EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 21:18

na pokerzive je s martym rozhovor
http://www.pokerzive.cz/turnaje/ept/martin-hruby-musis-si-to-dobre-nacasovat/

aj ked zo znenia mam pocit ze odpovedal este v hlbokom alkoholickom opojeni :)

PZ: Hodně vzruchu bylo okolo jeho nepodání ti ruky, kdy ti vyčítal slowroll nuts na turnu ve 3-way all-inu. Nám to tak nepřišlo, v televizi to vypadalo na pár vteřin a call.

MH: Vnímám to stejně, nebyl to slowroll. Já vím, že jsem tam měl pár vteřin navíc, ale leží před tebou deset milionů pot na takovém turnaji, držíš nuts a před tebou all-in a raise all-in. Musel jsem se s tím rychle popasovat, srovnat si to, ona to fakt není situace, kterou by člověk zažíval každý den.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 01 Nov 2010 21:47

yegon napísal:lol vy ste asi este nehrali o velke peniaze chlapi, mne sa triasli kolena ked som bol na final table kde prve miesto bolo 40k USD

teoria o ciselkach a ignorovani penazi je pekna ale je to len teoria - ak sa nevolas patrick antonius tak nedokazes ignorovat vyznam tych penazi na FT EPT

ja sa nesnazim ho nejak branit alebo vam vnutit svoj nazor, ja ho len proste za to co spravil neodsudzujem lebo viem ze sam by som to lepsie nezvladol a to ze je ps pro v tejto cituacii nehra rolu, myslim ze ma presne tolko skusenosti s hrou na dohlad 700k vyhry ako ja - ziadne

naozaj zazit toto ja tak tam pravdepodobne odpadnem :) myslim ze to zvladol este celkom ok

nechcem sa vas nejako dotknut isto niektori su absolutni puristi a ide vam vylucne o cistotu pokru ako sportu ale mam pocit ze vacsina ludi co ho kritzuje to robi aspon scasti zo zavisti. Totiz ten slowroll je imo nieco co by malo putat tak 5% pozornosti a 95% by mali byt gratulacie k uspechu - vyzera ze je to ale skor naopak.


asi mas pravdu. nikto tu nehral o vacsie peniaze. jediny ty si tomu bol blizko.......
ok, nemam velmi chut sa natahovat, je to proste tak, ze ja a ty sme asi naladeny na strasne odlisnu frekvenciu. asi by sme sa nezhodli v nicom. Poviem ti pravdu, s velkymi potmi som sa uz zopar krat stretol a zazil som slowroll. ty si hlavne online hrac, takze o tom nemas velku predstavu. Drzat cloveka vo falosnej nadeji co len 3 sekundy (a nie 15) pri obrovskom pote je najvacsie svinstvo co mozes urobit. Ano, M. Hruby mi sympaticky nebol nikdy, ale teraz je to pre mna uplna spodina a mam na haku kolko vyhral. Tak isto nedam klobuk dole pred podvodnikom, ktory zarobi miliony podvodom. Pre Vas su asi smerodatne tie peniaze, pre mna jeho charakter. A zavidiet mu nemam preco. Pre mna ci skoncil druhy cech, poliak alebo nemec je to uplne jedno. cudzinec ako cudzinec.
a nezabudnite mi znizit karmu, strasne ma tym ranite......not
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 21:54

tommyKE napísal:Ano, M. Hruby mi sympaticky nebol nikdy, ale teraz je to pre mna uplna spodina a mam na haku kolko vyhral. Tak isto nedam klobuk dole pred podvodnikom, ktory zarobi miliony podvodom. Pre Vas su asi smerodatne tie peniaze, pre mna jeho charakter.


takze podla teba to spravil umyselne aby superov potrapil?

asi sme videli kazdy uplne ine video
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 01 Nov 2010 22:06

ja neviem, asi sa sme sa zacyklili.
Asi na prvej strane v knihe pokrovej etikety by bola prva veta::::::: " Ked mas nuts, insta calluj" <sammozrejme ze iba v pripade ze za tebou uz nie je akcia>
druha: "Pri showdowne ked mas nuts, tak karty ukaz do sekundy po predoslom" (ked si si vsimol aj to mu vytkol Daniel, ze aj pri showdowne slowrolloval).

Kto toto nechape, bud hraje iba na internete dolarove turnaje, alebo je uplne mimo.
U teba Yegon si myslim ze plati 3. pripad. Asi sa s M. Hrubym dobre poznas a nedokazes to vyhodnotit objektivne. Vtedy to chapem a je to v pohode
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 7castle 01 Nov 2010 22:11

yegon napísal:7castle len pre srandu, ako samozrejme je to instacall ale na margo tvojho oblubeneho slova "immortal"

je ti jasne ze proti 88 a AhKh co su handy ktore kludne superi mozu mat je marty na turne len 59% na vyhru? Verim ze su ludia ktorym keby si povedal ze ak dorovnaju tak je 40% sanca ze vypadnu z turnaja tak vahaju ovela dlhsie :)


Yegon uz v jednom zo svojich prvych postov, ze viem ze teoreticky to mohol prehrat, ale napisal som ze dufam ze o tom sa nemusime bavit... vies rovnako dobre ako ja ze aj keby mu to otocili FACE UP (AKhh a 88) tak je to snap call.

Ano dobre, viem ze su ludia co by to face up foldli, dokonca aj keby im clovek presne vysvetlil ake su sance, ale o tom sa dufam v Martyho pripade nemusime bavit.

A uplne suhlasim s Tommyho interpretaciou, proste pozeram sa na to z opacnej strany, slowroll je zly preto, lebo nechavas ludi vo falosnej nadeji ze ich handa moze byt dobra, a to je nefer (umyselne aj neumyselne).

Ale ok, uz to necham tak, som zvedavy na nejake seriozne stanovisko z jeho strany.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod WolfiKxx 01 Nov 2010 22:36

kuriozne ze prave Daniel o tom rozpraval v HSP rubrika Did you know :D
http://www.youtube.com/watch?v=cn6jIywi ... re=related
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 23:13

viem 7castle len ma pobavilo tvoje slovo immortal ktore ma trochu iny vyznam, nez skoro flip za 150k EUR ktory to mohol kludne byt :)

suhlasim s vami ze slowroll je zly ale nazvat niekoho uplnou spodinou a prirovnavat ho k podvodnikom len preto lebo ostane par sekund v soku je trosku pritiahnute za vlasy

nepoviem keby to spravil naschval, ale toto? Ano je to neprofesionalne co spravil ale nerobme tu z toh hrdelny zlocin pre ktory nanho budeme plut na ulici ako to prezentuje tommy
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Chlpo1989 01 Nov 2010 23:17

yegon napísal:suhlasim s vami ze slowroll je zly ale nazvat niekoho uplnou spodinou a prirovnavat ho k podvodnikom len preto lebo ostane par sekund v soku je trosku pritiahnute za vlasy

nepoviem keby to spravil naschval, ale toto? Ano je to neprofesionalne co spravil ale nerobme tu z toh hrdelny zlocin pre ktory nanho budeme plut na ulici ako to prezentuje tommy

+1
Ci uz je PRO alebo nie je, asi ho to zaskocilo. Tiez tam nevidim nejaky umysel a naozaj nie je dovod, aby sa z toho robila drama :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod APminer 01 Nov 2010 23:39

Chlpo1989 napísal:
yegon napísal:suhlasim s vami ze slowroll je zly ale nazvat niekoho uplnou spodinou a prirovnavat ho k podvodnikom len preto lebo ostane par sekund v soku je trosku pritiahnute za vlasy

nepoviem keby to spravil naschval, ale toto? Ano je to neprofesionalne co spravil ale nerobme tu z toh hrdelny zlocin pre ktory nanho budeme plut na ulici ako to prezentuje tommy

+1
Ci uz je PRO alebo nie je, asi ho to zaskocilo. Tiez tam nevidim nejaky umysel a naozaj nie je dovod, aby sa z toho robila drama :)


jasne, ze to bylo normalni zamysleni na par vterin ....
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tomique 01 Nov 2010 23:55

APminer napísal:

jasne, ze to bylo normalni zamysleni na par vterin ....
= 100% slowroll ..... prve co by mal nas PRO spravit booknut si kurz AJ na malte ;)) btw marty mal predane % len bagetak mal 20%
tomique
 
Príspevky: 32
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!