Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 14:06

chlpo,
a aky chces dokaz? linky na to, ako hraci dorovnavaju 3bety s SC ? alebo ti stacia rozhovory s hracmi, kde tvrdia, ze maju SC ziskove? naposledy som cital rozhovor na pokerman.cz, googli si to, pre mna je to taka jasna vec, ako ze tyzden ma 7 dni. pokila neveris, never, urcite nebudem stracat cas nejakym presviedcanim. mas ruky? mas, tak pekne googluj
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod nelz0n 26 Apr 2010 14:09

marriaf napísal:.....


Takze zacnem pekne po poriadku, k samotnej hre sa vyjadrovat uz nebudem, si evidentne typ cloveka, ktory si mysli, ze je asi nieco extra, a nieje s tebou mozna ziadna diskusia, stale dookola opakujes to iste a nemas evidentne ziadnu volu pocuvat nazory ostatnych, urcite lepsich hracov.

Neviem cele mi to pripada tak, ze nejaky facebook poker milionair sa zacal zaujimat o poker, pozeral 8 hodin denne High stakes poker a WSOP (kde sa toho fakt vela/nic nenaucis) a potom bustol svoj prvy mini roll, v prvej konfrontacii s inymi rozmyslajucimi hracmi sa postavi na hlavu a nedopusti si ze to co tvrdi je uplna blbost ( i ked s dostatocnym nadhladom dajme tomu na nl2 - nl25 velmi jemne EV+). Ked nie tak ma mozes opravit.

Ked mam pravdu povedat vela ludi tiez zacinalo, ze prvy dva tri dni bolo hore, hovoria si poker je easy, viem to hrat a potom bum a je to prec, lenze ti ludia sa dokazu zamysliet nad tym ze asi nerobili vsetko dobre a zacnu sa ucit (velim rad by som vedel ake videa si to pozeral tych 8 hodin denne) a ak sa velmi snazia tak nieco z nich aj bude mozno :)

PS: plz napis ake limity si hral a ako dlho kym si bustol ? ( prvy krat depositoval zase )
(btw ja hrajem nl100 momentalne ked ta to zaujima)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 26 Apr 2010 14:12

marriaf napísal:chlpo,
a aky chces dokaz?

Tvoj graf v BB v takych filtroch ako ti napisal Dzejkej :)

Edit: Okrem grafu mi uz prosim nepis do blogu, nech to potom Dzejkej nepovazuje za porusenie pravidiel fora. Zaloz si vlastnu temu o SC´s :)

Dakujem!
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 14:45

nelzon,

neslo o dni , ale tyzdne.
pravidelne NL25,
z frajeriny sem tam aj NL100, aj NL400 ,ale to nebola bezpecna hra, len frajerina, nemal som na to BR

na svoje hre nic zasadneho menit nechcem , potrebujem len zvladnut tilt, to je vsetko.

8 hodin denne - (niekedy aj viac)
poker after dark, high stakes a naucne od Lederera a vsetko mozne co najdes na youtube, pokertube, alebo pokertars.tv

Nechapem, preco by si sa nemal ucit na high stakes? Odfiltruj si tych 5% movov, co robia pre kamery sem tam s trashom a inak v pohode, nic lepsie na zivo nenajdes na nete

Za tento príspevok od mariaff poďakovali :
marjan556
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 14:48

chlpo, to je moj posledny post

az ty das dokazy , ze si nedristal do vetra s tymi grindermi, potom ja dam svoje

maj sa tu , ako chces
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Horsey7 26 Apr 2010 14:55

marriaf napísal:...


takych ako ty tu zopar bolo, dristali tu piate cez deviate, nikdy nic nepodlozili argumentami, nikdy nedali ziadne relevantne data (vysledky, graf), rovnaky pribeh s nedodrziavanim BRM, rovnaky smolny pad a prehra "vsetkeho" za 2 sessions, rovnako nikdy nepocuvali a nerozmyslali nad argumentami ostatnych, rovnako nikdy neboli prinosom pre nikoho a rovnako tak ako prisli tak aj odisli a nikto o nich nikdy nepocul
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 26 Apr 2010 15:02

marriaf napísal:chlpo, to je moj posledny post

Vyborne
marriaf napísal:az ty das dokazy , ze si nedristal do vetra s tymi grindermi, potom ja dam svoje


blogy-f94/rybar-poker-blog-t2270.html?hilit=ryb%C3%A1r

Ale ako vidim, uz ho poctivo studujes :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod palo1973 26 Apr 2010 15:03

Horsey7 napísal:
marriaf napísal:...


takych ako ty tu zopar bolo, dristali tu piate cez deviate, nikdy nic nepodlozili argumentami, nikdy nedali ziadne relevantne data (vysledky, graf), rovnaky pribeh s nedodrziavanim BRM, rovnaky smolny pad a prehra "vsetkeho" za 2 sessions, rovnako nikdy nepocuvali a nerozmyslali nad argumentami ostatnych, rovnako nikdy neboli prinosom pre nikoho a rovnako tak ako prisli tak aj odisli a nikto o nich nikdy nepocul


+1

-ja som sa uz naucil po precitani 2-3 prispevkov od podobnych ludi ako tento alebo m39 neplytvat casom a energiou a proste nereagujem,nema to zmysel
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod dzejkej 26 Apr 2010 15:07

Pekne napisane, Horsey.

Tiez musim pochvalit studijne materialy - kvalitka :good: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod nelz0n 26 Apr 2010 15:36

Horsey +1 (by som ti aj pridal karmu ale uz som dissol chlapca, takze pockaj 12hodin)

Ked sa mi potvrdili moje predpoklady, ze sa niekto uci hrat podla High Stakes poker tak sa mi hned objavil usmev na tvari, dakujem

Pre tvoju informaciu, sa tam hraje full ring, 300bb deep a viac plus ante. Z toho sa nenaucis nikdy nic pozitivne, teda ak nevies ci je postupka viac ako farba tak si predsa len nieco pozitivne z toho dokazes zobrat :)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!