Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod martinique39 26 Mar 2010 16:32

mr_kaktus napísal:
v sukromnom prave

znalci(rozumej osoby vedene ako znalci prislusnym organom statnej spravy) neexistuju



tak sme sa pobavili :ROFL:

co si predstavujes pod takym pojmom sukromne pravo :) (nejaky tvoj variant na obcianske? alebo obchodne?)

a ze znalci vlastne neexistuju som sa dozvedel az teraz :)

mimohodom ja uz opakovane tvrdim ze o prave toho ostrova neviem nic, takze sa vobec nejdem bavit o tom ako by ten spor dopadol aj keby sa nasiel niekto s kym by sa o tom bavit dalo.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod 7castle 26 Mar 2010 16:56

martinique39 napísal:co si predstavujes pod takym pojmom sukromne pravo :) (nejaky tvoj variant na obcianske? alebo obchodne?)


Ehm, teda nie ze by ma to nejak prekvapilo, ale touto otazkou si dokazal ze ty sam nemas o akomkolvek prave ani matnu predstavu ;) Toto ucia v nultom rocniku PF fwiw.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod martinique39 26 Mar 2010 17:07

7castle napísal:
martinique39 napísal:co si predstavujes pod takym pojmom sukromne pravo :) (nejaky tvoj variant na obcianske? alebo obchodne?)


Ehm, teda nie ze by ma to nejak prekvapilo, ale touto otazkou si dokazal ze ty sam nemas o akomkolvek prave ani matnu predstavu ;) Toto ucia v nultom rocniku PF fwiw.



nestudoval som na pravo na slovensku takze netusim co ucia v nultom rocniku. poznam vyraz civil law co tomu zodpoveda, podla toho co som pozrel. ale v kontexte akom to pouzil by ma ani nahodou nenapadlo o com hovori, kedze to nedava ziadny zmysel.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod TomMolivan 26 Mar 2010 17:27

martinique39 napísal:
nestudoval som pravo


FYP.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod mr_kaktus 26 Mar 2010 17:40

martinique39 napísal:
7castle napísal:
martinique39 napísal:co si predstavujes pod takym pojmom sukromne pravo :) (nejaky tvoj variant na obcianske? alebo obchodne?)


Ehm, teda nie ze by ma to nejak prekvapilo, ale touto otazkou si dokazal ze ty sam nemas o akomkolvek prave ani matnu predstavu ;) Toto ucia v nultom rocniku PF fwiw.



nestudoval som na pravo na slovensku takze netusim co ucia v nultom rocniku. poznam vyraz civil law co tomu zodpoveda, podla toho co som pozrel. ale v kontexte akom to pouzil by ma ani nahodou nenapadlo o com hovori, kedze to nedava ziadny zmysel.


OBVIOUS TROLL IS OBVIOUS

a kde konkretne si studoval pravo? ale pokial nepoznas delenie na pravo verejne a skuromne a tomu zodpovedajuce zasady a princip napr princip nadriadenosti a podriadenosti resp. princip rovnosti ucastnikov pravneho vztahu, zasady co nie je zakazane je dovolene a co nie je dovolene je zakazane a pod.tak neviem preco tu rozdavas rady a prehlasujes ze herna sa dopustila protizakonneho konania a pod. chalan to nahodou zoberie vazne a vyrobi si zbytocne problemy. btw. pokojne ti mozem spravit nejaku prednasku. posli mi PM a dohodneme sa na mieste case a cene :P
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod marcoo12snv 26 Mar 2010 17:41

radsej to tu zamknite ako sa tu mate bavit o tom, ze co studoval :good:

Roy to vystihol presne, nabuduce si dam pozor a radsej od stola odidem ako by som mal hrat s nejakym friendom.
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod mr_kaktus 26 Mar 2010 17:43

marcoo12snv napísal:radsej to tu zamknite ako sa tu mate bavit o tom, ze co studoval :good:

Roy to vystihol presne, nabuduce si dam pozor a radsej od stola odidem ako by som mal hrat s nejakym friendom.


sorry. uz cusim :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod martinique39 26 Mar 2010 18:04

normalne nestiham sledovat kam sa zacala ta debata uberat :)

faktom je, ze ked bola debata o tom ci a ako mozu herne podvadzat, hovoril som ze sa s nimi aj tak hrac nemoze sudit (z praktickeho hladiska - sidla na roznych ostrovcekoch atd.) ... vtedy som tu mal desiatky oponentov, ktori tvrdili ake to je jednoduche.
teraz vidime pekny priklad ... a nikto nepovie ze som mal pravdu. namiesto toho ma zacinaju chytat na slovicka z nic nehovoriacich a zmetenych prispevkov. dokonca sa debata otocia na to kde a co som studoval. pritom som nikdy netrvdil ze som pravnik. hoci ako vidim viem o prave viac ako vela "renomovanych" pravnikov :) a kedze ma neucili slovensky pravnici tak naozaj netusim ake vyrazy pouzivaju pravnici odchovani socializmom ako ekvivalent anglictiny.

a dalsi fakt je ze chalan nespravil nic zle, napriek tomu prisiel o peniaze, a sudit by sa o ne mohol len teoreticky, navyse asi bez uspechu (ani nahodou si nedovolim predpovedat vysledok takeho sporu - kedze o prave ostrova kde je viac firiem ako stromov neviem absoultne nic)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod roche01 28 Mar 2010 09:19

016roy napísal: Moja handa kvoliktorej mi to blokli bola pri klasickm SnG /buy-in 50+5usd/ v jedenj herni. Boli sme z 9 hracov uz len 5, average bol 2,700, vsetci piati do jedneho sme mali od 2,200 do 3,000. Hraca ktoreho poznam osobne dal all-in z MP, ja som mal 9-9 a foldol som to pri BB200. 3 hraci boli v tomto SnG v ITM. Cize som bol 2 miesta od ITM, mal som cca average ako vsetci ostatni a asi by som to spravil aj proti ostatnym.

Úprimne: tak to si ma teda dostal. Už aj vzhľadom k tomu, že viem, v ktorej herni to bolo, si ma mierne šokoval :shock:
Predpokladám ale, že tú situáciu vyhodnotili ako collusion play len preto, lebo sa s tým hráčom poznáš. Inakšie by sa dal každý coin flip vyhodnotiť ako CP (a to nehovorím o donkoch, čo dorovnávajú vysoké alliny s úplným trashom). A takisto aj každé zloženie handy, ktorá by viedla ku coin flipu (ako v prípade tvojich 9-9).
Ale súhlasím, že radšej si nesadať k stolu so známym. Nedávno sa mi stalo, že som v druhom levely SNG zložil AKs z BB, keď shortstack šiel allin (150chipov - BB bol 30). Jediný dôvod bol, že som hral 4 stoly naraz, na jednom som sa chystal zložiť 8-5o a zrazu na mňa vyskočil stôl s AKs a ja som si to nevšimol :P . Ak by ten shortstack bol môj švagor, ktorý v tejto herni tiež hráva, tak som asi v ... :o
016roy napísal:... a ak raz zas budem hravat poker vaznejsie...

:shock: To fakt?

016roy napísal:
Ak je nieco na tomto celom nezakonne, tak prave to ze vedia co sa deje na mojom MB ucte, co by malo byt nezavisle, ale pravdepodobne maju taku zmluvu

:shock:
A čo v prípade, že robím prevody z/do herni cez kartu? Vedia, aj čo sa deje na mojom osobnom účte?
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Ako dokazat nevinnost proti velkym herniam

Odoslaťod svkice666 28 Mar 2010 22:03

Toto je sila co tu par ludi pise, hlavne to co sa stalo 016roy bolo riadne neprijemne. Asi drahe ponaucenie. Bodol by a ak tu nahodov uz bol uverejneny clanok, tak mi sem dajte link o tom co neprijemneho sa nam moze prihodit pri hrani pokru online.
To by som si rad precital a aj diskusia by bola urcite zaujimava. Mam pocit, ze moja (niekedy chybova) hra a neznalost pokrovej terminologie a abesencia plynulej EN mi mozu narobit a to v mojom pripade nevedome problémy a herna moje argumenty nebude brat na zretel.

A to Chat only english plati aj v privatnych MTT, ci SNG kde je turnaj vyslovne trebarz pre CZ/SK hracov a inostanci nemaju sancu si zahrat?

Potom by mohlo platit aj to, ze porusis pravidla aj ked sa prihlasis do MTT pre trebarz nemcov, ked vies heslo a neni to osetrene IP prihlasovanim.

Fakt by bodol daky clanok otom, trebarz aj skusenosti nasich ci zahranicnych hracov, co bolo dade uverejnene a nak sa to da na jedno misto a moze to mat aj viacej casti.

Jedna vec, ked uz tu pisem, Stadeto http://www.pokerportal.info/poker-novinky ... e---5.cast chcem vediet co znamena toto: "Implied pot odds" pisane je to v oranzovej zone. Preklad ako pre layka please. 8-)

Vopred velka vdaka. ALL :gl:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!