EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod dhano33 01 Nov 2010 11:09

tommyKE napísal:http://www.P****Stars.tv/poker-video-7599-ept-vienna-2010-daniel-negreanu-eliminated-in-4th-place.html?channel_id=272

Hruby :good:

niekto sa mozno posklada z jeho uspechu ale pre mna je to PAJAC v klobuku


Ja by som bol len a len rad keby si si o mne myslel ze som pajac v klobuku a pritom by som nosil nalepku P****Stars pro a prave by som skoncil 2. na ept
dhano33
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 5

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 01 Nov 2010 11:35

dhano33 napísal:
tommyKE napísal:http://www.P****Stars.tv/poker-video-7599-ept-vienna-2010-daniel-negreanu-eliminated-in-4th-place.html?channel_id=272

Hruby :good:

niekto sa mozno posklada z jeho uspechu ale pre mna je to PAJAC v klobuku


Ja by som bol len a len rad keby si si o mne myslel ze som pajac v klobuku a pritom by som nosil nalepku P****Stars pro a prave by som skoncil 2. na ept


vsetci mame ine hodnoty a ine zivotne ciele.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod buschle 01 Nov 2010 13:22

mate nejaky link na video hrubeho slowroll ak niekto ma.
To na PS co Negreanu opisuje hru som videl , ale myslim normalne video tej hry.
dik
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod w4444x 01 Nov 2010 13:49

Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod TomMolivan 01 Nov 2010 14:43

Polovicu si trafil :D
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 01 Nov 2010 17:09

buschle napísal:mate nejaky link na video hrubeho slowroll ak niekto ma.
To na PS co Negreanu opisuje hru som videl , ale myslim normalne video tej hry.
dik


http://www.youtube.com/watch?v=vMMZSRtbNZ8
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 17:25

no jo dalo sa to zahrat aj rychlejsie ale ked tak na neho pozeram tak mi to pripada ze caka lebo nechce aby ostatni videli ako sa mu trasu ruky a hlas od nervozity

ked si spomeniem ako sa mi rozbuchalo srdce na jednom z prvych live turnajov ked som dostal KK (a to som uz roky hraval online) tak si viem zivo predstavit ze v takejto situacii by sa mi zatmelo na par minut pred ocami a asi by mi to trvalo o hodne dlhsie. Mozete hovorit ze je pro a neviem co ale toto je situacia ktoru nikdy nezazil a asi uz ani nikdy v zivote nezazije. Ak si myslite ze by ste lezerne povedali call a ani by to s vami nepohlo tak mozem povedat ze sa mylite. Jedna vec je trafit straight a druha vidiet pred sebou alliny za 60% chipov v turnaji s niekolkomilionovym prizepoolom.

Je to priestupok proti pokrovej etikete, ale rozhodne neumyselny a ma to daleko k inym slowrollom ktore sa odohrali. Rozhodne mi to nepride ako nieco kvoli comu by sme ho mali prestat zdravit na ulici

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
dhano33, pegas1975x
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Ivo 01 Nov 2010 18:05

wow! Yegon, absolútne s tebou nemôžem súhlasiť. Aké trasenie rúk, omg? Práve preto, že by sa mi triasli ruky, že mám nuts, tak to snapnem rýchlejšie ako to robí Phil Helmuth. Jedine, čo je zjavné a čo Hrubého ospravedlňuje, je to, že to neurobil naschvál, ale to sme zase pri podstate veci,-toto môže spraviť "PS PRO"?!
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod alydzi 01 Nov 2010 18:10

:))) yegon hej mali sa mu roztriast nohy a utekat nie ???

ved je profik a ako pokrovy hrac, ktory uz ma nieco za sebou, tak vsetky tie peniaze co sa tam tocia, su len nejake cisla, a ked mam nuts, co vedel v prvej sekunde ked sa ta karta otocila neni o com, divadelne predstavenie nemusi robit ziadne kedze, su vsetci v alline, skor by mal mat opacny problem, aby nepovedal skor all in ako mal a nie tam tankovat na turne, nehovoriac o rivri !!! ...

tu nikto neriesi, keby to urobil nejaky palko z revucej, ale PS pro, to sa fakt nehodi... ked hoc aky pro, urobi nejaku chybu, resp. pusti nejake nestastne vyjadrenie, tak si to zlizne aj s dezertom a toto si zaslusi aj pan Hruby, lebo ... zial nezachoval sa najlepsie a miesto toho aby sa ospravedlnil, ze sorry urobil som chybu, tak tam ide pliect miliony a nejake hodnoty...

kazdy predsa vie, ze v pokri vsetky hodnoty (ciselne) stracaju svoj vyznam a vobec prenasat to na nejake domy, auta je cisty nezmysel, lebo su to len plastikove cipi a tak to treba brat ...
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 18:21

lol vy ste asi este nehrali o velke peniaze chlapi, mne sa triasli kolena ked som bol na final table kde prve miesto bolo 40k USD

teoria o ciselkach a ignorovani penazi je pekna ale je to len teoria - ak sa nevolas patrick antonius tak nedokazes ignorovat vyznam tych penazi na FT EPT

ja sa nesnazim ho nejak branit alebo vam vnutit svoj nazor, ja ho len proste za to co spravil neodsudzujem lebo viem ze sam by som to lepsie nezvladol a to ze je ps pro v tejto cituacii nehra rolu, myslim ze ma presne tolko skusenosti s hrou na dohlad 700k vyhry ako ja - ziadne

naozaj zazit toto ja tak tam pravdepodobne odpadnem :) myslim ze to zvladol este celkom ok

nechcem sa vas nejako dotknut isto niektori su absolutni puristi a ide vam vylucne o cistotu pokru ako sportu ale mam pocit ze vacsina ludi co ho kritzuje to robi aspon scasti zo zavisti. Totiz ten slowroll je imo nieco co by malo putat tak 5% pozornosti a 95% by mali byt gratulacie k uspechu - vyzera ze je to ale skor naopak.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!