Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 25 Apr 2010 10:22

chlpo,
preco by som si mal prechadzat blogy, ked ma to nebavi? co mam akoze s tou pastnutou rukou?

utg limpujem, ked som ochotny dorovnat 4BB, ale 9BB uz nie.. co je na tom nepochopitelne?

ak hras na set alebo flush , poziciu nepotrebujes . Poziciu potrebujes, ak hras podla vyvoja situacie a priebehu hry. ak mas zamer vytyceny pred flopom, naco ti je pozicia?
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 25 Apr 2010 10:33

marriaf napísal:preco by som si mal prechadzat blogy, ked ma to nebavi?

Tak preco prechadzas moj?

marriaf napísal:co mam akoze s tou pastnutou rukou?

marriaf napísal:Ja to na 95% nevidim ani nahodou, preco by set alebo postupku neraisol normalne?



marriaf napísal:utg limpujem, ked som ochotny dorovnat 4BB, ale 9BB uz nie.. co je na tom nepochopitelne?

Da sa povedat, ze pri 6maxe vsetko...
Edit: Isoraisovacia range je sirsia ako 3betovacia, cize implied odds mas este slabsie ;)

marriaf napísal:ak hras na set alebo flush , poziciu nepotrebujes . Poziciu potrebujes, ak hras podla vyvoja situacie a priebehu hry. ak mas zamer vytyceny pred flopom, naco ti je pozicia?

Odkedy sa bavime o setoch a farbach? Rozpravas uplne o niecom inom ako som sa pytal na zaciatku...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 25 Apr 2010 10:46

a o com inom sa bavime ak nie o setoch a farbach? si sa pytal s akymi rukami dorovnavam 3bety. a ja ti vravim, ze len s takymi, kde mozem hitnut set alebo farbu

AA, KK mi nikto nezlozi, ked budu na boarde 3 rovnake farby a sety takisto

ak budu hrat vsetci pri stole ABC poker, ako to asi tak dlhodobo skonci? vsetci s minus 10%, ktore si nechava herna
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 25 Apr 2010 10:50

ohladom tej ruky:
ja by som ta na turne este reraisol o cca 0,25 (ak si Hero) a keby si nefoldol, foldol by som ja
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 25 Apr 2010 10:54

"Edit: Isoraisovacia range je sirsia ako 3betovacia, cize implied odds mas este slabsie "

Jasne, ale zase nizke karty (pary a SC) sa ti hraju lahsie. Kym nemas aspon 2 pary, do nicoho vacsieho sa nepustas... Ked hraju obrazky proti obrazkom, maju to vzdy obaja hraci tazsie
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod TuKE 25 Apr 2010 10:57

LOL, ty si úplne, ale úplne mimo.
Tvoje príspevky sú na úrovni jedna pani povedala v kombinácii s ľudovými múdrosťami, že pri chrípke si máme dať cesnak s jabĺčkom.

Edit: nič v zlom, ale najprv by si mal mať trochu viac odohraté a čo to prečítané, pretože inak tými radami zosmiešňuješ samého seba.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 25 Apr 2010 11:37

tuke,
nezosmiesnujem nikoho, len som uz davno presiel poznanim, ze sa na silnu ruku dava prehnany doraz. silna ruka berie casto,ale malo, slaba ruka berie zriedka, ale vela. je milion uspesnych hracov, co hraju bezne aj slabe ruky

ty si hraj ako chces, ja si budem tiez, ale pokial nie si Palovic alebo Bendik, tak ta tvoja bezchybna hra tiez nepriniesla ziadne vynimocne uspechy
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod TuKE 25 Apr 2010 12:06

marriaf napísal:pokial nie si Palovic alebo Bendik, tak ta tvoja bezchybna hra tiez nepriniesla ziadne vynimocne uspechy

opäť si raz trafil klinec po hlavičke
:tuke:

Za tento príspevok od TuKE poďakovali :
speksSVK
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 25 Apr 2010 16:26

marriaf napísal:a o com inom sa bavime ak nie o setoch a farbach? si sa pytal s akymi rukami dorovnavam 3bety. a ja ti vravim, ze len s takymi, kde mozem hitnut set alebo farbu

Nechcel som uz reagovat, pretoze je to zbytocne, ale este jedna vec mi neda. Len pre zaujimavost...
Pytam sa ta na KONKRETNE ruky s ktorymi:
1. raisujes z UTG
2. dorovnavas 3bet ked ty si UTG raiser.

Ja ti napisem priklad aby si to konecne pochopil. Toto je moja UTG range:
1. 22+,ATs+,KJs+,AJo+,KQo co je asi 12%
2. QQ-JJ,AQs+,AKo ale vsetko zalezi od supera
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 25 Apr 2010 17:59

TuKE napísal:
marriaf napísal:pokial nie si Palovic alebo Bendik, tak ta tvoja bezchybna hra tiez nepriniesla ziadne vynimocne uspechy

opäť si raz trafil klinec po hlavičke
:tuke:



ja na rozdiel od teba nevystupujem ako neomylný, možem sa mýliť , tak mi tu skús nahodiť nejaké konkrétne mená SK hráčov, ktorí majú výrazné opakované úspechy (nie jednorazové)
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!