Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 31 Okt 2010 22:45

Navrat na stoly
Dal som si od hrania 2 tyzdnovu pauzicku, pretoze to s mojou hrou vyzeralo dost biedne (vid graf). Asi pred troma dnami som pomalicky zacal hrat a hned to bolo poznat na mojej hre.

Za tie dva tyzdne som co-to precital, pozrel som par videi, pohrabal sa v HM a uz som trosku spokojnejsi s hrou, ale samozrejme je to este daleko od mojej A-game. Dufam, ze sa mi v novembri podari nejaky slusnejsi objem (>20k ruk). Povedal som si, ze na svoje okolie budem kaslat (pre niektorych som stale zavisly gambler) a dam maximum volume s co naj hrou. Samozrejme budem hrat tak, ako som zvyknuty a teda 4 tables a session dlhu asi 400 ruk, co je zhruba 75 min.
Sam som zvedavy, ako november dopadne :)

Dalsou pozitivnou vecou je to, ze konecne vnutorne zvladam tilt. V podstate ma za tie tri dni nedokazalo rozhodit nic, co by ma predtym davno polozilo na lopatky. Sam neviem ako som to dokazal, ale zrejme to bude asi v tom, ze aj v real life som viac vyrovnanejsi :)
Prílohy
ggg.png
ggg.png (51.45 ) Zobrazená 2081 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 06 Nov 2010 16:56

Chyta ma mierny down (rozumej stalych -12/100) a nejako sa stym uz neviem vyrovnat. Myslim si, ze moja hra je celkom solid, snazim sa hrat IP, nehrat marginal handy OOP proti rybam, izolovat, cbetovat na rozumnych boardoch atd., lenze si neviem pomoct, ked vzdy dostanem akciu prave vtedy, ked ju nepotrebujem a prave naopak je to s premium handami.
Vedel by som sem hodit 100 prikladov bad beatov, stupidnych callov od rybiek, foldov premium hands na otrasnych boardoch a ruk kde som narazil na top range supera, ale myslim si, ze to nikoho nezaujima :)

Tychto 11k hands je za to obdobie, odkedy som mal zhruba prestavku. Hram vtedy, ked nie som unaveny, ked mam cas atd. ale vysledky nic. Nechcem si zas davat prestavku, lebo to asi k nicomu lepsiemu uz nebude viest, skor si myslim, ze by som mal hrat co najviac pokial ma to este bavi a citim, ze hram celkom dobre.
Zaujima ma vas nazor, ako sa s takymto niecim vyrovnat...
Prílohy
down.png
down.png (38.48 ) Zobrazená 1916 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod dzejkej 06 Nov 2010 17:40

Chlpo1989 napísal:Zaujima ma vas nazor, ako sa s takymto niecim vyrovnat...


Ja som prisiel na to, ze najviac mi pomaha upswing. Potom sa citim hned lepsie :angel: .

:gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod ___Mortylen___ 06 Nov 2010 17:53

Pozri si rake, ktory si zaplatil a pridaj si ho cely ako profit. To Ti ukaze, ako by si bol na tom, keby si neplatil juice. A potom svoj hnev prenes na hernu :)
Ja teraz hravam rekreacne 10NL 6max a dari sa mi skor menej ako viac ale drzim si tych 10BB/100 a beriem to tak, ze sa ucim a uvidim co to da. Skoro som odpadol, ked som si spocital, ze moj celkovy profit je mensi ako rake, co som doteraz zaplatil.

Myslim, ze dzejkej tu niekde postol link na 2+2 kde chlapici rozoberali monstrozny rake a ake to ma dopady na nas vsetkych a ako to postupne zabija on-line poker.

Mozno si skus opravit redline, len taky napad. Kazdopadne GL :gl:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod emjayko 06 Nov 2010 17:57

___Mortylen___ napísal:.

njn ked si pozre kolko narakeoval to mu urcite pomoze :D
chlpac mas ss
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Kominak 06 Nov 2010 18:00

osobne mi velmi pomohlo Nikachuove video, ktore najdes v dzejkejovom blogu ak si dobre pametam. Kukni a uvidis, sleduj zajacika pozorne :) :gl:
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod matiapag 06 Nov 2010 18:11

som na tom rovnako :P Akurat ze mne to aj odkrojilo obrovsku cast BR za strasne kratky cas, takze mne uz ine ako NL4 nezostava :) Dufam vsak, ze ty taky razantny krok nebudes musiet robit... Prajem nam obom :gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod tucniak 06 Nov 2010 18:26

hmm z osobnej skusenosi ti poviem len tolko, ze sa musis nejak zameriavat na dobru hru, nemat nespravne ocakavania (aka tuto session uz by som mohol byt up tak 3 bi aspon nie?) a ze to zial moze byt este o dost dlhsie:)
problem je , ked dostavas nadelene a ovplyvnuje ta to a nehras svoju a-game, ja som nedavne tyzdne hral fakt na meh :)

spociatku nevinny down som dotiahol cca 4x dalej ako ty, mal som vselijake zle myslienky, ale asi to k tomu proste patri :)
na druhej strane 50-60k ruk je stale nic moc vzorka..

good luck to all:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod poldinhoo 06 Nov 2010 20:58

kua chlape, to čo vymyšlaš?..

si si istý, že hra je ok?

ja to riešim prechodom na nižší limit, aby som nabral trochu confidence, pripadne hram chvilu nieco ine, MTT, HU SNG a pod.

drzim palec nech sa to otoci a diky za ten graf
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Highway to hell by Chlpo1989

Odoslaťod Chlpo1989 06 Nov 2010 23:08

dzejkej napísal:Ja som prisiel na to, ze najviac mi pomaha upswing. Potom sa citim hned lepsie

Dufajme, ze ma to tiez "postihne" :)

___Mortylen___ napísal:Pozri si rake, ktory si zaplatil a pridaj si ho cely ako profit.
Mozno si skus opravit redline, len taky napad. Kazdopadne GL :gl:

Tak to radsej nie :) A s tou redline pracujem uz zhruba tyzden, takze tam sa snazim odbutrat niektore blbe navyky, co ide zatial dobre :)

Kominak napísal:osobne mi velmi pomohlo Nikachuove video

Video bolo prezrene hned v den uverejnenia

matiapag napísal:som na tom rovnako :P Akurat ze mne to aj odkrojilo obrovsku cast BR za strasne kratky cas, takze mne uz ine ako NL4 nezostava :) Dufam vsak, ze ty taky razantny krok nebudes musiet robit...

Hram s celkom safe BM, takze NL4 budem vidiet az vtedy, ked prehram este raz tolko co teraz :) Dufajme, ze sa to otoci.
GL aj tebe!

tucniak napísal:...

No snazim sa hrat co najlepsie. Nemam problem vypnut session po 20 rukach ked viem, ze nie som vo svojej kozi. Tak isto ma uz nerozhodi bad beat ako volakedy...Samozrejme viem, ze 11k ruk je kvapka v mori, lenze 18BI za tak kratky cas som este neprehral, takze to som mnou trosku zamavalo.

poldinhoo napísal:si si istý, že hra je ok?

No snazim sa hrat co najlepsie, po kazdej session si prechadzam ruky, ktore som si pocas hry oznacil, pisem si poznamky, vyuzivam timebank, proste snazim sa hrat co najlepsie viem, lenze mi to moc nepomoze, ked mi ryby pushuju gutshot na turne, typek pushuje 13 hand v rade a ked ja mam KK tak on vytiahne AA, ryba calldownuje tretie pary a ja si myslim, ze moje dva pary budu dobre atd...Proste je toho strasne vela, co neviem ovplyvnit a mozem sa akurat pousmiat a hrat dalej.


Dakujem vsetkym za podporu, hadam sa to coskoro otoci.

P.S.: Tomo a ty ma nestras s tvojim downom :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!