7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod 7castle 11 Nov 2010 23:43

hegides napísal:.nad mtt sng si nerozmyslal? tie mozes hrat aj cez den a nie su ani tak extra casovo narocne.. kazdopadne :gl: v rozhodovani..


Ak ratas aj 180many tak ano, tie planujem hravat, mensie uz su prilis podobne SNG.

popoBA napísal:nebudem ti priat vela stastia lebo myslim ze u teba to neni o nom,ale este raz zopakujem otazku,nerozmyslal si o tom ze by si si shotol aj na inej herni ked ps je vseobecne preplnene regmi?ze by si trebars daval 10 stolov ps a 5 volakde inde?


buschle napísal:a co takto skusit nejake EU herne v ktorych sa hraju SNG. Viac table selectovat , vyssie limity , menej stolov.


Yo toto je urcite valid option, je mozne ze to zvazim, ale teraz uz som pocitovo nastaveny na tie MTTcka a chcem tomu dat shot. Ak sa to podari pojdem do toho s dobrym hracom v nejakom rozumnom deale, a tym by sme mali trosku zmiernit variaciu.

A tiez plati ze ja mam PS vazne rad ;)

tommyKE napísal:keby som mohol byt pro poker player ako ty, bez rozmyslania by som volil najlepiu moznost a to moznost c. 5: LIVE CG. brazdil by som slovensko a europu. v live cg je hrozne vela penazi. hlavne v PLO


Hehe, mozno na tom nieco je, ale je to uplne nerealne, jednak preto co pise Yegon (nedostal by som panvicou ale mam ine priority v zivote skratka) a okrem toho, peniaze su len vo vysokych limitoch, a na to nemam BR, hoci chapem ze ty take veci neuznavas ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod 7castle 11 Nov 2010 23:48

MiskoKvo napísal:...


Miso nic v zlom, ale to co pises je znoska a) uplnych samozrejmosti, b) veci ktore som napisal sam, c) uplnych nezmyslov a d) navzajom si odporujucich veci.

Aj by som ti napisal ktore je ktore, ale kedze vsetko si to napisal ako keby si poucoval 5rocne decko ako si ma robit domace ulohy, tak sa na to samozrejme vykaslem.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod jonatanko 12 Nov 2010 00:13

Takže niekto si tu nerobi domace ulohy HAHA
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod cercerBTSSK 12 Nov 2010 05:59

aj som rozmyslal ci mam komentovat, co asi nikomu z nas moc neprinalezi, ale kedze je toto diskusia, kde sam sedemzamocan prispieva a asi by rad aj ine nazory, asi je to v poriadku
Predtym nez si to precitas, chcem upozornit, ze nazor vychadza z vlastnej ne-skusenosti a zaroven z komentarov, ktore sa v poslednej dobe od Teba "rinuli"
1. si "mierne" tiltnuty - v akej miere to uz musis vediet sam, ale komentare tomu jasne nasvedcuju
2. nemozem sa ubranit dojmu, ze sice aj ked vsetko pekne popisujes - kde kto a ako hra a co beatujes, tak nebeatujes dane limity
3. mozem uprimne povedat z vlastnej skusenosti, ze nie je nic horsie, ako sa tvrdohlavo sam seba ubezpecovat, ze vsak kua ja na to mam a ja toto budem hrat, sak to musi raz dojst atd...Tymto svojim "nazorom" som prehral za cca 2 mesiace 8KUSD. (edited)

A este na zaver - ja to sice hram pre potesenie, mam inu dolezitu pracu, ktora zivi moju rodinu, ale nezaskodilo by trochu sebareflexie, ktora by ASi mohla pomoct. Jednoducho - ak by si skusil nehladat vsade inde chybu okrem seba, mozno by to pomohlo.
Ale neber toi ako rypanie, skor je to celkovy moj dojem z Tvojich poslednych vypisovaciek.. Ale inak urcite GL
A nazor ze MTT by mohli byt riesenim - na to som uz aj ja prisiel :friends:
Naposledy upravil cercerBTSSK dňa 12 Nov 2010 08:33, celkovo upravené 2 krát.
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod yegon 12 Nov 2010 07:28

HU superturbo SNG na Ipokri s 80% rakebackom imo, matematicky ti to bude urcite blizke a da sa to slusne beatovat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod jakali 12 Nov 2010 07:57

imho - HU Badugi!
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod jonatanko 12 Nov 2010 08:27

Kamenolom je istotka!!!!!
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod popoBA 12 Nov 2010 11:30

istotka je stanok s hotdogmi v kamenolome!!!

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
marcoo12snv
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod 7castle 12 Nov 2010 12:31

cercerBTSSK napísal:aj som rozmyslal ci mam komentovat, co asi nikomu z nas moc neprinalezi, ale kedze je toto diskusia, kde sam sedemzamocan prispieva a asi by rad aj ine nazory, asi je to v poriadku
Predtym nez si to precitas, chcem upozornit, ze nazor vychadza z vlastnej ne-skusenosti a zaroven z komentarov, ktore sa v poslednej dobe od Teba "rinuli"
1. si "mierne" tiltnuty - v akej miere to uz musis vediet sam, ale komentare tomu jasne nasvedcuju
2. nemozem sa ubranit dojmu, ze sice aj ked vsetko pekne popisujes - kde kto a ako hra a co beatujes, tak nebeatujes dane limity
3. mozem uprimne povedat z vlastnej skusenosti, ze nie je nic horsie, ako sa tvrdohlavo sam seba ubezpecovat, ze vsak kua ja na to mam a ja toto budem hrat, sak to musi raz dojst atd...Tymto svojim "nazorom" som prehral za cca 2 mesiace 8KUSD. (edited)

A este na zaver - ja to sice hram pre potesenie, mam inu dolezitu pracu, ktora zivi moju rodinu, ale nezaskodilo by trochu sebareflexie, ktora by ASi mohla pomoct. Jednoducho - ak by si skusil nehladat vsade inde chybu okrem seba, mozno by to pomohlo.
Ale neber toi ako rypanie, skor je to celkovy moj dojem z Tvojich poslednych vypisovaciek.. Ale inak urcite GL
A nazor ze MTT by mohli byt riesenim - na to som uz aj ja prisiel :friends:


Dik za nazor Cercer, jasne ze som rad ze si napisal nazor, o tom to je.

Vela z toho co pises je vseobecny problem toho, ze pisem blog aky pisem, proste vela pisem o pocitoch a o tom co planujem robit, a vela ludom co to citaju chyba nejaky background a potom sa nemusime chapat.

Je mi luto ak vyznievam nejako podrazdene, vylucit to neviem. Ak ale myslis reakciu na Misa, tam sa necitim nijak vinny, netvrdim ze to mysli nejak zle, ale jeho ton je otrasny a nemam chut sa za takychto okolnosti s nim o niecom bavit.

Tiez nemam pocit toho ze by mi chybala sebareflexia, pisem ze robim chyby, pisem ze aj HS su beatovatelne vynimocnymi jedincami medzi ktorych sa nezaradujem, len proste paralelne pisem o doomswitchi v ktorom zijem - je to moj pocit, tomu nezabranim. Tu ale uplne pripustam ze doomswitch je len moj pocit - ale kedze nie som stroj, nejake pocity mat musim :D

A k tej tvrdohlavosti, ved som predsa spravil zaver ze chcem switchnut na MTT :shock:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's living in a dream blog

Odoslaťod Ivo 12 Nov 2010 14:48

"Ja Mám PS vážne rád "- Uninstall a je to. :x
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!