S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Mayday 22 Júl 2010 15:18

mojich 10K ruk co na nho mam:

Obrázok

graf od zaciatku tohto roka...hehe lol ze running bad

Pacific $200.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 816277
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

squeezy8 (UTG): $250.85
doxie32 (MP): $158.25
kenatots (CO): $273.09
Hero (BTN): $366.00
bossiekop (SB): $163.70
i_like_bacon (BB): $213.45

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 5 :heart: T :heart:
squeezy8 calls $2, doxie32 calls $2, 2 folds, bossiekop calls $1, i_like_bacon raises to $35, squeezy8 raises to $72, 2 folds, i_like_bacon raises to $213.45, squeezy8 calls $141.45

Flop: ($430.90) 4 :spade: 8 :spade: 4 :heart: (2 players)

Turn: ($430.90) A :club: (2 players)

River: ($430.90) T :spade: (2 players)

Final Pot: $430.90
squeezy8 shows A :spade: A :heart:
i_like_bacon shows K :heart: 9 :heart:
squeezy8 wins $426.90
(Rake: $4.00)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Video - soon to come

Odoslaťod dzejkej 06 Aug 2010 00:47

Len taky maly oznam - aby to bolo cierne na bielom a uz som sa tomu nevyhol ... :-D.

Posledne obdobie som venoval analyze DC videii pre samotnu sajtu vramci projektu Mt. Robusto a nejaky som bol hyperaktivny a tak mi DC za odmenu ponuklo moznost natocit video pod dozorom coacha s nickom Hielko, ktore sa uverejni ako regular video na DC. Dnes som robil prerecorded session z NL200, ktoru som mal potom s nim okomentovat a samozrejme som az na konci zistil, ze som lama a Camtasia mi by default nezobrala HUD overlay a staty jednoducho nie su na videu. Hielko ma s tym poslal kade lahsie a tak mi zostalo neme video zo session ...

Takze v priebehu najblizsich tyzdnov by som rad zamestnal tucniaka a moju malickost a spolu sme okomentovali to video. Myslim, ze tam bude o com diskutovat, pretoze som bol jednak vcelku nervozny z nahravania a par veci si ani nevsimol ("to nie je HU pot? oops") a par misplayol a tucniak pozna regov o nieco lepsie ako ja. A pripadne prizveme aj nelz0na, ak sa necha ukecat :evil: .

Zaroven buduci tyzden snad pozbieram nejake zaujimave ruky a pre DC nahrame replayer session a ak tie ruku budu moc nespewy na Hielkove standardy, tak ma caka nahravanie dalsej session na video, meh. Lebo ak sa odomna ocakava, ze tam budem ukazovat deep sick bluffy v 3bet spotoch, tak to mam asi pruser :-D.

Kazdopadne prave som sa upisal a niet uniku! :dzejkej:

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali - 2:
Riddlah, tucniak
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod emjayko 06 Aug 2010 09:53

wooow dve videa pre dc :poklona: :poklona: ja som vzdy hovoril ze si nas profesor :D do roka si tam ako coach tomu sa uz nevyhnes...
inak pod tou analyzou videi pre dc si myslel rozoberanie ruk u nich na fore ci ako?
p.s. dufam ze potom to sharnes pre tych co nemaju zaplateny dc :D
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Chlpo1989 06 Aug 2010 09:55

:gl: chalani, nech vam to vyjde!
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 06 Aug 2010 10:10

emjayko napísal:wooow dve videa pre dc :poklona: :poklona: ja som vzdy hovoril ze si nas profesor :D do roka si tam ako coach tomu sa uz nevyhnes...
inak pod tou analyzou videi pre dc si myslel rozoberanie ruk u nich na fore ci ako?
p.s. dufam ze potom to sharnes pre tych co nemaju zaplateny dc :D


No asi som to nenapisal moc zrozumitelne tam hore v tom gulasi, ale je to jedno video pre DC. Malo to byt prerecorded zo vcerajsej session, ale kedze tam nebol HUD, tak bude bud HEM replayer alebo prerecorded z dalsej session.

Pod analyzou videii myslim Mount Robusto - analyza videii a vypisovanie protokolu, z ktoreho sa potom data nahadzu na sajtu a umoznia lepsie vyhladavania vo videach.

Ti, co nemaju zaplatene DC nech si pekne zaplatia :-P.

Inak cez noc som vyprodukoval video a narychlo ho prebehol a vidiet tam faktor nervozity, ked som hral na jednom stole a na druhom som aj zabudol kto som co som a som necbetoval v jasnych spotoch a tak .. bude sranda :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod ferkan 06 Aug 2010 10:58

no pekne, tesim sa na video :) s Hielkom som videl jedno video kde ho koucoval krantz, bolo to uz davnejsie ked hraval 2/4... Dnes uz je nejak vypracovany vyssie ?:)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 06 Aug 2010 11:34

ferkan napísal:no pekne, tesim sa na video :) s Hielkom som videl jedno video kde ho koucoval krantz, bolo to uz davnejsie ked hraval 2/4... Dnes uz je nejak vypracovany vyssie ?:)


To bola asi Omakase seria a tam Hielka kazdy diel coachoval nejaky iny genius myslim :).

Co sa tyka informacii o nom, tak:
1) Hrava NL400 - NL600 co ja viem.
2) Na PTR sa da najst pod Hielko a Hielko007.
3) Za 01-03 2010 ma graf http://tweakers.net/ext/f/xJWARRgFmwUim ... 5/full.png :shock: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 06 Aug 2010 12:17

Neme video je uz uploadnute, takze ak by niekto mal nebodaj energiu tento tyzden si ho prebehnut a postnut otazky, tak nech mi napise SS a ja mu poslem link. K danym otazkam sa potom mozeme vyjadrit vo videu a nebudeme musiet rozpisovat tolko romanov na fore.

Necakam, ze sa to niekomu bude chciet a tato verzia nie je este uploadnuta na cielovom serveri, takze nedavam link sem verejne :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 11 Aug 2010 12:47

Na CR nova seria o NL5 - http://www.cardrunners.com/blog/verneer ... -5nl-today .

Ma dost pobavilo:

You to see some specific insight into adamwil's style which he used to crush 5NL over 1.4 million hands at 4+ ptbb/100 while 19 tabling.


Hrat 1.4m ruk na NL5 pri 4+ ptbb/100 :wtf: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 11 Aug 2010 13:35

no ze mal vzdy problem ked presiel na vyssi limit lol
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!