalo, nemalo cenu ma dublovat s rukou ako je 82o....
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!