7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Okt 2010 09:56

ta prva hra bola asi OK - tazko polemizovat, druha velmi zle...
v najlepsom si hral flip a si blizko ticketu... nesuhlasim, ze treba hrat tight ale uz na ten reraise rozumne zlozit, stale mas pekny stack
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod eraserSK 04 Okt 2010 10:53

no neviem, ako ja som sa naucil hrat sattelity z cardrunners starsich videi, a hram skoro denne o tikety do turnajov, a hlavne v tych videach spominali ze urcite nerobit riskantne bluffy ani nic podobne, hrat tight a dako sa dokotulat k tiketu ;)
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod yegon 04 Okt 2010 11:00

je trosku rozdiel hrat satelit v ktorom je 25 ticketov kde sa mozes k tomu ticketu prefoldovat a satelit kde mas 1-2 tickety a proste ina cesta nez vyhrat k nemu nevedie

tie hlasky hraj tight a folduj vsetko v satelite platia pre tie pripady velkych poctov ticketov a vychadzaju z ICM, ked ale potrebujes proste cely turnaj vyhrat znamena to ze musis ziskat uplne vsetky chipy takze tvoja value je zhodna s tvojim poctom chipov a ICM nehra rolu - vtedy potrebujes riskovat a hrat vsetky +chipEV spoty a nie cakat a odblindovavat sa, hlavne ked k ticketu je este stale pomerne daleko
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Okt 2010 11:03

no len nikdy sa len tak nedokotulas k tiketu ;)
dostanes sa do fazy ked uz urcitu mieru agresivity musis pouzivat - selektivne
skusim viac dohodit do mojho blogu, ked bude cas

toto bol koment na erasera este
Naposledy upravil cercerBTSSK dňa 04 Okt 2010 11:12, celkovo upravené 1 krát.
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Okt 2010 11:11

hrat vsetky +chipEV spoty a nie cakat a odblindovavat sa, hlavne ked k ticketu je este stale pomerne daleko


To je trosku nadnesene - ale OK - plati samozrejme vo velmi late faze, po ADDON (ak bol sucastou turnaja, co takmer vzdy), ked pomer BB a chipov hre sa stava marginalnym.
7castlova hra s AQ myslim aj vzhladom na jeho stack, este nebola v tej faze
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod yegon 04 Okt 2010 11:27

neviem o akom addone hovoris a neobhajoval som tu AQ ruku len som sa vseobecne vyjadroval k satelitom

to AQ je podla mna fold, ak by to bolo SB vs BB tak je to call ale takto ked typek riskuje cely svoj stack s 2 deep hracmi za sebou a nielen tych 10k co ma 7castle to imo dost zuzuje jeho range
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Okt 2010 11:31

detto - okrem Castlovej ruky (tam sa mozno zhodneme), to bol tiez vseobecny komentar
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod eraserSK 04 Okt 2010 11:40

ja hram sattelity kde su tak max 3 tikety co hra 30 ludi prilbizne R&A hodinu. Takto to bezne byva, neviem toto bol velky sat ofc sa hralo o tisice eur package, no to AQ sa mi uz skor lubilo ako push, ako to A5.
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod MiskoKvo 04 Okt 2010 17:14

trosku moc deep na tie veci ..ale ked maju seci 24M a hra sa o stacky tak preco nie..
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod cidloo 05 Okt 2010 10:34

Ahoja 7castle,
uz vice nez rok pravidelne ctu tvuj blok, je to pro me zajimave cteni. Zatim jsem neprispival, ale tusim je nacase se zacit trochu projevovat :o) Hral jsem SnG a momentalne se venuju DONum, prevazne 6max. A tvoje situace ze satelitu mi prave dost pripomina DON play :) mozna mam jen deformovane mysleni, velice zalezi na souperich, jak to hraji, jestli jsou pasivni hodne aktivni. Tu prvni ruku A5o mi pripominas soupere kteri jsou hodne aktivni a hravi a snazi se to uhrat na flopu(coz dle meho nazoru taky jde) ale prave tito hraci si casto nabehnou do lepsi handy a toci nevyhodny flip pro ne, je to tezsi umet odhadnout kdy uz bych mel prestat tlacit na pilu, proto obecne tigt is right v techto situacich :o) pro me je to pri takto velkem stacku fold preflop, anebo pokud mas read ze na re-raisy zahazuje tak neblaznit na flopu. Ta druha situace neni takova silenost, ale i tak jsi hodne deap a jak rikas bude to pravdepodobne 50:50(hodne lidi pushuje middle pary i takto deap, protoze to nechteji dostat call mimo pozici) lepsi si pockat na jistejsi spot pro tebe, ono ti lidi se vetsinou opravdu pozabijeji mezi sebou, takze pokud moc nezaostavas za ostatnima tak neni treba prilis se hrnout do hry se spekulativni rukou a pak kdyz jste 3, ty treba trochu pozadu tak se pustis do druheho nejmensiho :) na te bubble jsou hraci opatrnejsi nez predtim tak muzes vice otevrit hru ( ale s rozumem porad :) )

seznamka: Ted zacinam mit cas na to venovat se tomu poradne(to vite erasmus) (momentalne hraju 20-80d, 2,5k her tento rok, ROI mi ted padlo pod 10% ( jak jsem presel na ty 80d) hraju pouze 2-10 stolu na Merge, muj notasek ani moje hlava vice efektivne neutahne pac lobby neni idealni a je tam mizerny traffic, ale jsou lamy a 8% rake na DONy.(predtim jsem hral na U***et kde mi prisli lepsi hraci a vetsi rake). Nepouzivam vubec zadny soft(ja vim nekamenujte me za to :D) jsem na to byl moc liny. ale videl jsem skoro vsechny CZ videa ktere vysly a za neco stoji a nejake zahranicni, + ctu clanky a nektere blogy. A mam chut a odhodlani se posunout nekam dale(to vite potrebuju prachy :D )
Ma otazka zni: pls nevite kde bych mohl sehnat partaka s kterym bych mohl konzultovat vysledky, problem ruky(ano muj prvni partak by mel byt SnG wizzard - PLS nevite kde rozumne se da sehnat? nejaka slev,a pres hernu free kdyz se tam regnu apod :)) zatim jsem nenarazil na hrace s kterym bych to mohl na urovni probrat. Tak me napadlo ze znas SNG scenu, tak treba bys mohl poradit. Diky moc za pripadny tip a omlouvam se za dlouhy prispevek, ktery sem asi uplne nepatri :)
btw: fandím ti :good: s pozdravem player ChildCZ :o)
cidloo
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!