Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod mr_kaktus 28 Mar 2010 22:32

implied pot odds, resp.implied odds je v podstate suma aku ocakavas ze vyhras od supera vzhladom na vase stacky. priklad (uplen jednoduchy a trochu pritiahnuty za vlasy ale snad pomoze pochopit):

hras cash game a ty aj super mate stacky s 300 big blindami. na flope trafis gutshot (napr. mas 67 a flop je 48A) super betne 1/2 potu. voci priamim pot odds sa ti neoplati dorovnat nakolko mas len 4 outy, ak mas ale read ze od supera vyhras cely stack (alebo jeho velku casr) ak trafis svoj gutshot (napr. vies ze sa ti za 300BB stackne s Ax, akymikolvek dvoma parmi a pod) tak voci implied odds sa ti oplati dorovnat pretoze tam nepocitas len sumu ktora je priamo v pote ale aj sumu ktoru ma super este v stacku . dufam ze som to popisal aspon trochu pochopitelne :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod palo1973 28 Mar 2010 22:33

-ok kedze som ten clanok niekedy davno prekladal ja,tak to vysvetlim pre laika:ak mas na ruke 55 a stack 1800 pri blindoch 50/100 tak sa ti to hrat neoplati(nebudem tu rozpisovat kedy a ako sa to oplati,samozrejme ak mame v hre ante tak sa to kludne da shipnut),ak by si mal vsak stack napr. 5000 tak mozes openraisovat resp. callnut superov raise lebo mas dobre implied odds-ak trafis set casto dostanes cely stack supera,ak napr. raisuje z early pozicie,ty callnes a flop pride A5x je predpoklad,ze drzi silne eso a tvoj set ti zaplati,takisto to plati opacne,ked ty raisujes a trafis set tak ta malokrat superi odhaduju na maly par
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod Pepi 29 Mar 2010 10:20

Blba situacia, netrufam si poradit. Mozno len to, co tu odznelo, aby si skusil dokazat, ze ten kamos robil taketo voloviny aj proti inym hracom.

Odznelo tu niekde nieco o tom, ze pri nahlaseni collusion sa zmrazia na par dni ucty aj ludom, ktori to nahlasovali. Ja som na P****Stars nahlasoval collusion niekolko krat, vzdy som situaciu odhadol spravne a dostal som spat BI pripadne aj nieco navyse. Ucet som ale zmrazeny nemal. Normalne som hral dalej. Btw. take presetrenie collusion trva na PS niekedy aj zopar tyzdnov, takze to by si herna u ludi, ktorym ide o spravodlivost, pekne zavarila.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod dzejkej 29 Mar 2010 10:33

svkice666 napísal:Jedna vec, ked uz tu pisem, Stadeto http://www.pokerportal.info/poker-novinky ... e---5.cast chcem vediet co znamena toto: "Implied pot odds" pisane je to v oranzovej zone. Preklad ako pre layka please. 8-)

Vopred velka vdaka. ALL :gl:


otazky-za-iato-nikov/pokrovy-slovnik-zoznam-je-dop-nany-v-prvom-prispevku-t3470.html?hilit=slovnik#p88511

Bookmarkni :).

Taktiez pls otazky k terminologii tam (pripadne do novej temy) a nie do tejto, ktora je o uplne niecom inom a teraz sa to miesa jedno cez druhe ..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod palo1973 29 Mar 2010 10:57

-samozrejme,ze je to hlupost,ja som collusion nahlasil cca 10x a mne nikdy nic nezmrazili
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod svkice666 29 Mar 2010 11:52

dzejkej napísal:Taktiez pls otazky k terminologii tam (pripadne do novej temy) a nie do tejto, ktora je o uplne niecom inom a teraz sa to miesa jedno cez druhe ..

Beriem na vedomie a sorry
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!