Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod trikoza 26 Apr 2010 12:14

marriaf napísal:buschle,
ooooo, ake duchaplne, vsetci sa z toho budu teraz zadusat od smiechu . Ludia bez argumentov sa spravaju vsetci ako cez kopirak. Ovecky bez nazoru


mas pravdu, take nuly si netreba vsimat, nic neodohral nic nevie ale je mudry ako radio a posiela trapne obrazky

inak coachujes? rad by som sa na niecom dohodol
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 12:16

speksSVK napísal:
marriaf napísal:horsey
samozrejme, a je to normalna regularna strategia. Podobne ako milion hracov limpuje AA, KK

ak by som SC otvaral, vyhadzoval by som chipy von oknom, lebo kazdy reraise by som foldoval. s SC som ochotny doplatit 3BB vzdy (aj proti monster ruke), ale 9BB uz nie. vidis na tom nieco nepochopitelne?

tato zalezitost je asi dlhodobo dost stratova..alebo opacne..stracas zo ziskov..cize to co vyhras s takou rukou ked 1/15 trafis nejaky vesmir proti monstru a zarobis dost..tak to potom odhadzes na dalsich 15 pokusoch


konecne nejaky pokus o argument, takze ti velmi rad odpoviem

SC ma proti AA cca 20% na vyhru pred flopom, takze ziadnych 15 pokusov. Ovela dolezitejsi je ale dalsi fakt , a to implied odds. Jednoducho sa hraci velmi tazko zbavuju monster ruky, aj ked na 99% tusia , ze prehravaju. Preto ti zaplatia celym stackom aj farbu , aj 2 pary, aj postupku . Naproti tomu s SC mas psychicky hru zjednodusenu. Nehitnes minimalne 2 pary? Easy fold. Su tisice hracov, co maju SC dlhodobo velmi ziskove, takze je to normalna regularna strategia a vysmievat sa z nej mozu akurat ovce bez nazoru ako tuke alebo buschle
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod dzejkej 26 Apr 2010 12:20

marriaf napísal:SC ma proti AA cca 20% na vyhru pred flopom, takze ziadnych 15 pokusov.


Si si naozaj isty, ze je toto argument? Ides snad proti AA preflop all-in?

marriaf napísal:Su tisice hracov, co maju SC dlhodobo velmi ziskove, takze je to normalna regularna strategia a vysmievat sa z nej mozu akurat ovce bez nazoru ako tuke alebo buschle


Mozes mi ukazat graf ziskovosti Tvojich UTG limpov please a napisat ake su to stakes?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 12:20

trikoza, necouchujem (samozrejme, viem, ze to je posmesok), letel som pred casom hore ako sip a potom na 2 tiltoch uplne zbankrotoval, takze sa sam mam este co ucit

ale pisem si ta do poradovnika
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod speksSVK 26 Apr 2010 12:22

tak kto vie no..az tak vela stylov hry nemam odskusanych este..cize toto neviem na 100%..vyzera to na styl nejakeho small ball skor teda...no jedno..nebudem pokracovat v diskusii, nemam dost skusenosti s takymto stylom hry :D vyjadrí sa k tomu niekto iny:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 12:24

dzejkej,
az mi tu date grafy vsetkych tych grinderov, co denne nahraju 500 eur, potom tu dam ja svoje

s SC proti AA nejdes preflop, ale takisto s AA zakazdym nepushuje super flop, takze si tiez dokazes vyratat, ktore drawy sa ti oplati este dorovnavat a v akej vyske
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod dzejkej 26 Apr 2010 12:32

marriaf napísal:az mi tu date grafy vsetkych tych grinderov, co denne nahraju 500 eur, potom tu dam ja svoje


Hovoris ake je to ziskove, tak to pekne ukaz. Vyfiltruj si UTG poziciu, SC ruky a Tvoj limp preflop, prepni si to do big blindov, nech nevidime tie sumy. Je to nejaky problem? Co to ma spolocne s 500 EUR denne? Ja prezijem aj bez Tvojho nicku a Tvojho celkoveho grafu. Ukaz, ze to, co tvrdis, u Teba funguje.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod nelz0n 26 Apr 2010 12:46

marriaf napísal:
speksSVK napísal:
marriaf napísal:horsey
samozrejme, a je to normalna regularna strategia. Podobne ako milion hracov limpuje AA, KK

ak by som SC otvaral, vyhadzoval by som chipy von oknom, lebo kazdy reraise by som foldoval. s SC som ochotny doplatit 3BB vzdy (aj proti monster ruke), ale 9BB uz nie. vidis na tom nieco nepochopitelne?

tato zalezitost je asi dlhodobo dost stratova..alebo opacne..stracas zo ziskov..cize to co vyhras s takou rukou ked 1/15 trafis nejaky vesmir proti monstru a zarobis dost..tak to potom odhadzes na dalsich 15 pokusoch


konecne nejaky pokus o argument, takze ti velmi rad odpoviem

SC ma proti AA cca 20% na vyhru pred flopom, takze ziadnych 15 pokusov. Ovela dolezitejsi je ale dalsi fakt , a to implied odds. Jednoducho sa hraci velmi tazko zbavuju monster ruky, aj ked na 99% tusia , ze prehravaju. Preto ti zaplatia celym stackom aj farbu , aj 2 pary, aj postupku . Naproti tomu s SC mas psychicky hru zjednodusenu. Nehitnes minimalne 2 pary? Easy fold. Su tisice hracov, co maju SC dlhodobo velmi ziskove, takze je to normalna regularna strategia a vysmievat sa z nej mozu akurat ovce bez nazoru ako tuke alebo buschle


no neviem ake limity hravas, ale

1) SC maju proti premium parom 20% ale to by ste museli ist preflop allin
2) tvoj utg limp je izolovany sirsou range ako QQ+ takze aj ked flopnes par tak na cbet pokladas casto krat lepsiu ruku
3) aka je tvoja strategia ked flopnes nejaky draw (co je nepomerne viac krat ako monster na flope), ked pasivne check/callujes tak je to EV-, o tom sa nema zmysel bavit, ak ho check/raisujes si s fd proti ruke ktora ma vacsiu equity, alebo proti ruke kde proti tebe drawuje lepsi flush.
4)ukaz mi tisice hracov co maju SC velmi ziskove, ja nepoznam ani jedneho a velmi pochybujem ze existuju, SC su najma dolezite kvoli tomu ze balancuju tvoj range v roznych spotoch a zvysuju ziskovost ostatnych ruk

Pravdepodobnost ze flopnes flush je 0.84%, a aj to nedostanes zaplatene ani zdaleka vzdy a zaroven ked sa dostanes do ai proti overparu tak ak ma jednu kartu pre flushdraw ma 32% equity.

Neviem si predstavit ako toto moze byt co len trochu ziskove, teda nemusim si predstavovat, viem ze nieje.
Mozem sa opytat ake limity hravas a kde beries to presvedcenie ze toto je ziskove ?
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod buschle 26 Apr 2010 13:04

marriaf napísal:...


to musis tak robit ze limpnes AA na UTG a potom ich reraisnes allin , nasledne vylolujes do chatboxu callera. Potom to mozes 20x spravit so Suited connectormi a zbieras tak blindy lebo si vsetci myslia ze mas AA. ... osvedcena taktika ja to praktizujem na cashgame vzdy .. MIMORIADNE ZISKOVA VEC !.

alebo druha taktika , ze vsetko vsade limpujes aj AA aj suited connectory. Lenze POZOR! na takyto styl musis mat uz riadny SKILL.
Vola sa to SMALL BALL POKER. Obcas sa ti sice stane ,ze takto prehras s AA a ta vyloluju do chatboxu , ale to su len lamy co nevedia co je small ball poker. Ten nazov je inak velmi smiesny pretoze ty prave potrebujes BIG BALLS (velke GULE) na takyto styl hry.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 13:39

dzejkej ,
odteraz reagujem iba na argumenty typu od nelzona, takze sa nemusime vzajomne unuvat

nelzon,

1. Iste, ale ako som uz pisal, takisto na flope nedostanes zakazdym push od supera. Ak hras SC, tak si samozejme uvedomujes, ze preflop na 99% zatial prehravas

2. Beriem, ale nikde nie je napisane, ze ak hitnes len jeden par, tak foldnes automaticky kazdy raise. Super da o sile svojej kombinacie vediet vzdy a casto vies slabost vycitit

3. Ved flop ti ukaze, ake tie drawy mas silne. Tu nejestvuje univerzalna postupnost. Jeden super s monsterom moze slowplayovat, druhy to bude palit s betmi viac ako pot. Musis hru prisposobit betom

4. Citaj clanky, pozeraj hru najlepsich hracov a takych hracov spoznas, necakaj ze ti budem davat vsetko na podnose. Boli casy, ked som pozeral videa aj 8 hodin denne

Neprisposobuj si situacie k svojej optike. Kolkokrat si proti superovi s AA na ruke v alline na flope? Takmer nikdy . Tak tu nehovorme o pravdepodobnosti flushov na flope , ale skor na rivroch. A takisto nemozes oddelovat tie drawy od seba, niekedy hitnes aj combo aj par. Jednoducho potrebujes co najlacnejsie vidiet flop a dalej hrat podla situacie na flope a vysky betov.

Pre hracov, ktori to hrat nevedia to ziskove nebude. Pre inych zas bude. Takisto, ako mnoho hracov nema ziskove AK, ini zase maju.

Tisice hracov maju SC ziskove, vygoogli si to, ja to za teba robit nebudem
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!