EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod buschle 01 Nov 2010 18:22

lenze on vedel ze ma nuts hned ako sa otocila turn karta , a to bolo viac ako minutu po jeho rozhodnutie na Call. Takze slowroll je to TIPTOP, aj ked asi neumyselny. Tiez sa priklanam k nazoru ze to bol asi nejaky jeho skrat (zacal mozno rozmyslat zbytocne nad tym co maju supery , zaskocilo ho ze isli obaja AI,kontroloval ci ma urcite nuts atd) ako umysel.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Ivo 01 Nov 2010 18:30

Yegon, Hrubý má na svetri logo POKER STARS PRO TEAM ! Vedel že má nuts, mal more času, vyjadroval sa ako posledný.To čo spravil, je amatérčina najhrubšieho zrna.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tomisumi 01 Nov 2010 18:36

Dík za link, tak som to konečne videl...
A teda nechápem čo sa okolo toho robí taký rozruch, ja keby som v takej situácii že som na FT EPT a mám nuts v huge pote tak spravím to isté. Aj na ňom bolo vidieť že je z toho dosť mimo takže určite si chcel ešte 3x overiť či je to tak a tiež si to chcel určite tak trochu vychutnať. Takáto situácia prichádza totiž možno raz za život a pohne to s každým hráčom bez ohľadu na to či je alebo nieje PRO.
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 18:37

Nebudem sa hadat kazdy moze mat svoj nazor

kazdopadne gratz Martinovi k obrovskemu uspechu a gl do buducnosti

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
1zart1
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod dhano33 01 Nov 2010 19:13

Uplny suhlas s yegonom. Je fakt ze je to kazdeho osobny nazor ci to bolo eticke alebo nie, ale predstavte si ze ste na finalovom stole uplny short a po par hodinach hrania chytite nuts, ktore vas moze vysvihnut na moster chipleadra turnaja. Bez ohladu nato ci je poker pro tiez asi nechapal co sa deje a verim ze kazdy kto jeho spravanie odsudzuje by tam slowrolloval mozno este dlhsie
dhano33
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 5

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod cercerBTSSK 01 Nov 2010 19:32

ratal som to - bolo to 15 sekund, nic co bz sa dalo nazyvat slowroll, mohol rozmyslat nad cimkolvek, zbytocne to tu riesite
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 7castle 01 Nov 2010 19:45

Dik za ten link!

Yegon chapem ze je zbytocne sa tu hadat, a v zasade chapem co hovoris, ale nemozem si pomoct si fakt uplne mimo. Ja ked som prvy raz vela vyhral, asi 90k SK, tak to boli pre mna obrovske peniaze, ale na stole to boli len chipy, a aj keby sme hrali o miliony je to to iste.

Ja uznavam ze na kazdeho to moze mat iny vplyv, ale Marty preboha uz sedel na FTs kde sa hralo o 100k prva (online), uz ma kopu odohrate live, je profik, hra to X rokov, a HLAVNE kurnik sopa na flope hadam vedel co ma, uz si fakt uvedom ze to nebol nejaky random turn, ale ciste nuts na jednoduchom boarde, tam nie je co overovat, rozmyslat, spekulovat, triast sa, vychutnavat, proste usmev a fist pump call, alebo pre mna za mna allin s ultra traslavym hlasom, ale nie opretie sa na 10sek, zamyslenie, potrasenie hlavou a potom call!

Ja sa fakt neviem dockat ako toto vysvetli, lebo to a neda, jedine ako tak akceptovatelne vysvetlenie bude, ak povie ze bol v totalnom strese a ma nejaku traumu z detstva alebo co, 20sek slowroll, ja keby som bol Negreanu tak mu vynadam uplne inak. Jasne ze nie je dovod aby som ho nepozdravil alebo si myslel ze je kriminalnik, ale z mojho pohladu sa prejavil dost negativne a bude mat co robit aby to aspon v mojich ociach nejako vysvetlil/odcinil (samozrejme ze jemu to moze byt uplne jedno).

A k tym gratulaciam, kludne si moze hocikto mysliet ze zavidim, tak iste ze trochu zavidim, tiez to hram preto aby som vyhral 500k, ale o to tu nejde. Bez toho slowrollu by som mu urcite zagratuloval, hoci osobne nie je nejaky moj favorit (cim chcem povedat ze tak ako nemam dovod priat nejako uspech extra Dagovi, nemam ho ani Martymu, len preto ze je Cech), s tymto uz fakt nemam dovod.

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
TomMolivan
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod HypAA 01 Nov 2010 20:04

mne osobne slowroll moc neprekaza.. ked je pachany na mne :) vzdy sa pousmejem na tom cloveku a pomyslim si svoje. Ja nuts instacallujem.

ale keby som to mal obodovat tento bol lepsi : http://www.youtube.com/watch?v=MAJ0ibzf4yk
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 20:36

7castle len pre srandu, ako samozrejme je to instacall ale na margo tvojho oblubeneho slova "immortal"

je ti jasne ze proti 88 a AhKh co su handy ktore kludne superi mozu mat je marty na turne len 59% na vyhru? Verim ze su ludia ktorym keby si povedal ze ak dorovnaju tak je 40% sanca ze vypadnu z turnaja tak vahaju ovela dlhsie :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod speksSVK 01 Nov 2010 20:58

tiez si myslim ze to nebola az taka tragedia a myslim si aj to ze mnoho ludi by si to ani nevsimlo alebo nekritizovali keby mu Daniel "nevynadal".suhlasim s yegonovym nazorom.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!