PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod Komedia 25 Júl 2010 20:24

pekolac napísal:
Komedia napísal:kup si HM small stakes

HM je lepsi ako PT3 ? ja som zatial skusal len PT3 trial verziu


včom konkretne je lepsi ti nepoviem, ale urcite je a použiva ho ovela viac ludi :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: PokerTracker

Odoslaťod pekolac 25 Júl 2010 21:32

okej :) no a ked si kupim HM small stakes tak potom ked budech chciet full verziu tak budem to len doplatim alebo to musim kupit cele za 90dolarov ?
pekolac
 
Príspevky: 49
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Komedia 25 Júl 2010 21:55

iba doplatiš zvyšok a máš ;)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: PokerTracker

Odoslaťod oli.strs 25 Júl 2010 22:20

michael163 napísal:mam otazku mam kupeny PT a zatial som ho pouzival len na jednom compe ale teraz odchadzam prec a chcem ho dat na laptop tj bude licencia pouzita na dvoch PC(co je max pokial viem) ale o nejake +- 3tyzdne budem mat novy laptop na ktory si moj PT chcem dat a uz ho nebudem na starom laptope potrebovat. je toto mozne prip ako?


myslim ze staci na supporte odhlasit jednu licenciu
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: PokerTracker

Odoslaťod rudi666 28 Júl 2010 12:43

práve som si nainstaloval trial verziu PT3 .. a práve nadstavujem HUD.. :fish: chcel som sa spýtať ake "statistiky" by mi nemali chýbať pri jednotlivých hrácoch? diky za odpovede.. :poklona:
rudi666
 
Príspevky: 6
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Johnny_eX 18 Aug 2010 15:38

skusal som PT3 trial na notebooku a desktope. do PC som nakopiroval HH, medzicasom reinstaloval win v ntb. cize z mojej HH mi zostala len tak skonvertovana v adresari "pocessed" v PC. Da sa tato uz spracovana HH preniest do ntb a importovat do PT3?
Johnny_eX
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod dzejkej 18 Aug 2010 15:53

Johnny_eX napísal:Da sa tato uz spracovana HH preniest do ntb a importovat do PT3?


Mozes si presunut obsah PostreSQL databazy. Pozri https://www.pokertracker.com/forums/vie ... 23&start=0.

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
Johnny_eX
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 19 Aug 2010 13:58

Johnny_eX napísal:skusal som PT3 trial na notebooku a desktope. do PC som nakopiroval HH, medzicasom reinstaloval win v ntb. cize z mojej HH mi zostala len tak skonvertovana v adresari "pocessed" v PC. Da sa tato uz spracovana HH preniest do ntb a importovat do PT3?

..PT3 original HH nekonvertuje, len ju presnie do "processed" adresaru a prepise nazov suborov (ci uz txt alebo xml), takze mimo toho co napisal JK a to ze je mozne preniest obsah Postgre SQL databazy, tak mozes kludne naimportovat do noveho PT3 obsah zlozky "processed".
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Hauthi 26 Aug 2010 16:34

Ako prepojim pokertracker 3 s P****Stars? Pokertracker mam nainstalovani, ties vytvorenu databazu, vyskocil mi Import. No v pocitaci v Pokersars/History nemam nic. V P****Stars som siel do Instanc hand history options a nastavil inportovanie ruk, no stale po odohrati par hier v PC nemam nahrate ziadne ruky. Jazyk mam anglistinu. Co mam robit?
Hauthi
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Chlpo1989 26 Aug 2010 17:49

Hauthi napísal:Ako prepojim pokertracker 3 s P****Stars? Pokertracker mam nainstalovani, ties vytvorenu databazu, vyskocil mi Import. No v pocitaci v Pokersars/History nemam nic. V P****Stars som siel do Instanc hand history options a nastavil inportovanie ruk, no stale po odohrati par hier v PC nemam nahrate ziadne ruky. Jazyk mam anglistinu. Co mam robit?

Mas nastavene save HH?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!